Tuttuğunuz takim için yaptiginiz en büyük cilginlik nedir?

Benim yaptigim en büyük cilginliklardan birisi bjk yi yendiğimiz de ertesi gün dershane müdürünün BMW sine sprey boyayla en büyük fener yazmistim :D

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• Benim yaptığım en büyük çılgınlık adak adamamdı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• maça gitmiş bulunmak :)

1|0
    0|0
  • ahh hangi bir deplasmanımı anlatsamki o kadar güzel olurki o gittiğin otobüsün içinde bile sürekli bir çılgınlık olur. ANKARAGÜCÜ.

1|0
    0|0
  • Benim en büyük çılgınlığım; tutmak..

1|0
    0|0
  • fenerbahçenin şampiyonluklar kaçırdığı denizli ve trabzon maçlarında hüngür hüngür ağlamıştım ki benim gibi duygusuz birisi için büyük bir çılgınlık

1|0
    0|0
  • Galatasaray şampiyonluğunda nevizadede o kadar cincolu arasında Beşiktaş polarıyla elimde çekirdekle jolly joker önünde oturdum onları seyrettim hatta besteler falan söyledik. Galatasaraylıların kahvesine spreyle Şampiyonluk yarınlara kaldı gördün mü cincon... yazmıştık deplasmanlara gittik bla bla bla... Yani saymakla biteremeyiz ;)

1|0
    0|1
  • Vicdansız aglattin :(

1|0
    0|0
  • ağzını yüzünü kırmak lazım bmw o çarpılırsın

1|0
    0|0
  • müdür ne yaptı peki?

0|0
    0|0
    • Tabiki benim olduğumu tahmin etmekte zorlanmadı ve babami aradi :D

• nasıl bir tepki verdi?

• Fener konusunda kizima karisamiyorum maalesef dedi mudur dondu kaldi :-) :-) :-)

• İyi pok yemisin :D ( besiktasliyim )

0|0
    0|0
  • la bide türbanlı olcan

0|0
    0|0
    • Turbanli ne alaka? Ayrica ben onu yaptigimda turbanli değildim

• türbanla çok alaka bir kadın tesettüre girerse allaha daha yakın olur ve ona göre yakışanı yapar okadar kötülük yapmaz ama kimin umrunda maça gidip kafada türbanla orta parmak işaretleri yapanlar varken sen bunu yapmışın çok mu

• İstanbul Üniversitesi kampüsünde bahar senliklerinde ultraslan yaktik mesaleyi hem eğlendik hem şarkı dinledik hem Sari Kırmızı mesalemiz yandı hem GALATASARAY şampiyon oldu :)

0|0
    0|0
  • şu an içimden iyi b*k yemişsin demek geçti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Deplasmana gidiyorum bilmediğim şehirlere kız almıyorlar deplasman araclarına maalesef

1|0
    0|0
  • Bende beyaz saraya en buyuk cimbom yazdim tatli kisss

0|0
    0|0
Yükleniyor...