Bana yaptığı ne ayıp değil mi amaç nedir ?

eski çıktığım çocukla konuşuyorduk bir gün ev boşmuş bize gel kal dedi bende yok dedim kabul etmedim geçti gün neyse ertesi günde taksime gitcez konuştuk sözleştik bir baktım ertesi gün saat 4 te uyandı tüm gece oyun oynamış hep böyle yalnız.bende bu saatten sonra gitmem deyip tartıştım gitmedim resmen ekmiş oldu şimdide bunlardan sonra ne mesaj atıyor ne arıyor sürekli konuşan çocuk susar oldu bencillik ve çıkarcılık değil mi bu işine gelince yaz gelmeyince sus?

Güncellemeler:
mesaj atıyorum niye böyle yaptın neden yazmıyorsun felan cevap yok ilk bahanesi bu olcak ama yakında atar mesaj ders çalışıyorum vaktim yok yazamıyorum bilmem ne
şekerler ben uyuyorum tamam yarın yeni sorularımla karsınızdayım yüksek ihtimal konusu eskı sevgılılerım olcakk saglıcaklı kalınn muckss:))

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Soru 247221

kesin yeni hatun buldu o begüş^5. ayrıca beni hala görmezden geliyorsun, çok kırılıyorum : /

1|0
    0|0
  • Ayıp etmiş valla. Ben saatimi falan kuruyorum ister önem verdiğim birisi olsun ister olmasın.Seni umursamamış resmen.Sana böyle teklif etmiş sen de ondan sonra buluşmuşsun ya sen de sopalıksın niyeti belli değil mi?

1|0
    0|0
    • ama 7 yıldır tanıyrm hep boylee blıyorum bırazda bıseyler yasamak ıcın yapıyor ama sonra bana yazmaması cok zoruma gdyr

• ama ınsanları denıyorumm buda bana tecrube kazandıyor

• bu bir bakıma iyi ama bir bakıma da kötü. Farklı farklı erkeklere geziyo bundan hayır gelmez gibi bir yorum atanlar da olabilir çevrende belli bir olgunluğa erişinceye kadar bu tecrübeleri yaşayabilirsin ancak.

• Aynı soruyu bir kaç gün öncede sormuştun.

1|0
    0|0
  • Oyun oynayan erkeklere bulaşma bidaha yoksa siz kızların kalbinizi kırarız !

1|0
    0|0
  • Sevgili begüşşşşşşşş, öncelikle sözlerime seni kınayarak başlamak istiyorum. Zamanında sen bu eski sevgililerini numaralandırmadın, bu yüzden onları hep karıştırıyoruz:(

0|0
    0|0
  • Amacı belli çocuğun, reddedilince fazla koydu sanırım ona. Aslında cevap senin profil fotoğrafında gizli :)

0|0
    0|0
  • Gökhan Türkmen - Ayıp Ettin şarkısını sana yolluyoruz.

1|0
    0|0
  • anlamadığım saat 4'te uyanmış ok ama bu saatten sonra gitmem nedir? taksim için erken bile?

0|0
    0|0
  • yuh ona!hadi asalımmmmm

0|0
    0|0
  • yani :)

0|0
    0|0
  • yakında aklına düşünce arar mesaj atar

0|0
    0|0
  • sana daha yorum yapmayacam uyuyorum demek için soru güncellenir mi ya

0|0
    0|0
  • Ayıp etmıs bence

0|0
    0|0
  • 4-5 gün önce sormuştun aynı soruyu. hala orda mısın :)

0|0
    0|0
  • bencill

0|0
    0|0
  • Ayıp.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...