Bir erkek nişanlı olduğu halde aynı yerde çalıştığı bayandan hoşlanabilir mi nasıl anlaşılır?

yeni biri tanıştım ama nişanlı olmasına rağmen bir elektriklenme oldu bazen birbirimizden kaçar oluyoruz garip bir şekilde ama ya yanımdan geçerken ya da selam demesi bile omuza dokunma şelikde oluyor çok hoşuma gidiyor sizce bir erkek nişanlı olduğu halde bu tarz davranışı neden yapar..

Güncellemeler:
ilk tanıştığımızda parmağındaki yüzük vardı tam soracaktım sonra bir kaç gün takmadı sonra kızla tatile giiti tekrar parmakta yüzük hatta biraz uzak durdu bana ama kısa sürdü tekrar aynı davranıyor bana karşı umutlanmış değilim gerçekten bir beklentim yok ama hoşuma gidiyor napıyım iyiler kapıldıysa uzaktandamı bakamıycam :(
Gizli kullancı olup bana hakaret edip sonrada beni engelliyorsun neden korkuyorsun doğruları söylememden mi korkuyorsun bir insanı uzakdan beğenmek ayrı bir şey bir şeyler yaşamak ayrı ikisinide ayırmak lazım ben sadece uzaktan beğenen biriyim kafama takıldı paylaştım ..

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• nişanlı bir erkekden hoşlanabilirsin ama sende kaldığı sürece etik ama dışarı vurgularsan ve erkekğe yeşil ışık yakıp yoldan çıkarıırsan ve cesaret veriirsen kulalnılan taraf sen olurusn her 2 şekilde o erkek nişanlaısından ayrılıp senle nişanlanmaz sendekı ilginin amacı bellı zaten. dyelımkı nışanı attı senle nişanlandı senle nişanlıyken başka kızların olmayacağı nemalum ne demişler ne ekersen onu biçersin oyüzden nişanlı olan cocuğa karşı seviyeli mesafeli ol derim en azından şunu düşün bıanlık şehvet için aldattığın kişi hemcinsin olucakdır unutma

0|0
    0|0
    • ya alt tarafı beğendim uzaktan onun haberi bile olmayacak bir şey kafama takıldı nasıl bir şey insanlar tanımadan infaz edbiliyorlar bu toplumum zihniyeti 100 yıl sonrada aynı olur direk taşlarlar adamı

• bende böle bişey yaparsan dedim olacakalr bunlar dıye yoksa yaptın sen suçlusun asın bı kızı demedim demi

Erkekler Ne Diyor 16

• Ben bir erkek olarak yakışık almayan bır davranış olarak göruyorum.Ne demek yaaaaaa.Sen git nişanlan.Aklın fikrin başkasında olsun.Yok öyle şey.Aynısı sana yapılsa.Sen nişanlı olsan,erkegınde başkasından hoşlansa.Olur mu?Yapma böyle şeyler arkadaşim

0|0
    0|0
  • senin dediğinin bir farklı versiyonunu arkadaşımda gördüm adam nişanlı yüzüğü kızın gözüne soka soka onunla flört etti bana açıklamasıda abi biz nişanlımla evlenecez uzağız sıkılıyorum oldu erkeklerin ne kadar iğrenç olabileceğini bilemezsin adamın iyi niyetli olmama ihtimali daha çok bence senden hoşlanmıştır ama ne olursa olsun nişanlısına dönecektir bana sorarsan

0|0
    0|0
  • erkeklerin kadınlara muazzam bır zaafı vardır kolundakı kadın dunya güzeli olsa gider ötedeki cirkinide s..mek ister :( üzgünüm :(

0|2
    0|0
    • katılmamak elde değil.

• benım nışanlım yapamaz :) bilirim yapsada tekmeyı basarım :D erkekler söle göruyor olayı ben 50 tanesıyle olurum ama o olamaz fark bu gercekten hayvanlık genımızde var ;)

• yok ya benim öğle güzel fizikli güzel bir bayan değilimki klasik ev kızı modunda bakımsız biriim ilgisi hoşuma gitti kendimi güzel hissediyorum napayım 40 yılda bir ilgi gördüm :(((

• şimdi erkek elındekıyle yetınmez mısal ben sevgılımle oturuyoruz karsı masadakı kzı kesıyorum sonra ne oluyo falan dedım kendıme zor geldım sen bırak o senı bırakmıyosa

0|0
    0|0
  • hoşuna gidiyorsa yapar ama bu bir ilişkiniz olacağı anlamına gelmez. Senden hoşlansa bile bağlı kalır nişanlanmış madem.

0|0
    0|0
  • nişanlı diye seni yataga atmak istemedigi sunucunu çıkartmısın biz . şerefsiz bir ırkız avımızı evlide olsak nişanlı bekarda olsak avlamak için herseyı yaparıız

0|0
    0|0
  • sebebi ne olursa olsun bence sen soğuk davran boşver nedenini ateşle oynama arkadaşım

0|0
    0|0
  • Peki sence nişanlısı olan bir erkekten hoşlanırmı sence ? Bu sorunun cevabı evet ise oda senden hoşlanır .

0|0
    0|0
  • sakıncalı bi durum. uzakdurmalısın.

0|0
    0|0
  • biliyrmusun hayat hep tesadüflere gebe.. hele birde insanlardaki doyumsuzluk inanılmaz :)

0|0
    0|0
  • sende nişanlı olduğunu bildiğin halde elektiriklenme vs vs diyorsun tebrik ederim!

1|0
    0|0
  • insan evli olduğu halde hoşlanabiliyorsa nişanlıyken hayli hayli hoşlanır.

0|0
    0|0
  • fazla mal göz çıkarmaz. biran önce sölede nişanı atsın bari nişanlısına yazık..

1|0
    0|0
    • biz sekstenmi bahsettik ki öyle bişeymi dedik aşk olsun.sadece nişanlısını yazık dedik.bizde dünkü bebek değiliz merak etme.

• yapma bunu :D

0|0
    0|0
  • Bazen gonul ferman dinlemez

0|0
    1|0
  • Nasıl bu hallere düştü bu toplum bilmiyorum. Ülkenin yönetimi şeriata kayarken yönetim altındaki halkı her türlü arsızlığı normalleştirir oldu. Ayarımız kaçtı özetle.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• uzak tut kendini.erkeğin hözü dışarıdadır her zaman sen yüz verme.en azından kızı aldatacaksa bile sen olma vicdanın rahat etsin.

0|0
    0|0
  • senin hosuna gitmesi onun sana HOS kiz asik olucam herhalde diye baktiginin anlamina gelmezkki.

nisanli olmasi onun icten samimi davranmasina engelmi

hem birde guzel felansan nolmus yani hem nisanlidir hemde gordugu dokunabildiginin tadini cikarir. Sen birine ait olan biriyle bu tur seylerden baslayip ileriye ciddiye gitmeyi sevip yakistiriyorsan kendine, koyma o mesafeyi.

0|0
    0|0
  • 36-45 yaş arası ise olabilir.

0|0
    0|0
  • yaş kaç

0|0
    0|0
  • erkek bu yapar ama bence yüz verme nişanlısını kendi yerine koy.

0|0
    0|0
  • Kendi cevabını kendin vermişsin. Elektriklenmişsiniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...