Onu geri kazanmak için ne yapabilirim?

Yeni tanıştığım ( 3 haftta oluyor ) kız arkadaşımla bi konu yüzünden tartıştık ( onun arkadaşları ile ilgili bi konu ) ve dünden beri konusmuyoruz . sorum su : bugün mesaj attım kendısıne barısmak ıcın cevap vermedı . acaba onu biraz kendi haline kafasını toplaması ıcın rahat mı bırakmalıyım yoksa konusmak icin cabalamaya devam mı etmelıyım nasıl bır yol ızlemelıyım onu gerı kazanabılmek ıcın tavsıyelerınız nelerdir böyle bir durum icin

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Kusura bakma ama kiz arkadasin hakli, daha simdiden karismaya hakkin yok sadece cikiyorsunuz. Evli bile olsaniz birbirinizin arkadaslariniza saygi duymaniz gerekir, Eger sevmedigin senin kiz arkadasina uymicak arkadasi varsa bunu kiz arkadasina sakin bir sekilde soyle , ama asla tartisma cikacak sekilde degil ! Bi kac gun kendi haline birak ofkesini atsin, sende de biraz sakinles simdi konusmak icin sabalarsan ikiniz birden birbirinize patlarsiniz oyle olmaktansa sabrettin sabrettin 1-2 gun daha . Sonra git anliyacagi bir sekilde durumu anlat bu konusmanin sonucunda ne o sana kirilsin ne de sen ona o yuzden konusmalarina dikkat et . Boyle ufak sorunlar yuzunden küslük olsan da barisirsiniz, bunlar iliskinizin tadi tuzudur. Tartismalari abartmadan cozmek gerekir ...

0|1
    0|1
    • Anladım...üşenmeden uzun uzun yazmıssın tsk ederim

• rica ederim :) dusunduklerimi yazdim sadece umarim yardimci olabilmisimdir ve insallah en kisa zmnda aranizdaki buzlari eritirsiniz

Kızlar Ne Diyor 5

• trip atıyor birazcık bekle ama çabalamaktan vazgeçme mesaj atıp sürekli ilgilenmeye devam et.arkadşalrına da laf etme daha 3 . haftadasınız

0|0
    0|0
    • tamam tskler . bi daha arkadasları hakkında konusmam zaten yaktılar başımı :D

• ben sana söylımm 3 haftadır tanıdıgın bırını kendı halıne bırakamazsın bak ben hala bir yıldır sevdıgım karsılık göremediğim insanı kazanmaya calısıyorum bunun bizim insiyatifimizlede ilgisi var ama biri gitmeyi sectiyse bırak gitsin sana deger verse arayı bozmazdı bence :)

0|0
    0|0
    • ama ben hatalı gibiyim bu konuda bıraz sınırlendırdım onu :)

• kesinlikle devam et kızlar kovalnmayı sever ;) ha tabi gerçekten seviyosan devam et sevmiyosan onu üzmeye hakkın yok

0|0
    0|0
    • seviyorum . sevmesem buraya gelip size akıl danısmazdım :D

• uzun duygusal mesaj . deniyelim bakalım bi tepki verecek mi :D

• biraz bekle.sonra kendini affettirmek için her yolu denersin

0|0
    0|0
  • Cool ol o senin peşinden koşsun , kızları sıkarsan soğur senden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...