Duygusal Boşluk Sendromu

Duygusal boşluktasınız, sevgilinizle ayrılmadınız ancak süreç artık tıkandı ve çeşitli sebeplerle soğudunuz bu süre içerisinde başkasına evet dediniz, gizlice onunla çıktınız, sonra o kişi size çok aşık oldu ama siz bu duygusal boşul sendromunu yendiniz ve eski sevgilinizle (ayrılmadıgınız sevgilinizle) yeniden herşeyi yoluna koymaya başladınız.. Şimdi şöyle bir durum oluştu; eski ve yeni.. Yeniyi sevmiyorsunuz ama iyi birisi, sizi çok sevdi ve inandı güvendi. Vicdan yapıyorsunuz.. Eee eskidende vazgeçemiyorsunuz.. Ne yaparsınız? Tercih?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Böyle bir ilişki ağına hiç girmemek en mantıklısı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• tercih gerektiren bir durum yok ama ortada büyük yanlış var.

bu yanlışı yapan her kimse gerçekten vicdan yapmalı.. mutluluğu hak etmediğini düşünüyorum.

aşık ettiği adama dürüst olsun ve af dilesin.

1|0
    0|0
  • başkasına evet dediniz, gizlice onunla çıktınız,bu kısmı bana yeterli senin gibi insanlar oksijeni boşa tüketiyor..

1|0
    0|0
  • bizim insanlarımız böyle biraz ara verseniz uzaklaşsanız süreç aynı olacaktı şimdiden yeniye acıyorum

0|0
    0|0
  • siz ve saçma duygusal boşluklarınız...hemen teselli bulmak zorundasınız ya bekleyemezsiniz,hepiniz mi aynısınız anlamadım ki,soruna cevap vermeyeceğim,vicdanınla hesaplaş...

0|0
    0|0
  • boşluktayım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kendimi seçer ve zaman veririm kendime ,kimseyi icitmemek ve kendimi hırpalamamak adına..

1|1
    0|0
  • ikisini de haketmiyorsun bence..

ama, ne yazık ki insanlar hep senin gibi insanları alttan alır affeder ve sever..

0|0
    0|0
  • Şu an tam o boşluk evresindeyım, sevgılı yok ama boşluk muazzam.

0|0
    0|0
  • bir işin içnde gizlilik varsa emin ol orda ahlaksız bir durum vardır.

1|1
    0|0
Yükleniyor...