Hızlı yağ yakan formül biliyor musunuz?

Hiçbir şekilde hamur işi şeker falan kullanmıyorum spor yapıyorum 2 litre su içiyorum ama vermem gereken 8 kilo var bana hızlı yağ yakan çay falan söyler misiniz örneğin bu 8 kiloyu 1 ayda verebilir miyim?

2|1
30|103

En İyi Erkek Görüşü

• MErhaba öncelikle şu kilo algsını bir kafanızdan atın.. Çünkü ben bundan 3 sene önce 65 kiloydum ve kocca bir göbeğim vardı.. şimdi 72 kiloyum gayet fit bir vücudum var ve sixpack lerim az çok seçiliyor. Bu neden böyle dersen vücut yağ oranı var. Sen şimdi eğer beslenmeni gerektiği şekilde yapmazsan sürekli kısar üstüne cardio yaparsan bu sefer ne olacak tahta gibi bir popo , incecik altında deri sarkan bir kol. düşük omuzlar olacak.. Eminim bunu istemezsin. Ama ben sana yapman gerekeni söylycem.. Öncelikle vücudunun kesinlikle ihtiyacı oolan 3 besin türü var.. Yağ karbonhidrat vede protein.. BUnlardan birisini eksik alırsan sağlıksız olursun görünümde çirkinleşir. Karbonhidrat dediysekte gidip makarna hamurişi ekmek değil. Tohum yiyeceksin misal yulaf, bulgur, patates. esmer pirinç... Ben 4 senedir spor ve sporcu beslenmesiyle uğraşıyorum. Bu konuda bilgim var ama hepsini şu anda anlatamam tabiki.. Eğer iyi bir vücut istiyosan yorum bırak kafandaki soru işaretletini gideririm

4|0
    2|0
    • Evet istiyorum zaten yağlarım gittikten sonra bende azda olsa kas yapmak istiyorum ama yağ gitmiyor

• suslupangle bu kafayla asla böyle bir vücuda sahip olamayacaksın www.featurepics.com/.../...an-Dumbbell-2792290.jpg
      Bu kafayla anca ya böyle olursun.. http://www.elmaelma.com/d/gallery/2123_7.jpg Dediğin gibi vücut yağ oranı vardır sen diyosun yağ yakcam peki yaktın yağları.. Totonda ne kalacak yağ yok kas yok.. Kuru deri kürek gibi kezeceksin öyle.. Kot pantolon giyeceksin poşet gibi olacak içi boş.. Armuda kürdan batırmış gibi olacaksın. Tecrübeyle sabittir. Tabi bu arada söylediklerinin hepsi üşengeçlikten ve bahanelerden ötesi değil malesef ki üşenirsen alttaki gibi bile olamazsın :D Karar senin güzel bir vücut = ağırlık antremaanı.

• güzelbir paylasım olmuş

Erkekler Ne Diyor 102

• durmadan sevişmek

3|9
    1|3
  • Çörekotunu dene. Yemekten yarım saat önce 1 çay kaşığı çiğneyeceksin.
    Efendimizin sav tavsiyesidir. Ayda 4-5 kilo verdiriyor. Ayrıntılarına burada bakabilirsin.
    www.coreklen.com

0|1
    0|0
  • Olayın şu spor yaptığın günlerde 2.5 hatta 3 litre su içeceksin vücut su tutmaya başlayacak ve seni yağ oranına göre şişman değil de fit göstermeye başlayacak ayrıca vücuttan idrarla atılan zararlı maddeler (toksinler) sindirimdeki parazitlerle beraber dışarıya atılınca sürekli açlık hissi içerisinde olacaksın. Zorunlu olarak yemeğini öğünlere böleceksin ve bunu zorunlu hale getireceksin ama çaylara ya da bu haplara filan inanma en sağlıklı kilo bol su ve cardio antrenmanları ile olur :)

