Spor yaptım ve bacaklarım ağrıyor neden?

Dün tabletime 2 spor uygulaması indirdim. Dışarıya çıkıp spor falan da yapamıyorum bu yüzden evde yapmaya karar verdim. Her gün yarım saat daha sonr ise arttırmaya karar verdim.3 gündür yarım saat spor yapıyorum saat 4-5 gibi ve bacaklarım ağrıyor otururken çok fazla zorlanıyorum her defasında böyle oluyor neden böyle olduğunu bilmiyorum lütfen söyleyin?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Hamlamissin cok normal bu. Biraz agrir ayni hareketleri yap devam et birakma bir haftaya artiik kolay kolay hamlamazsin bu iyi bişey kaslarının çalıştığını gösteriyor

1|0
    0|0
    • Evet eskiden de yapıp yapıp bırakıyordum ağrıdığı için ama bu sefer kararlıyım

• Yok yok sakin birakma zaten böyle olmasi iyi bisey sen devam et ağrı falan kalmiycak vücut calismaya alisacak

Erkekler Ne Diyor 7

• Laktik asit fermantasyonu denen şey oluşmuş. kaslarına spor yaparken yeterincce oksijen gitmezse bu oluşur. birçok hastalığa da iyi gelir. 1 haftaya kadar hiçbirşeyin kalmaz.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için

• Kasların daha yeni yeni açıldığı için ağrı gösterir ve bu da gelişim olacağını da, bırakmamanı öneririm SPOR=HAYAT

1|0
    0|0
    • Öyle düşünüyorum bende 2 haftadır yiyip yiyip başlayacağım falan diyordum bu pazartesi başladm

• Bu senin elinde vücut şeklinin iyi olup iyi olunmaması, iyi yapmışsınız

• sürekli yapmadıgın için agrımıştır

1|0
    0|0
  • Dinlendir. Gun asiri yap.

1|0
    0|0
  • alışık diyilsin alışınca geçer

1|0
    0|0
  • 1 hafta sonra geçecek yeni basladin vücut alisik degil

1|0
    0|0
  • Zqmanla gecicek bu bir hafta sonra bişey kalmıcak emin ol ama sakın bırakma bu ağrıdan dolayi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Normal ağrıması. Biraz ağrısın ağrıması geçince yine yap bu sefer ağrımayacak. Sakın bırakma.

0|0
    0|0
  • Hamsın. Vücudun alışık değilse ağrır normal.

1|0
    0|0
Yükleniyor...