Spor yaparak 1 ayda kaç kilo verebilirim? Bilenler yadımcı olabilir mi?

Arkadaşlar spora başladım 3. günümdeyim aynı zamanda önceden yediğim hiçbirşeyi yemiyorum. Çikolatayı hergün yerdim yemiyorum. İlk bir ayda 5 kilo vermek istiyorum boyum 1.68 kilom 70 . salata ve müsliyle besleniyorum 1 buçuk saatte spor yapıyorum 2 gün yapıp bir gün ara verip 2 gün daha yapıcam. vücudum ne zaman şekle girmeye başlar bir ayda 5 kilo verebilir miyim?

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Kendine arada bir oduklendirme niyetiyle asiriya kacmamak sartiyla cikolata yiyebilirsin psikolojik olarak senin icin daha iyi olabilir odullendirme kuru uzumde olabilir :) boyle devam edersen rahatlikla 5 kilo verirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yediklerine dikkat et 5 kg rahat verirsin.

0|0
    0|0
  • 3 ayda gözle görülür fark olur. 10 kilo verirsin 3 ayda tahminimce ama bu bünye ve kişiye göre artıp azalabiliyor.

0|0
    0|0
  • Aylık 5 kilo vermek idealdir. Verilebilir bir miktar.

0|0
    0|0
  • İlk bir iki ay kilo vermez sıkılaşırsın kıyafetlerin bol gelmeye başlar sakın pes etme ;)

0|0
    0|0
  • Hanımefendi sıkı bir çalışmayla kalıcı olan verilen sağlıklı kilo miktarı en fazla 5 kg'dır.

0|0
    0|0
    • Bu arada öğün şeklin protein ağırlıklı olsun. Biraz beslenmez isen hem güçsüz düşersin hemde verdiğin kiloyu geri alırsın. Öğün sayısı fazla ama öğünde yediğin az olmalı. Yağ ve karbon hidrattan uzak dur fakat proteinle beslen.

• valla bacım ben sporda ayda 5 kilo verdim değmez bence paramı istiyom spordan sonra daha hızlı zayıfladım bir deri bir kemik kaldım öhğğğ üğğğ

0|0
    0|0
  • 5 le 15 arası nasıl yaptığına ve beslenme şekline göre değişir

0|0
    0|0
  • 1 ayda 5 kılo nedır cok az: )

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...