Meslek lisesi son sınıflar ve yha meslek lisesi bitirmiş olan bir bakın

beyler bayanlar yarın okull açılıyor ve ben bu sene lise son sınıfım ve staj yapacak yer bulamadım acaba okul sorun yaratırmı ve yha ne gibi sorunlar olun görmüş geçirmiş olanlar bi yardım edin ?

Güncellemeler:
arkadaşlar naylon staj fikri gerçektende iyi bir fikir :) kontrole geldiklerinde adama surda burda detirim tekrardan sag olun

0|0
54

En İyi Kız Görüşü

• Staj yapmadigin zaman mezun olup diplomani eline alamiyorsun. Da, okulunuz bulmuyor mu staj yerini size ya? Bize onlar bulduydu.

0|0
    0|0
    • takmıyolar :D

• Oyle ha deyince yapamiyorsun ama iyi bi is yeri olmali dikkat et bu konuda acik falan verme okuldaki hocaninda pesini birakma adam olsunlar :P

• bırakmıcam zaten hocaya ayarım gerçi oda bana ayar ama olsun :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• yapmadınmı? peki okul sana staj yapacaksın demedimi? ticaret mi ? endüstrimi senin okul?

0|0
    0|0
  • Gideceksin hangi bölümü okuyorsan o bölüm şefinin yanına.. Ben yer bulamadım diyeceksin ve onlar sana yer bulacak. Panik yapma sakin ol en kötü ihtimalle okulda staja alıyorlar seni. İlk işin yarın bölüm şefinin yanına gitmek olsun. =)

0|0
    0|0
  • tabiiki sorun olacak. naylonda olsa bul staj yapacak bi yer. bir hafta sonra falan sigorta girişleriniz yapılacak

0|0
    0|0
    • 1-2 yere söledim zaten 3-4 güne kadar haber gelir pazartesi salı okul ve ben 2 gün gitmiycem bu hafta kesin hallederim acaba bu sürede sınıfta kalmam dimi ?

• bizim tanıdık bi bi şirket var onların kaşeleri sanırım iş görür yarın gidip okuldan sözleşmeyi alıp bir an önce halletmeliyim

• tamam işte bitti gitti :)

• eğer stajını yapamazsan mezun olamazsın acilen staj yeri bulman gerek , git konus naylon yap korkma fark edilmiyor bile oturur evde ygs mı ne ona calısırsın

0|0
    0|0
    • naylon ne ? nasıl yaplır özet geçermisiniz

Erkekler Ne Diyor 4

• Son sene yaparsın stajını. Stajını yapmadan mezun olup diploma alamazsın. Mesleğin ne ve hangi ildesin? Belki yardımım dokunur..

0|0
    0|0
    • ankara web tasarım

• kardeş tanıdık bi şirket var onların kaşesiyle bu naylon işini çözermiyim

• Çözersin tabii ki. Belgelerini onlar imzalayacak ve kaşeleyecek. Her şey normal staj yapar gibi olacak ama sen gidip çalışmayacaksın. Bir de hocalar denetlemek için arar veya gelirse şirket seni idare edecek ve şuraya buraya yolladık diyecek. Basit bir olay, en kolayı da bu

• eml. bılgısayar mezunuyum. bu sene mezun oldum 24 kısılık bı sınıftık baskada bılgısayar sınıfı yoktu . cevremızde bılgısayar stajerıne 63 kısılık kapasitemız vardı bızım o yuzden sıkıntı etmemıstım ben . kısı ve staj kapasitesını degerlendır ve ısyerlerının kontenjanlarını unutma

0|0
    0|0
  • gidip hocalarınla konuş zaten anlayışlı bırılerı ıse sorun cıkarmazz.. hatta kendılerı bile iş yeri bulurlarr.. yok anlayıssız ise yandın...

0|0
    0|0
    • bölüm hocamız anlayıslı degil ama müdür yardımcılar anlayıslı adamlar

• ya bır sekılde olur yanı sıkıntı olmaz merak etme arkadasların dedıgı gıbı bır ıs yerıne gıt ımza kase al yeter noylon yappp kımse ıplemez zatennn

• nerde okuyosun okulda yapoarsın stajı sabhatan aksama okulda olursun bızde oyleydı

0|0
    0|0
Yükleniyor...