0|0
    0|0
  • streç kullanıcaksın özellikle incelmek istedigin bölgelere karın basen vs ne istiyosan sarıp sarmalayıp kendini bu sekilde kosuya cıkıcaksın sabah kahvaltıdan önce. ki koşuya en az yemek yedikten 2 saat sonr cıkılır zaten. miden kücülücek bu durumda fazla istesende yiyemiyceksin. Fitness takviyeside yaparsan degil 8 , 18 kilo bile verebilirsin. kosudan hemen sonra veya kosu esnasında su tüketmek yok aşırı derecede . terin sogumadan dus almıycaksın sus tutuyor vücut bu durumlarda. ... bu yöntemle milli takıma hazırlanırken 22 kilo verdim 1 ayda. :) kulaktan dolma bir bilgi degil. Sendede işe yarar eminim . tabi dyanabilirsen. :)

0|0
    0|0
    • Kardes iyi bir seymis gibi anlatma su olayi felaket tehlikeli bir olay.
      Hayir ben strece mi takiyim 1 ayda 22 kg verdim demene mi iyide devrelerin yanmadi mi senin? Onemli olan boyle sagliksiz kilo vermen degilki onemli olan saglikli kilo verip onu her sart altinda surdurrbilmek helede biz bayaniz siz yagi daha cabuk kasa cevriyorsunuz biz yagi eritmemimiz gerekiyor.
      Gerci ne olursa olsun ayda 22kg vermek olume gtmek gibi...

• özür dilerim baştan belirtmeliydim ben boksörüm ve kücük yastan beri bu şekilde yetiştigimiz için hic sorun olmuyor antrenörün insiyatifine göre mevcut turnuvaya sikletimizi ayarlamak zorundayız su konusuna gelince aşırı tüketmemek lazım dedim hic degil.. Seninde aciliyetin var diye böyle bir tavsiyede bulundum övünmek degildi amacım yanlış anlaşılmasın :)

• Acı cehre kullan ama fazla abartma... ölebilirsin ve sabah spor yapmayı ve evde demir tozu bağlanması tavsiye ederim , hem sıkılaşır vücudun hemde zayıflarsın, mideye kelepçece taktirabilirsin ama önermem.

0|0
    0|0
    • Yok canım 8 kilo için yaptırmam öyle bir şey zaten yemekte yemiyorum

• Nasıl dersen ama sporu tavsiye ederim. .

• kendini ateşe koy günde bir kere 500 tur dön bir haftaya bişeyin kalmaz
    f.bilgibende.com/.../...wjsnf_NK_Ubsjgj_SL_kqh.jpg

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Su ic su.

0|1
    0|0
  • acı biber yemek ve oriflame diyet programını uygulamak

0|0
    0|0
  • 1 ayda maksimum 9 kilo verilebilir diyorum 12 kilo veriyorum diyen varsa inanmayın yarısı olarak su kaybediyor.. tamamen yağdan kaybetmen için spor yapman gerekiyor..

0|0
    0|0
  • biraz bünye önemli bir idmanda 2 kilo veren sporcularım var ama düzenli spor şart. bunun dışında hızlı kilo vermek sağlıksız, bünyen zayıf düşebilir.

1- kilonun baş nedeni şekerden ziyade tuzdur. tuz vücutta su tutar. tuzlu yiyecekler yeme.
    2- 2 şişe sade maden suyuna bir limon sık, günde 1 defa iç.
    3- belkide en önemlisi, yemek yemeden önce 10 dk, açma germe hareketleri yap. iştahını kapar.
    4- yemek yemeden önce mutlaka 1 bardak su iç.

0|0
    0|0
  • sabah elma sirkesi bir çay bardağı uzun yürüyüş bol su sıfır ekmek lifli gıda az ve öz protein gerisi de salataya ağırlık :)

tabi yağ olmicak :) kendince düzene koy :) 10 kilon yok olur bir ayda :D

0|0
    0|0
  • Şu lahanadan yapılan yağ yakıcı bir çorba vardı googleye yaz yağ yakıcı çorba diye çıkar ne kadar çok içersen o kadar fazla yağ yakıyor çorba ama tadını beğenmeyebilirsin kapuskaya benzer bir tadı var

0|0
    0|0
  • Her sabah aç karnına 1 kase yoğurt ye 1 bardak suya 2 kaşık elma sirkesi koy iç eğer dediğin gibi hamur işi yemeyip spor yapıyosan 1 ay bile sürmez 3 haftada verirsin ;)

