Kapat

Kilo Problemi :( ?

Sevdiğim çocukla aynı sınıftayım sevdiğimi biliyor ve o da seviyor hareketlerinden belli. Ama kiloluyum yani en azından kilolu olduğumu düşünüyorum ya da balık etli. Balık etlilikle kiloluluk arasındaki fark tam olarak nedir? 155 im 57 kiloyum evet kilom fazla ama boyumun kısa olmasından da kaynaklanıyor. Üst bacaklarım dikkat çekecek derecede kalın ve aynı şekilde belimde. Sizce o bunu önemsiyor mudur ya da kötü mü karşılıyordur mesela bacakları çok kalın yaa falan diyo mudur? Sizce ben balık etli miyim yoksa kilolu mu?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Minnak kizlar bir adim onde hayir balik etlisin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• İdeal kilo diye bir şey yoktur.. Önemli olan yağ oranıdır.. Evde her gün yapacağın 15 20 dakikalık hareketler seni bambaşka biri yapabilir..

0|0
    0|0
  • Kilolusun, bana iyi ama sevdiğin çocuk ne düşünüyor bilemem.

0|0
    0|0
  • yemeğin salçalısı kadının kalçalısı derler ama. zevkler ve renkler tartısılmaz. özgüvenini yitirme (:

0|0
    0|0
  • Belki balık etli seviyor seni? bir de böyle düşün.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum belki de kilo vermemi istiyor olabilir her ikiside olabilir yani. Ama balık etli seviyorsa bile fazla balık etliyim sanırım 😞

• Sen muhabbeti kur onlar sonraki işler, 3-5 kilo yüzünden (ki çok fazla değil diyorsun) sevmeyecek kişinin niyeti aşk meşk gönül işi değildir. Varsa arada bir aşk işi, 3-5 kiloyu göz görmez.

• 155 sen 45 kilo olman gerek burdan hesapla :/

0|0
    0|0
  • Birader kate upton balık etlidir miranda kerr normal. Bizim millet akrep nalana balık etli dedi ya

0|0
    0|0
  • balıksın.

0|0
    0|0
  • balık etlisin. ama kilo ver bence çokta kilolu değilsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...