Dünyadaki en iyi futbol kulübü sizce hangisidir?

Dünyadaki en iyi futbol kulübü sizce hangisidir?

• barcelona
    34% (38)23% (122)25% (160)Oy Ver
  • real madrid
    39% (44)48% (251)47% (295)Oy Ver
  • atletico madrid
    4% (5)4% (20)4% (25)Oy Ver
  • bayern münih
    8% (9)9% (46)9% (55)Oy Ver
  • chelsea
    4% (4)3% (18)3% (22)Oy Ver
  • juventus
    1% (1)2% (12)2% (13)Oy Ver
  • diğer
    10% (11)11% (52)10% (63)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
takımların bu sezon ki performanslarına göre değerlendirmeye çalıştım arkadaşlar :)
yorumlarla birlikte ankete de katılımda bulunalım arkadaşlar :)

0|0
33|154

En İyi Kız Görüşü

• Real Madrid olduğu kesin zaten. 20. yüz yılın en büyük takımı ödülü, 10 şampiyonlar ligi kupası ve 32 la liga kupası var.
    Liste bence biraz hatalı atletico ve chelsea dünkü takım daha geçmişlerine bakabilirsin.

1) Real Madrid
    2) Milan
    3) Bayern
    5) Liverpool
    6) Barcelona
    7) Ajax
    Böyle gider.
    Sonuçta dünyanın en büyüğü diyebilmek için şampiyonlar ligi kupasına bakmak gerekir.
    Bayern mesela Almanya liginde rekabet yok her sene %90 kupa onlarda. Hatta yayın gelirleri bile 38 milyon eurodur bu kadar düşük Alman liginin rekabet durumu ortada.

2|8
    0|1
    • Copy Pasteyi Kendine Göre Düzenlemiş..

• Böyle bayanları gördükçe duygulanıyorum :D

• bacım Sen türkiyedemi yaşıyorsunya :) bunada maç sevmeyen koca denk gelir

Kızlar Ne Diyor 32

Erkekler Ne Diyor 154

• ıyı... bence barcelona.. dunyanın en bol reklamını alabılecekken senelerce unıcefın reklamını bedava tasıdılar.. benım anladıgım ''ıyı'' bu demek.. dıger turlu kım gunundeyse o ıyı.. koyun hepsını bır araya bır lıg yapın her sene degısık bırı sampıyon olur..

0|2
    0|0
  • real madrid en iyisi... beyaz formasının asaleti bile başka..
    3 büyüklerden isim veren olmuş... bu kadar romantik olmayın bence.. ronaldo ve bale.. bizim ligi satın alacak kadar piyasa değeri olan oyuncular..

0|2
    0|0
  • ekmek veren her kulüp eyüdür,

ama bize bir faydası yok işte...

0|2
    0|0
  • Neye göre en iyi kulübü? oyun anlayışına göre mi parasına göre mi teknik kadrosuna göre mi alttan oyuncu çıkarmasına göre mi bu tür soruları basite indirgemeyin bence mesela real madrid çıkmış real madrid tam 25 yıldır kontra atak stratejisiyle oynayan büyük maçları kazanan ama küçük maçlarda kaybeden prestij maçlarının adamı değildir. Bayern munich orta sahası barcelona forvetleri real madrid stratejisinden alınmıştır defansı ise bir italyan defansıdır. Forvetleri göğsüne indirir dokunuşları yapar topu sürer bireysel hücum edebilir pas organizasyonu harikadır. Orta sahaları uzun toplarda aşırı iyi karakterli aynı zamanda çok formunda oyunculardır. Mutlaka orta sahalarında 3 tane şutörle oyuna başlarlar. Gelelim defansa çizgi defansı ofsayt taktiğinin en kaliteli takımıdır genel olarak kompakt oynadıkları için bekler hep ileri çıkar bek başarısı en yüksek takımlardan birisidir. Dolayısıyla Çok yönlülük tarafından bayern münich ama diğer yönlerde bilemem. Mesela En küçük bütçeli en kaliteli işler yapmış takım galatasaraydır en basit oyunu oynayan ve net maçlar kazanan milandır. En fazla alt yapısından oyuncu çıkaran tabi ki man. utd dir. gibi gibi kardeşim

0|0
    0|1
  • pendik spor!

0|1
    0|1
  • Çad milli takımı.

0|1
    0|1
  • Real madrid.

0|0
    0|0
  • Ben kişisel değerlendiriyorum.
    Tek kulüp benim gibi renktaşlar için Galatasaray...

0|0
    0|1
  • İzleyin pişman olmazsınız. :)

Sorunun cevabı Real Madrid

https://www.youtube.com/watch?v=17uh4s_sqZA

0|1
    0|1
  • C ve e siklari siritmis. Manuda olmaliydi siklarda. Real madrid madrid diyorum.

0|1
    0|0
    • bu sezona göre değerlendirmeye çalıştım. haklısın aslında aklıma gelmedi değil diğer şıkkını koyma sebebimde bu yüzden :)

• Bu sezonda dogru :)

• en iyisini bilememde en şereflisi BEŞİKTAŞ

0|2
    0|0
  • Real madrid diyorum bende.

0|1
    0|0
  • Madrid.

0|1
    0|0
  • Munih her yil en iyisi gibi ya

0|0
    0|0
  • GALATASARAY.
    Real Madrid'e 70 saniyede 2 gol atabilen
    Ufea kupasını alırken hiç yenilmeyen
    Dünyada deplasmanda 40 maçdır yenilmeyen
    Fenerbahçeye 6-0 yenildiği yılda Fenere 24 puan fark atabilen ayrıca Türkiye de ilk lerin takımıdır

0|0
    0|1
  • Mahalle takımı, hiçbir oyuncusuna para vermiyor dolayısı ile kaç maç kaybeder ise kaybetsin hiç kapanmıyor kazandıkları da kar kalıyor :)

0|0
    0|1
  • Real Madrid.

0|0
    0|0
  • manchester city yerlilerden de aslan olurdu birde cruzerio olabilir :D

0|0
    0|1
  • Eskiden beri ve jhep var olan
    Real MADRİD

0|1
    0|0
  • Real madrid iyi

0|1
    0|0
  • Benfica

0|0
    0|3
  • Real MADRID'den başka kulüp mü var?

0|0
    0|0
  • geçmiş yazmışssın manchester united yazmamışssın premier ligin açık ara şampiyonlukta önde olan takımını yazmayana gülerler

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|1
  • Bayburt Grup Öz. İd. Gençlik ve Spor Kulübü Kanka

0|0
    0|1
  • Ekmekspor.

0|0
    0|1
  • Diyarbakirspor