Yunanların bu filmi Türklere hakaret değil mi?

0:35:30'da durdurduğunuz da burada bilgisayarda türk askerlerinin ve yunan askerlerinin resmini görüyorsunuz, bir yunan komutanının bilgisayarında, yunanca bilmediğim için anlayamadım ama önünde Türkiye haritası var.

link

Ve ayrıca,

link

Lütfen 0:38:30'da durdurunuz, yunan komutan askerlere şapkalarına takmak için bir türk bayrağı sembolü veriyor,onlar da takıyorlar.

Güncellemeler:
link 1:25: 39'a bakınız türklerin olduğu kayığı bombalıyorlar.

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yunan'lar G*t Korkusu Yüzünden Ülkeleri İflas Etti Tüm Avrupa Sırtını Döndü Sebeb Olarak Bizi Gösteriyorlar TÜRKİYE Yüzünden İflas Ettik Diye Ne Yapalım Kardeşim TÜRKLER GELİYOR Lafını Duyunca Ülke Kasasındaki Bütün Mirası Sende Silaha Yatırmasaydın Sadece Filmler Üzerinde Ses Görüntü İle Bize Çatabilirler Eyleme Hiç Bir Zaman Dönüştüremez O G*t Yok Onlarda Bırakın Azicler Yapsın Yapabildikleri Filmi ...

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Birinci link battlefield haritası =)

İkincisi de düşman içine sızmak için kamuflaj (düşman biziz tabi) =)

Filmde hakaret yada aşağılayıcı bir materyal göremedim ben.

1|0
    0|0
    • 3?

• Bu komedi filmi ve kayığıda bombalamıyorlar gözlerin bozulmuş senin =) İyi izle havai fişekler patlıyor

• Yunanlılarla- Türkler birbirini hiç sevmez. Normaldir böyle şeyler sınır ihlali boşuna olmuyor. İtin yaptığını önemseme. İtle it olma.

1|0
    0|0

• Şu anki durumuna göre istediği b.ku yesin ...

aslında en vahim olanı

Almanya başkanı merkelin AVRUPA BİRLİĞİNİN yunanistana borç para verilmesi durumunda

karşılık olarak yunanistanın adaları gösterip ödeyemediği durumda ise teminat olarak bu adaları göstermesi oldukça Düşündürücüdür ...

Şuda utanç vericidir ki

Teminat için Alman bild gazetesine yunan başbakanı röportaj vermiştir ...

Hani ne oldum değil ne olacağım demeli ...

0|0
    0|0
  • Oyun bu ya :D risk 2 gibi bir oyun anlaşılan oyun oynuyo türklerle savasıo salak aklınca :D

1|0
    0|0
  • Yıllarca Cüneyt Arkın filmlerinde Eski Yunan yani Bizans' ın anasını ağlattılar. 1 tane erkek çıkarmadılar Bizans' tan. Köpek yerine kondu adamlar. Şimdi gelmiş burda hakaretten bahsediyorsun. Hiç bir halt görmedim ben. Kahpe Bizans diye film yapıldı adamlar yine sesini çıkarmadı. Şimdi sizde susun.

0|1
    0|0
  • Görüntülerden de anlaşılacağı gibi 5.ci sınıf bir film çokda abartılacak bi tarafı yok.Filme tepki gösterip filmin gişesine katkıda bulunmak bence akıllıca değil...

0|1
    0|0
  • Birinci ya da ikinci anlattıklarında bir sorun yok.

0|0
    1|0
    • O halde, aynı linkten lütfen 1:25: 39'a bakınız türklerin olduğu kayığı bombalıyorlar.

• Bizler zaten bu mantaliteden kaybediyoruz, devam edelim, daha ne kadar Türkleri aşağılayıp, birilerinin poposunu tavan yaptıracaksınız merak ediyorum.

• yunanlıların ne kadar cesaretli olduğunu kıbrıs barış harekatında babalarımız dayılarımız görmüşler. harekata katılan büyüğünüz varsa anlatsın dinleyin kapiş?

0|0
    0|0
  • askerlerin hepsinin kafasına ay yıldız yapıstırmıslar acaba neden :D

0|0
    0|0
  • soran kişi lütfen Sezercik Küçük Mücahit'i İzle de hakaret neymiş gör

0|0
    0|0
  • Savaş filmi, yani başka ne olacak ki. Nasıl bizim ülkemizde milliyetci kesim varsa onlarda da var. Onlar yaptıda, biz yapmadık mı.

0|1
    0|0
    • gösterir misin bir tane? yunanları öldürüp ya da onlarla savaş yapıp bunu komik bir biçimde anlattığımız ya da kısacası onlarla dalga geçtiğimiz? bizim askeri filmlerimizde bu tarz hakaret içerikli şeyler yok.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu tarz şeyleri neden bukadar büyütürsünüz anlamam. Bizim bütün filimlerimizde Yunanlılarla dalga geçen, aşağılayan sahneler var. Biz yapıyorsak onların yapması neden zorumuza gidiyor ki. Her dönem olmuyor mu provakatörler. ozaman bunu ciddiye almak niye anlamıyorum.

0|0
    1|0
  • valla bravo sabah sabah nasıl bır caba:)

0|1
    1|0
    • Bu çok bilindik bir film. Çaba sarf etmeme gerek yok zaten.

Yükleniyor...