Düşündüğünüzde hayatınız boyunca sizi derinden etkileyen olay ya da olaylar nelerdir?

Soru oldukça açık kısaca unutamadığınız olaylar nelerdir ister iyi olsun ister kötü olsun ama allah aşkına çok rica ediyorum.

Hamile olduğumu öğrendiğim gün

Çocuğumu kucağıma aldığım gün

Erkek arkadaşımın evlenme teklif ettiği gün gibi klasik şeyler olmasın.Daha farklı şeyler duymak istiyorum açıkçası sizden mucize yaratmanızı beklemiyorum ama ilginç şeyler duyup hayatın farklı şeylerini yakalayabilmek adına soruyorum..

Yorumlara şimdiden teşekkür ediıyorumm..Sevgiler,saygılar.

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• 10 sene önce falan trafik kazası yaptığımızda "oha lan nasıl sağ çıktım ben bu arabadan" demiştim, birde 2 sene önce işten dönerken arabanın cam suyu bitmişti kenara çektim suyu dolduruyordum, sonra birden yanıma bir spor araba yanaştı içinde manken gibi bir kız; "isterseniz taksi durağına kadar bırakayım sizi" demişti. Bende; "teşekkür ederim ama hallettim işimi" demiştim. O an serap gibi olduğu için olayı şaşkınlıkla geçiştirmiştim. Sonradan arkadaşımın arkadaşı olduğu ortaya çıktı, tanışma anımızda bi gülüşmeler falan filan. Bunlar var ilk aklıma gelen. Bu arada uzun yazdığım nadir cevaplardan oldu yahu :)

0|0
    0|0
    • Trafik kazası derin bir olaymış geçmiş olsun.

İkinci olay daha da derinmiş şok oldum yani:D

• Teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 13

• O kadar çok şey var ki...

Ama etkileyenlerdne birini secebilirim. Kendimle ilgilileri saklarım tabi.

Fener - Everton macında bir adam tellerden atladı. diger trübüne gecmek icin. kapılar acılmıştı. arkasından birkac kişi bir kac kişi daha. biz de atladık arkadan bir adam geldi eli tellere sıkıştı parmagı koptu sanki. eli kanıyordu adamı indirdik arkadaşlarına bıraktık. Yer olimpiyat stadı -istanbul

0|0
    0|0
  • Çok şeyler var. Standarttan fazla değişik olaylar yaşadım ama burda paylaşabilceklerim neler bir düşüneyim. Bana yardım etmeye çalışan insanlar tarafından trenin altına atılabilirdim son anda atmadılar. İki taraftan bariyerlere girdiğimiz ve en ağır hasarın en çok bana yakın olduğu arabadan hemen hemen hepimizin sıyrıksız çıkmamız,bir de bu sitede tanıştığım birinin hiç beklemediğim biri çıkması

0|0
    0|0
  • oyle cok derinden etkıleyecek bır olay yasamadım ama 1999 ekımınde teyzem otomobılıyle kocaeliden gelırken kocaelide tırla carpıstı teyzem sulalenin lider insanıydı cok etkıledi beni ve herkesi ona hıc yakısmadı erken ve bu sekılde olmesi.cok etkı yaptı bende eger sımdı olsa zor toparlardım..

0|0
    0|0
    • Allah rahmet eylesin ama ölümlerde klasik olaylar içerisinde sayıyorum yazmadım belki ama.

• Ne kadar mallar yaa:D

• :D:D onde gidenleri onlar malın..

• ilk sex yaptığım gün..

0|0
    1|0
    • Kaç yaşında yaptın sorması ayıp:D

• Yani öyle birşey demişsinki ulan kaç yasında boyle bırsey yaptıda unutamadı dedım ama 16 normal yaa artık..:)

• olsun ama ilk ti..ilk ler unutulmaz..

• komsumuz um kucağım da can vermesi ve gittikçe yaklaşan bir ayrilik temeli sağlam bir ayrilik düşünmek bile istemiyorum

0|0
    0|0
  • birde bursaspor maçları yüzünden 4 5 kere ehliyet sınavına girdim :D

0|0
    0|0
  • hiç haberim yokken nişanlımdan ayrıldım o anı unutamam :)

0|0
    0|0
  • rafael nadalın 7. kez fransa açığı kazanması beni çok mutlu etti.

0|0
    0|0
  • geçmişe sünger çekmekte üstüme yoktur sanırım

0|0
    0|0
  • Uyuşturucuyu bırakmam oha bir olaydı

0|0
    0|0
  • yorumsuz :)

0|0
    0|0
  • en çok eşimin beni aldattığını öğrendiğimde yaşadığım duyguyu unutamıyorum.

