Body fitness ile ilgili sorum var?

Cok kisa bir soru ben duzenli olarak body yapiyordum fakat ameliyat isi cikti yaklasik 16 gundur yapamiyorum aksama tekrar basliycam kaslarda erime gerileme vesaire birsey olmusmidur ya da ne zaman olmaya baslar

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Birşey olmaz merak etmeyin. Ben 2 ay yaptım, sonra tatil nedeniyle memlekete döndüm ve 1 ay yapamadım. Dün siftahı attım, hiçbir kayıp yok. Kan pompaladım yine eski halinde. Sadece eski ağırlıkların altına tekrar girebilmek zaman alabilir ve ilk günler ağrı olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Olmamıştır rahat ol. Olsa olsa 1 beden düşersin. Kondüsyonda gerileme olmuştur. Eski kaldıgın yerden devam etme, az kiloyu indir ağırlıkta

0|0
    0|0
    • Bende oyle yapicam bugun biraz daha hafif agirlik alicam

• Yaglardan kurtulmusuz biraz desene :D

• Kurtulmuş olman iyi bir şey mi? istediğin kas ağırlıgına kavustuysan iyi ama değilse kilo al sen

• Erime felan olmaz kardeşim. proflarin yaptigi sey bu zaten. Belirli sure yapip bir miktar ara veryosun vucudun şasirmasi icin.

0|0
    0|0
    • Onu bilmiyordum

• Araştirabilirsn. belirli bir sure sonra kas gelişimi durur. Nedeni he ayni hareketleri yapmandandirm tabi bu 1 ay 2 ay da olcak birsey degil. Sen hissedersin zaten. nyse calisma sistemini degisyorsun. Farkli hareketler felan. bir sure sonra bunlarda bitince. Ara verirsin. Tabi bu arayi daha oncede verirsin ama yeniysen bu degisir.

• olmuştur bence hemen yapmaya başla çünki belli bir süre sonra vucut tembeleşiyor ve sarkıyor sarktıktan sonra inan toparlanması hiç kolya değil ben 3 ay body yaptım 1,78 boyunda 90 kilo idim vucudum çok iyi görünüyordu nerdeyse 19 yaşında sayılrıım beni görenler 26,26 yaşında zanediyorlardı ama body e ara verdikten 15 gün sonra vucut kendini bıraktı 1 ay sonra sarktı 2 ay sonra body e dönmek istesemed vucut çok tembelleşti yapma isteği yoktu bende

0|0
    0|0
  • beslenmene dikkat etmezsen olur aksi takdirde çok büyük kayıp yaşamazsın

0|0
    0|0
  • erime vs olmaz gelişiminde durma alır biraz daha sıkı bir tempoyla farkı kapatabilirsin

0|0
    0|0
  • yaklaşık olarak 20-21 günde başlar kaslarda gerileme.. o yüzden fazla telaş yapmana gerek yok

0|0
    0|0
    • 3 kilo kaybim var kaslar duruyor gibi o nasil olucak

• ne ameliyatı olduğunu bilmiyorum ama bu tip operasyonlar da vücudu yorar yani ameliyat sonucu kilo kaybı oluşmuş olabilir.3 kiloyu kas-yağ olarak vermişsindir. Tekrar başlarsan kısa sürede toparlarsın

Yükleniyor...