Abimin düğününde ne giysem?

Arkadaşlar önümüzdeki yaz abim evleniyor ve beni şimdiden telaş sardı hiç bir şey beğenmiyorum sade zarif ve abimin düğününde giyebileceğim kadar da şık bir şey istiyorum çok mu şey istiyorum he birde nişan var tabi orda da mini bir elbise düşünüyorum Önerileriniz var mı acaba?

Güncellemeler:
Maksat fikir edinmek yarın gidip almayacağım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ten rengine göre bişiler seçmelisin eğer açık tenliysen nar çiçeği siyah krem pudra vizon ve altın sarısı böle karışık mesela kemer olabilr altın sarısı elbisede böle tarz bişiler giyebilrsn ten renginle uyumlu olmalı bence yaşıanada şayet ben oldukça ağır giyinenn birisiyimdir daha düz ve şık şeyler seçmeye özen gösteririm uçuş uçuş elbiseler pek bana göre değilidr yani tarzınla alakalı çnkü ona göre taşıyacaksn bence bunları düşün ayrıca istediğin bir elbiseyi diktirebilrsn mikan varsa mesela omuzlarda dekolte bir elbise vardı eğer bulursam aytarım bulamazsamda yapcak bişi yok:)ama diktirmen çok daha iyi olabilr tarzına göre

Erkekler Ne Diyor 6

• bu yaz daha yeni bitti yuh.biz bile önümüzdeki sezonun siparişlerini daha yeni verdik. ne bu acele bekle az

• daha sezon ürünleri piyasaya çıkmadan nasıl fikir verelim?

• Almıyorum zaten fikir ediniyorum büyük harflerle mi yazmalıyım?

• beyaz giyme sakın

• lafı yedik uslu sulu cevap verelim o zaman:-)...bence şu arkası uzun önü kısa gibi etekler var ya onalr hoş siyah olursa yada kırmızı direk ben burdayım ulen dersin...dantelde güzel duruyo ama seksi yapıyo sen seksi olma becnce abinin düğünü sonuçta...boyun uzunsa kısa etek süper olur

• Ben de kendi düğünümde ne giysem diye düşünüyorum.

• 1 yıl var bacıııııımmmmmmmmmm sakin sen değil abin yaw düğünü olan :-)yeni sezonu bekle

• wc giy.

• Neyse.

• Bayat esprinin lüzumu yoktu. Kaldıki pijamayla gidecek değilim

• Tuvalet desek + verirdi :)) wc den kastım tuvaletti de anlamadılar.

Kızlar Ne Diyor 9

• çok önceden araştır ben son hafta bulabilmiştim fena stres.

• başına gelmeyen anlamaz tabi canım :) ben kırmızı bi elbise giymiştim önü kısa arkası uzun ama tül gelinlik gibi azıcık sürünüyordu hoştu yani saçımıda yandan toplatıp bukle yaptırmıştım :)

• aynen öyle fikir edinmek istiyorum şimdiden ama bazı arkadaşlar ne acele diye yazıyorlar :)

• Beyaz giyin gelin çıldırsın:DKıllık değil mi..

• benim sana önerim internetten sık sık abielere bak. beğendiklerini çıkart iyi bir terziye diktir. parayı bayınca bulunmayacak güzel elbise yoktur bence.S

• Daha sonbahara yeni girdik bir kışa ve ilkbahara girelim yahu :D Şimdiden bunu fazla düşünme yeni yeni neler çıkıyor.

• şimdiden düşünmek için çok erken gelecek yazın modasına göre bakarsın bişeyler

• bende ablamın düğnünde ne giysem diye düşünüorum

• Daha çok var sezonda neler neler çıkar. Şimdiden alırsan eskir yav.

Yükleniyor...