Sabredip beklemeli mi yoksa bir an önce bitmeli mi?

yaklaşık 7 aydır görüştüğüm biri var.ikimizinde başından bir evlilik geçmiş güzel gidiyor her şeyde ama dışarı çıkıp el ele gezemiyoruz çevreden dolayı sadece otelde görüşüyoruz gelecek konusu oldumu nasıp kısmet diyor ben pek gelecek olacak diye düşünmedim ilk başlarda yanı sadece o an için onunla oldum ama sonra alıştım galiba gezmek tozmak istemezken şimdi istiyorum ama çevreden dolayı olmuyor.ne yapmalıyım ben bilmiyorum ya onu kendime bağlamalıyım yada şu an vazgeçmeliyim...ne yapmam gerek...?

Güncellemeler:
bitirdim bu ilişkiyi

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• sadece otelde görüsüyosanız ondan gelcek degil gidecek olurr pek bişi bekleme :s

0|0
    0|0
    • beklemıyorum acıkcası ılk basta ben öyle dusunuyordum ama baglanmaya basladım ona bı ayrılık yasadık onun ıstegı ıle ay felan sonra gerı kendı geldı oda baglanıyormu baglandımı bılmıyorum...

Erkekler Ne Diyor 8

• Seninle el ele tutuşup gezemıyen bırıyle ne işin var.Çevremizden çekine çekıne bızler ççekinen bir toplum olmadık mi?Bak avrupalılara.Adam lar ne rahat.Girıyor,çıkıyor,alıyor verıyor.Yanı aklını kullanıyor.Hayttan zevk alıyor.

0|0
    0|0
  • amaç belli niyet belli yapılanlar ortada bence derhal bitirmelisin,daha fazla otel odalarına girmeden.

0|0
    0|0
  • süre daha kısa 1 ay olmuş.. otelde görüşüyoruz derken sadece sohbetmi? yoksa sevişmede varmı.. en azından öpüşme falan?

0|0
    0|0
  • 2 saat önce ne yapsam diye sorup 30 dakika önce bitirmişsin :) Napıyonuz ya, cep telefonuyla ya da internet üstünden mi bitiriyorsunuz? :)

0|0
    0|0
    • yüzüne söyleyemeyecegım ıcın cepten halletmek zorunda kaldım

• Sıcıyım bu modern lıge ben ya

• mahalle baskısından olmuş

• Hayırlısı olsun :)

0|0
    0|0
  • Sadece tatmin olmak için bile kullanabilirsin bu durumu. Evlilik şart değil.

0|0
    0|0
  • Ekle soruna cevap bulacaksın...

0|0
    0|0
  • başından bir evlilik geçtiği için istemeye bilir ileriyi , bence bosanmış kişilerden ilişki olayında uzakdur..

0|0
    0|0
    • yaa şu an bende ılerı ıstemıyorum ama ılerıde ne ıstıycem bılmıyorumda

• zaman geçirmek için istiyorsan kendini yıpratırsın bence . yinede karar senin..

Kızlar Ne Diyor 4

• Peki sen gerçekten evlilik mi istiyorsun bununla. Ama evlilik olmasa bile sadece otelde görüşmeniz çok ilginç.

0|0
    0|0
  • bir kere evlenmişsin boşanmışsın hala ne yapacağını bilmiyorsun ne yapıcaksın evlenıp.Yaşa mutlu ol bıterse zaten bıter bıtmeyn sey mı var bu hayatta ömürde bir gün bitiyor işte...

0|0
    0|0
    • haklısın ömurden her gun zarar edıyoruz

• Aferim...:)

0|0
    0|0
  • yoo devam edin sadece birbirinizi tatmin ederek, ne gerek var canım evlenmeye ciddiyete

0|1
    0|0
Yükleniyor...