0|0
    0|0
  • L-catrine ve cla kullanabilirsin sporla beraber onunu dışında dediğin 2 litre su alımı ve yemekten kısmak hızla zayıflamana yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • Sinirli kuçu kuçu kullanmayı dene acaip yag yakıyor ama dikkat et kalbin falan varsa veya herhangi bir hastalıgın yapma ama sapasaglamsan tavsiye ederim işe yarıyor denenmiştir sahihtir ( not : çok çok yorgun günler geçiricen ve sonucu görünce kendin bile şaşıcan )

0|0
    0|0
  • Biberiye yağı dene derim haftada 3 kere aralıklı uygula yağı sur iyce yedir streç flimle sar mümkünse gece uygula kilolar fazlalıklar gitsin

1|0
    0|0
  • 1 ayda 8 kg vermek saglıklı degildir spor dediginiz koşudan falan mı ibaret? yoksa spor salonunda fitnes falan mı yapıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • sporun varsa güzel. şeker kesinlikle yasak. su içmende güzel. başka 1şeyi kesmene gerek yok. ekmek tatlı vs kesinlikle yasak. sporunuda yaparsan rahat rahat verirsin

0|0
    0|0
  • Yağsız yoğurt.

0|1
    0|0
  • İstediğin kadar yiyebilirsin. Nasıl zayıflaman gerektiğinin cevabını sende biliyorsun... yaktığın kalori aldığın kalorilin iki katı olacak :)

0|0
    0|0
  • Yağ yakmak çayla , çimenle olmaz dengeli beslebirsin spor unu yaparsın yeterli kalorini alırsın yağ yakılır. Fazladan kalori alırsan istersen bütün gün durma spor yap gene yağ yakamazsın. Yardımcı olduysam ne mutlu !

0|0
    0|0
  • Tarifi veriyorum

1 adet tüp
    1 adet set üstü ocak
    ihtiyaç kadar yağ
    1 adet tava

Yapılışı:
    Elinizde bulunan yağı tavaya bırakıp kısık veya harlı ateşte eritip. Yağlarınızdan bu şekilde kurtulabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Yağ yakımındaki en faydalı iki etken egzersiz ve limondur. Limondaki asit yağ bırakmaz vücutta

0|0
    0|0
  • 1 ay boyunca sadece form ürünleri ve su ile beslendim gunde 1 paket form kepekli mi me var ya ondan yedim 10 kilo verdim tabi spora falanda gidiyorum

0|0
    0|0
  • Sabah kalkar kalkmaz su iç yemeklerden önce bol su iç yemekle ya da sonra sıvı tüketme yeter. Bu şekilde ayda 5 kilo verrsin dikkat edersen

0|0
    0|0
  • kardio yap spor olarak

0|0
    0|0
  • şınav mekik kardio,

0|0
    0|0
  • Size yardimci olacak. bir arkadas taniyorum. isterseniz numaranizi ya da onun numarasini size verebilirim.

0|0
    0|0
  • Sürekli terle, sauna falan olur. Ayrıca kiloya takılma. Sağlıklı görünüm ve yağ oranına bak.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    72

Kızlar Ne Diyor 30

• 1|0
    0|1
  • Novatedox çayları.

1|0
    0|0
  • öyle yakıcı çaydır içecektir ilaç vs diye de birşey yok. olsaydi dünyada tombul insan kalmazdı. bir akıllı biz değiliz hani. asla kafana göre diyet programı uygulama diyet yapacaksan kesinlikle bir diyetisyene git. tabi bir de şöyle bir durum var aldığından fazlasını yakarsan eğer kilo verirsin yoksa ne yaparsan yap kilo veremezsin. hareket et e spor yap. ben çok faydasını gördüm, sen de görürsün. (not: ben çooooooook sağlıksız besleniyorum üstelik.)

