Kolunda çok önceden atılmış faca izleri olan bir insanla arkadaşlık yapar mısınız?

kolunda çok önceden atılmış faca izleri olan bir insanla arkadaşlık yapar mısınız ..şunu da dikkate alın sigara ya kadar bütün kötü alışkanlıklarını bırakmış.

0|0
14|7

En İyi Kız Görüşü

• Görüntü itibariyle itici.Yapanında aklından şüphe ederim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• ne için attığını mereak ederim eğer bi sevgilisi yüzndense haytta sevgilisi olmm ...ama sadece ark. kalabilirim ...

0|0
    0|0
  • ilgilenmem çünkü kötü bir görüntü

0|0
    0|0
  • Yapmam. Ağır geçirilen ergenlikler gelecekteki hayatı da etkiler.

0|2
    0|0
  • ne anlıyosunuz kolu doğramaktan...

bakmam bile.

0|1
    0|0
  • yapılabilir ama yinede bi ön yargı oluşturur

0|0
    0|0
  • yaparım çünkü bende de küçük 2 tane iz var ve normalde kedi yavrusu gibi insanım.

0|0
    0|0
  • Hafif tırsarım ama sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Hoş değil, mantık olmayan eylemlerden kaçınmak lazım.

0|0
    0|0
  • sorun olur

0|0
    0|0
  • Olurum, bende de var.

0|0
    0|0
  • himmm:)

0|0
    0|0
  • tedirgin edebilir

0|0
    0|0
  • İyi biri oldugunu biliyosam olurum ama BFF de olmam

1|0
    0|0
    • Bff ini yerim kız senin.

• arkadaşlık derken sevgili yada evlenirmisiniz onu soruyorum

• Tipim degil o zaman yani hayir

Erkekler Ne Diyor 7

• Kimsenin dediğini takma seni tanımadan yadırgıyanlara yaklaşma zaten. Benimde bütün kolum façalı. Ama tüm geçmişi bıraktım geleceğe yöneldim okulu kzandım, sevgilim var, sevgilimin ailesi tanıyor seviyor façam olmama rağmen. Toplumun seni dışladığını düşünme, öyle bir şey yaparlarsa sen toplumu dışlamış olursun böyle düşün. Hayatına yön ver işini düzenini kur paranı eline al gerisi gelir.

0|0
    0|0
  • beyin varsa façanın bi önemi yok beyninde faça olmasın

0|0
    0|0
  • zamanında yapılan hatalar insanların karşısına yaşamları boyunca çıkmamalı. belli ki o pişman olmuş ve değişikliğe gitmiş. doğru yol da budur zaten. Bu insanlar iradeli ve Kararlı olurlar denemelisin derim. Sevgi dolu Günler dilerim.

0|0
    0|0
  • kendini delikanlı sananlar faça jilet atar :D işin çok zor ameliyat ile yok olur o i<ler yada hep uzun kollu elbiseleri giyeceksin beim yaşadığım şehirde kızlar bile jilet atmaya başlamıl a.q daha biz atmadan

0|0
    0|0
    • asıl kendini delikanlı sananlar senin gibi artistler anladın mı dostum

• Bir antipatiklik oluşturur gerçekten.O faça izlerini bir yolunu bulup yok etmeğe çalışman iyi olur.Doktora başvurmanı öneririrm.

0|0
    0|0
    • Yok geçmiyor usta bende atmıştım ameliyat olursam daha kötü olur demişlerdi...

• uğraşmaya değmez. yarın birgün delirir piskopatlığı tutar. benden söylemesi.

0|0
    1|0
  • o zaman kimse benimle arkadaş olmaz bileğimde inanılmaz derinlikte yara taşıyorum kılıç yemiş gibiyim...

1|0
    0|0
Yükleniyor...