Benimle ciddi mi düşünüyor?

Kendisiyle aynı ortamda çalıştığım ve ilgi duyduğum ondan da aynı karşılığı gördüğüm biri var.resmiyete dökülmüş birşey yok henüz.ona sohbet esnasında amcamdan bahsetmiştim.aradan uzun zaman geçtikten sonra amcamı sormaya başladı(amcam mevkisi olan bir insan)amcam tesadüfen işyerime beni ziyarete gelmişti.kendisini de çağırdım amcam da olgunlukla karşıladı ve tam 2 saat bouyunca sohbet ettiler.annesi babası nasıl okuduğunu hem okuyup hem çalıştığını anılarını vs vs...hepsini anlattı.güzel bi muhabbetleri oldu.amcam ona telefonunu verdi ziyaretime gelebilirsin dedi.o da amcam gittikten sonra konuşmamız esnasında amcam seni sevdi deyince kıymetimi bil dedi.sonra defalarca sordu ne zaman gelecek amcana selam söyle diye.bende yanına git ara bana ne diye soruyosun dedim.Sizce ailemi tanımak kaleyi içten fethetmek mi amacı yoksa menfaati mi var?işi düştüyse ziyaretine gidip derdini anlatabilir diye düşünüyorum ama...sizce niyeti nedir bu insanın?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• kaleye içten saldırıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Menfaat kokusu alıyorum bu kadar da olmaz yani insan kız babasını annesini abilerini merak eder amcası ne alaka hemde mekisi olan bir adama bu kadar ilgi göstermesi senle hiçbir alakası olmamasını düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • içten feth olacak olsaydı babanı da sorardı ara sıra ama bu sadece menfaat baksana sadece amcan amcanla mı evlenecek? :)

0|0
    0|0
  • Amcan ile ciddi düşünüyor bence.

1|0
    0|0
    • menfaat mi diyosun yani?

• abi sanırım hala anlamadı. Bi izah etsen. :)

• izahını türkçe yaparsan anlarım dalga geçiyo gibi cevap yazmışsın amcamla evlenecek anladım bu mu yani bu nasıl bi cevaptır?

• İç fetih :)

0|0
    0|0
  • menfaatçi biriymiş

0|0
    0|0
    • ziyaretine gidebilir telefonu da var bunu niye yapmıyor peki onu anlamadım?artık sormuyor gerçi ama bi ara sık boğaz etmişti beni

Kızlar Ne Diyor 6

• Bişeyini görmeden menfaat olarak yargılamamak lazım bence sen ona babandan bahsetseydin baban gelince gene aynı şeyler yaşanırdı bence senin bu durumda yapıcağın ona biraz daha yakın davranmak sana açılmasını sağlamak ama çok fazla yakınlaşma çünkü ben sana karşı bişey hissetmiyorum derse sende bende zaten arkadş olarak yakınım sana karşı diyebilesin öyle bi yaklaşım olsun

0|0
    0|0
    • Haklısın dediğin gibi yapmalıyım.yüreğime su serpen bi cevap oldu.çünkü bana olan ilgisi amcamla alakalı değildi.ki amcamı daha sonra öğrendi ve uzun zaman geçtikten sonra öğrendi.ziyaretime geldiğini söylemiştim sohbet esnasında.o da gelirse söyle tanışalım demişti.amcam da her zaman beklerim ofisime dedi ona.kartını verdi.beni karıştırmasına gerek yok.kendisi de yine mevkili bir insan yani.konumu iyi yani.

• Ya işte birebir görmediğimiz için yorum yaparken kesin öyledir kesin böyledir demek yanlış geliyo bana sen dediğimi yap bakalım neler olucak

• öyleyim zaten.konuşuyoruz ama mesafemi koruyorum.çekiniyor benden.sağım solum belli olmaz benim canımı sıkarsa bi daha beni bulamaz:)amcamla kanka olur artık:)

• konustular diye ciddi düşünecek değil..ama amcanla konusacak kadar cesaretlyse bilemem.

0|0
    0|0
    • evet o kadar cesaretli ki ben olsam çekinirdim o mevkide bi insanla konuşmaya tanışmaya:)

• alakası yok çekingenim sadece.diğer insanlarla gayet rahat konuşabiliyorum.başbakan da bizi bekliyodu zaten karşıma gelseler de sohbet etsek diye.bi mantıklı olun ya ben bile amcamın yanında dikkatli davranıyorum yanlışım olmasın diye.saygımdan.

• misal verdim ciddi anlamda demedim.neyse :)

• menfaati var,ilgilendiği amcan

0|0
    0|0
  • Menfaati var.

0|0
    0|0
  • Buradan hiç senle ilgileniyormuş gibi görünmedi gayet amcanla ilgileniyor gibi...

0|0
    0|0
  • Menfaati var

0|0
    0|0
Yükleniyor...