Yaşamaya devam etmek için bir neden?

Bazen yaşamak için bir neden ararsınız ararsınız ama bulamazsınız. Hatta yaptığınız hiçbir şeyden, olduğunuz hiçbir yerden keyif almazsınız. .O değil de yaşamam için bir neden söyleyebilir misiniz?

Güncellemeler:
Bunu diyen de bir öğretmen ne yazık ki:( Yaşamak için ve kendime ve herkese iyi davranmak için tek nedenim kız arkadaşımdı ve onunla aram bozulunca yaşamak için bir neden de kalmadı :(

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• daha izlenecek bir sürü film,görülecek bir sürü şehir var,dinlenecek şahane şarkılar.daha yapacağın bir sürü hata var,mutlu olacağın bir sürü güzel günler.nereye ölüyorsun?yerinde olmak isteyen bir sürü insan var.elin,kolun sağlamsa,aç açık değilsen yaşadığın her an için şükret

1|0
    0|0
    • Evt yapılacak bir sürü şey var, ama onları yaparken mutlu oluyordum eskiden şmdi hiçbir şey yapmak istemiyorum.

Kızlar Ne Diyor 6

• öl bence bi sebep yok yaşaman için.

1|1
    0|0
  • Doğmak da bir nedendir.Allah sana o şansı vermiş.Sana da yaşamak düşer... Evet benim de herkes gibi zaman zaman çok üzüldüğüm zamanlar oldu.Belki gözlerime uyku girmedi.Uyku girmediği gibi sabahlara kadar,günlerce ağladım.Güvensizleştim.Sürekli bir şeyler düşünür oldum.İhanetleri,acıları gördüm.Yeri geldi yalnız kaldım.Ama bak yaşıyorum hala.Ölmeye bile çalıştım ama yaşıyorum.Yine de yaşamak güzel :)

0|0
    0|0
  • Kendine bir amac bul.Herzaman yapmak istedigin bir seyi yap ya da yapmaya calis. Farkli seyler yap, farkli ortamlara gir.Hergunun ayni olursa keyif alamazsin tabi.

0|0
    0|0
    • Ben bir öğretmenim ve ne yazık ki monoton bir hayatım var:( Keşke başımı alıp gidebilsem bir yerlere.

• seni gerçekten seven bir insanın varlığı.

0|0
    0|1
  • yasaman icin herhangi bir neden göremedim.

1|0
    0|1
  • her sabah yeni bir güne uyanmak

bir nevi kötü giden şeyleri değiştirebilme şansı

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• "ihtimaller" en büyük yaşama nedenidir. Aşk, mutluluk, huzur vs. yoksa, bunlar için her zaman bi' ihtimal vardır.

0|0
    0|0
  • Yaşamak için neden çok.

- Seviyorum, seviliyorum.

- Para var, huzur var.

- Arabalar evler yatlar katlar..

- Yaşamaktan zevk alıyorum.

- Sıkıntım derdim çok az.

- Yediğim önümde yemediğim arkamda.

- vs. vs.

Ben yaşamayacağım da kim yaşayacak Allah'ını seversen..

1|0
    1|0
  • Güzel bi kız arakdasın olsa dostum sonra bır araban olsa bırde guzel bır sosyal hayatın yasamak için yeterli olur . ama bunlara sahıp olduktan sonra daha fazlasını istersin . benim içinde gecerli bir neden yok ama HAYALLER var

0|0
    0|0
  • Bulutsuzluk Özlemine katılarak ne olursa olsun yaşama ya mecbursun diyorum..

link

0|0
    0|0
  • Kaybedeceğin şeyleri düşün senin için üzülen birileri olacak görebileceğin güzel günleri göremeyeceksin...

0|0
    0|0
  • İnsan ürettiği kadar anlam verir yaşamına. Yeni dünyada üretime aracı olabiliyoruz sadece. Sana yaşamanın nedeni kimse söyleyemez. 3-5 dini gevezelik yapan arkadaşlar toplanacaktır muhakkak, orası ayrı.

0|0
    0|0
  • yapmak istediklerinin bir yerde duruyor olması.

0|0
    0|0
  • depresyonda olabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...