Bir adım atmalı mıyım? Bunun derdi ne çözemedim !

18.08.2012 tarihinde bir soru yayınlamıştım Ailelerimiz bizi kardeş gibi düşünüyor. Ben ne yapmalıyım ? diye. İşte o çocuk dün numaramı aldı. bi olay olmuştu ailesinde ve bu yüzden beni aradı konuştuk ama daha sonra ne mesaj attı ne de aradı. şu aralar aramız çok çok iyi. ben hergün onlarda gibiyiim hatta bana evin anahtarının bi kopyasını verdi. ama mesaj atmıyo. bugün konuşurken sevgilimiin olduğunu düşündüğünü söyledi bende yok dedım ama hadi hadi diyip geçti. napıcam ben .s o bi adım atmış gibi oldu şimdi benimde bişeyler yapmam gereklii diiye düşünüyorum.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• zamana bırak acele etme, yanında olmaya devam et. senin de ona karşı hislerin olduğundan emin olması lazım. ne de olsa kardeş gibisiniz :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Zaman belirleyici olacaktir... Mutlu olursun umarim:)

0|0
    0|0
  • hiçbişey yapman gerekmiyor sadece beklemen gerek ozaman belli olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hem konuşmuyor hem evinin bir yedek anahtarını veriyor nasıl çelişki ?

0|0
    0|0
    • gördüğü zaman konuşuyor ama telefondan bı ıletışım kuramadık .s ztn hergün görüyo öyle çok uzun muhabbetler edemiyoruz ailelerden ötürü numaramı aldı ama bu seferde mesaj atmıyo.

• aılesel bı durum

• üstü kapalı cevap verirsen ona göre yorum alırsın. bu çocuk senden hoşlanmıyor bence seni kardeşi gibi görüyor yada derdini anlatacak bir arkadaş.

• kır dizini otur

0|0
    0|0
Yükleniyor...