Hani Volkan diyor ya; "Beni Fenerli olduğum için sevmiyorlar" diye... ? neden?

Kimsenin FB ile bir alıp veremediği yok Volkan! Bak Volkan;

Schumaher FB'ye geldiğinde GS lılar olarak biz de sevindik;

Semih GS'den FB'ye gittiğinde kimse Semih'e düşman olmadı;

İlyas, Raşit FB'den GS'ye geldiğinde de kimse düşman olmadı;

Feyyaz BJK'den FB'ye geldiğinde de kimse düşman olmadı;

Bugün eleştirdiğimiz Rıdvan bile önce GS formasıyla resim çektirip sonra FB'ye transfer olduğunda kimse düşman olmadı;

Tanju GS'den FB'ye gittiğinde yine kimse düşman olmadı...

Erdoğan Arıca'ya kimse düşman olmadı; kimse sevmemezlik etmedi!

Şimdi hepsiyle kendini bir kıyasla bakalım! Hangisiyle ortak bir özelliğin var? Onları söyle; doğruluk payı varsa söz seni sevicem!

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Biri bu adamı Volkan'ın yanına götürsün çok dolmuş

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Adamda karakter yoksa takımı önemli değil sevilmez.
    İyi kaleci (hatta bir dönem en iyi idi), kötü insan. Kimsenin Mert Günok'a bir düşmanlığı yok.

0|0
    0|0
  • Katılıyorum.. Döktürmüşsün.

0|1
    0|0
  • Volkan'ı Fenerbahçeliler dahil tüm Türkiye sevmiyor. En son babası yaşındaki bir gazeteciye evinden aldırırım demişti.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tatava yapmaya gerek yok, Volkan'ı tanıdığım bilinçli Fenerbahçeliler bile sevmiyor..

Volkan'ı sevenler anca maç esnasında Saraçoğlu kale arkasında "göt, sik" muhabbeti yapan tinerci Fenerlilerdir..

0|1
    0|0
  • Neden kimse topal a sowa bisey demiyorda volkan emre caner bunlara diyor dusunsunler bence. Cok bir yazi olmus.

0|0
    0|0
  • yürü be:))) yanlız yazıların içinde ilyas konusu bildiğim kadarı ile farklı bir konu:)) fb liler halen sevmez onu:))

0|0
    0|1
  • Ben Beşiktaş taraftarıyım fakat volkan denen karaktersizi fenerli diye sevmiyorum kişiliksiz şerefsiz bir insan olduğu için sevmiyorum aynı şey emre şerefsizi içinde geçerli, fenerbahçede adam gibi adam 2 tane futbolcu var sevdiğim sow ve gökhan gönül bu adamların hem futbolu hemde karakterleri 10 numara

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Onlar milyon dolarlar kazanıp barlarda vs. yiyip içsinler sen böyle onlar hakkında 100 cümlelik yazı yaz. Futbol boş iş. Spor bile değil. Gerçek spor basketbol, yüzme vs.

0|0
    0|1
Yükleniyor...