0|0
    0|0
  • Ben 1 ayda ekmek hamur vs kestim 5 kilo verdim mumkun vvermek ama caymis felan oyle birsey yok az ye ve spor yap

0|1
    0|0
    • Öyle yapıyorum zaten

• Katiliyorum profesyonel bak olaya dinleme serbeticlerii spor ozellikle kosu squat bunlarsart

• Eğer para veririm diyorsan herbalife ürünlerini dene. yok diyosan git bir aktardan fitoform kayısılı çay al. çayı yemeklerden 20 dk önce sabah öğle akşam iç yanında da yeşil çay iç.

0|0
    0|1
  • Lahana çorbası vardı sanırım.

0|0
    0|1
  • Yosunlu bir sıvı varmış, araştır istersen tam olarak ne olduğunu bilmiyorum ama birden düşüşe geçebilecegin bir formül :)

0|0
    0|1
  • yesil kahve diye bisey duymustum, arkadasim bunu kullanarak gobegini eritmisti. ama saglikli mi bilmiyorum. bu arada nasil hamur isi seker bunlardan uxak durmayi basardin?

0|0
    0|0
  • avokado

0|0
    0|1
  • Spor en iyisi az ye bol hareket

1|0
    0|0
  • Nova teatox. Ben kullanıyorum bacaklarım inceldi 1haftada öneririm

0|0
    0|0
  • Yoğurt öneririm :) bide arkadaşın dediği gibi kilo yapacak besinlerden uzak durmak.

0|0
    0|0
  • 1 y. kaşığı elma sirkesi +1 y. kaşığı limon + biraz bal her sabah akşam iç hiç bişey yapmazsan haftada 1 kg gider

1|0
    0|1
  • Bol bol pestil ye :)

0|1
    0|1
  • dr doğruldusunda ver hormon testi yaptır vermeme sebebin buda olabilir kulaktan dolma bilgilerle sağlığından olma

0|0
    0|0
  • Yesil caayyy ✌

1|1
    0|1
  • elma sirkesi içebilirsin

0|0
    0|1
  • Streç
    Büyük etkisini görürsün

0|0
    0|1
    • Nasıl yani

• Vücuduna sarcaksın. özellikle yağlı bulduğun yerlere. Düzenli olarak haftada 2 gün.
      Yağları alıyor

• Ben günde 100 kere ip atlıyorum

0|0
    0|0
  • Açlık :)

0|0
    0|0
  • Sabahları ılık limonlu su çok iyi

0|0
    0|0
  • Bayansan acı cehre diye bir bitki var kucuk tuplerde ondan ye. Erkeksen spor yap yani ne diyim :d

0|0
    0|1
  • Dogadan Form Çayı bizim ailede çok işe yaradı. Onu destek olarak kullanırsan muhakkak verirsin.

0|0
    0|1
  • su iç spor yap..

0|0
    0|0
  • Bölgesel çalışman lazım. Onun dışında haşlanmış patates öneririm

0|0
    0|0
    • Bolgesel derken hepsini birden calsirsak yuzerek mesela

• Nabzinin yukselmesi lazim 130 laraa

• Yanlış bilgi vermeyelim, haşlanmış patates kilo yapar üstelik kızartmadan bile daha fazla. Çünkü içinde yağ olmadığından emilim daha hızlı ve kolay olur.

• ekmek yemicez çare yok

0|0
    0|0
  • sinemaki otunu denemelisin.

0|0
    1|0
  • Yeşil çay günde 2 bardak yemeklerden sonra tüket.

0|0
    0|1
  • bnmde 6 kilo vermem lazım 1 ay içinde sana söyliyim bak açlık otu diye bişe var aktarlardan alabiliosun fiyatı 2-3 lira bişe ztn. demleyip içiosun günde bir bardak. vücuttaki birikmiş yağları yakıomuş, metebolizmayı hızlandırıo hazımsızlık şişkinlik bunlar 3-4 kullanımdan sonra gidio. bn denedim bir zararını görmedim şimdiye kadar istiosan sende dene. ama benim herhangi bir sağlık problemim yok senn varsa ya kullanma ya da doktora sor canım ynlş bilgi olmasın hadi by :)

0|0
    0|1
  • yoğurt. çay falan yapmana gerek yok bol bol yoğurt ye :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...