Sizce buna nasıl bir anlam yüklemeliyim?

Ben üst sınıflardan bir çocuktan hoşlanıyorum.Sürekli koridorda karşılaşıyor,bakışıyoruz.Ama ona ilgimi hiç belli etmedim tabiki.Bi'gün okul çıkışı kapının önünde dikiliyordu arkadaşlrıyla.Arkadaşlarından yalnız birini tanıyordum. Ben de okul çıkışı önünde servisimi bekliyordum,tüm okul boşaldı,hatta tek kız bendim.Sonra yakın arkadaşlarından tanıdığım arkadaşı 'tanıştırayım mı şimdi' dedi hoşlandığım çocuğa eğilerek.Etrafa baktım benden başka kız da gruptan başka erkek de yoktu.Hoşlandığım çocuk da şimdi yeri değil dedi.Servis geldi zaten o an.Bi'kaç ay sonra sınıfa girmek üzere merdivenlerden çıkıyordum.Adımı söyledi,seslendi biri.Döndüm,en yakın arkadaşıydı(tanıdığım).Beni çocukla tanıştırdı falan.Ben o an donup kaldım sadce kafa sallayabildim.Sizce bu ne demek?O da benden hoşlanıyor mu?Ne yapmalıyım?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dersine bak :)

1|0
    0|1
    • Lisede hiç mi birinden hoşlanmadın,tavsiyene zaten uyuyorum :)

• Duyguların mı,elbette yok.Lise aşkıyla evlenen birine şahit olmadın galiba hiç :) Gayet doğal bence.

• Peki :) Başarılar ...

Erkekler Ne Diyor 4

• Hoşlanmasa nie arkadsnı araya sokup tanısmak istesn zaten bakıyms ilgsi oldugu belli cocugun

0|0
    0|0

• Olabilir yani sonuçta durup dururken neden tanıştırsınki.

0|0
    0|0
  • bu kızları anladım, ancak bakarlar. bakakalırsın sen de ileride.

0|0
    0|0
  • bu hangi okul ya okullar ne zaman açıldı okula gidenler 5 yaşındakı kardeşlerimiz değilmi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...