0|0
    0|0
  • birini unutamıyorum işte...

0|0
    0|0
    • unutamadığın nedir zaten gizlisin yaz neyse ha diyorsankı birisi var unutamıyorum unut bence:D

Kızlar Ne Diyor 7

• Şehitler için yürüyüş düzenlenmişti. Bende katılmıştım.. Ben şehit haberlerine dayanamam ağlarım.. Neyse morelim bozuk gittim ve bizim avcılardan arkadaşımız 24 şehit arasındaydı.. Eyüp Çolakoğlu adında arkadaş.. Teröre lanet yürüyüşü yaparken binaların üstüne çıkıp bizi taşlayan pkklılar. Herkes bi tarafa kaçarken ben ağlayarak çatılarda doğru taş fırlatıyordum 5 taşta yesem 1 taş onlara atıcam hırsındaydım.. Çevik kuvvetler beni meydanın ortasından almaya çalışıyordu falan ama boş işti. Kafama taş gelmişti ama bende birinin kafasına atmıştım kanamıştı o mutluluk bana yetmişti.. Böyle birgün yaşamıştım... Hiç unutmucam.. Polislerin beni takdir edişi ama tek başına bi daha bu işlere bulaşma hatta hiç bulaşma demesi falan.

1|0
    0|0
    • Sende haklısın siyasi konulara girmemek en doğrusu..

• Aslında o siyasi mesele değildi benim açımdan.. Terör sorunu siyaset yapılacak bişey değil. Tek yürek olup onların üzerine doğru yürümeyi bilmeliyiz..

• Bu konuda aynı fikirde değilim sizinle o yüzden yorum yapamacayacağımm..

• 2010 senesinde kökten bir değişim oldu bende.. somut bir sebep söyleyemem sana ama yaşımdan ağır şeyler yaşadım bir önceki yıl ve 2010 senesinde böyle yeniden doğdum diyebilirim.. daha neşeli, daha pozitif, daha suskun ve daha farkında olmaya başladım bir çok şeyin.. gidenlerde oldu ama, çok fazla şey kazandım..

ben bir 85 de doğdum bir de 2010 da doğdum.. sanırım bir daha öyle dolu öyle güzel ve öyle kendimi bulduğum bir sene daha olmaz diyorum..

gecenin karanlığından kadıköy sokaklarında arkadaşlarımla bahariyeyi çınlatmak, dikiş dikmek, derneklere eğitimlere oradan oraya koşturmak bir boş anımın olmaması her gördüğümü almak her istediğimi giymek ve aç olsun çocuk olsun yaşlı olsun kap kap yemekler götürmek evlerine kadar kah hüzünlü kah neşeli günler yaşamak çok güzeldi.. istanbul'un her semtinde yemekler yedim dostlarım ile.. gitmek istediğim karadeniz tatiline gittim ve çok kitap okudum.. ben huzur, mutluluk ve en başta asıl beni 2010 da buldum..

çok güzel bir seneydi..

0|0
    0|0
  • Anneannem 1 ay yoğun bakımdaydı kiloluydu onu görmeye gittiğimde incecik kalmıştı konuşamıyor , gözlerini açamıyor , felç geçirmiş , her tarafı mosmor. 1 ay geçti vefat etti ve inanamadım gittiğine. Tabuta koyup götürürlerken bağırıyordum herkese tek o , orda yatan anneannem getirin diye. Uzun zaman oldu ama etkisinden çıkamadım ve anladımki çok boş şeylere üzülüyormuşuz hayatta çok önemli kayıplar veriyoruz.

0|0
    0|0
  • sevdiğim kişinin ölümü

0|0
    0|0
  • TRAFİK KAZASI GEÇİRMEM HAYATIMIN DÖNÜM NOKTASI OLMUŞTU. BANA HAYATIN DEĞERİNİ ÖĞRETTİ. GERÇEKTEN GÜLÜMSEMEYİ ÖĞRENDİM. BUNUN İÇİN O ANI YAŞAMAYA DEĞER..

0|0
    0|0
  • şuan kpssnin cumartesi olduğunu öğrendim şok etkisi yarattı asla unutamıycam :(

0|0
    0|0
  • Ailemde yaşadığım büyük kavgalar ve ebeveynlerimin aklımdan silinmeyen bir kaç cümlesi..

1|0
    0|0
    • Hımmm kötü bir durum budaa ama üzülme yaa alışıyorsun bir zaman sonra..

Yalan söyledim inanma yaş 25 geçti hala unutamıyoruz a.k.

• Soramam benımde var:D

• Sormayalım en iyisin tamam...

Yükleniyor...