Spinning kursuna giden var mı? Yararını gördünüz mü?

Arkadaşlar spinning kursununa giden var mı ?

Yararını gördünüz mü?

link

Güncellemeler:
Arkadaşlar şimdi spinning kursundan geliyorum. Yorucu ama çok zevkli bir kurs herkese tavsiye ederim :)

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• ben prof atletim, uzun mesafe..antremanlardan arta kalan zmnlarda mutlaka spinning ve cycling artı normal bisiklet ypıorum..haftada 150 km civarı ypıorum spinning..çok iyi beslen..2 saatlik bi antremanda 1000 kalori gider..iyi beslenip, çok saglam ve temiz yersen çok faydasını görürsün..iyi bi cardio tipidir..cross training ve eliptik'e göre cok daha yararlı ve esaslı bi antreman tipidir..ama mutlaka koşu ve agırlık antremanıyla beraber yap..tek basına yetmez..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Spinning güzel olsa da doğada yaptığın kadar etkili değil... Çünkü spor salonu kapalı bir alan nefesler soluk almak.. Doğadaki sürüşe benzemiyor... Ama imkanlar dahilinde en etkili spor atrenmandır... Ama kesinlikle başladıysan bırakmamalısın... Kendiene sürekli hedef koymalısın...

Benim 2012 bisikletim ile yaptığım mesafe 7436 km Bu yıl... hedefim... 9000 km geçmek...

0|0
    0|0
  • benim sizden bir ricam var lütfen profilinizdeki resminizi değiştirin onu gördülkçe psikolojim bozuluyor. şimdiden teşekkür ederim

0|0
    0|0
  • Bunun kursuda mı vardı? GYM'de spinning, basket, koşu, kas yapıyorum.. Özel olarak yapılmasına gerek yok bence.

0|0
    0|0
    • zaten spor salonunda oluyor ayrı kurs değil ben öyle nitelendirdim kusura bakmayın

• Günde 40 dakika fazla değil zaten, tabii 20 dakikada bir mola veriliyorsa. :)

• yok hergün spinning yok haftada iki gün spinning iki gün plates. Sabahları da verdikleri program var

• düzenli olmasada gidiyorum

0|0
    0|0
  • bir şey soracam bildiğimiz fitnes salonu değilmi bu? sadece bisiklete ağırlık vermişler bir de adını spinning koymuşlar. Sanırım böyle olunca da normal fitneseten daha yüksek ücretle çalışıyorlar.

0|0
    0|0
  • güncellemeye cevaben:

tam olarak ne farkı var tek başına çevirmekten. ciddi olarak soruyorum artısı nedir

0|0
    0|0
  • la gittiğim yerde yazıyor nedir bu diye sormadım da hay yaşa öğrenmiş oldum. ben de bişey sandım ben de çeviriyorum ama tekten grup olunca spinning oluyor demekki

0|0
    0|0
  • Ben gidiyorum. Kalçalarım dikleşti, göğüslerim ideal bir şekil aldı ve meme uçlarım fındık kadar oldu.

0|0
    0|0
  • Zeki Müren de gitmiş mi?

0|1
    0|0
  • ne yani bunu yapmak için kursa ihtiyaç duyacak kadar geri zekalı insanlar gerçekten var mı?

1|0
    0|0
    • para vermiyorum zaten gittiğim spor salonunda ücretsiz veriliyor ders

• ben kendi kararlarını veremezsin mi dedim? hayatımda duyduğum en saçma cevaptı.

• sana göre

• ışıklar kapatılıyo mu peki? :)

0|0
    0|0
  • şu ışıkları söndürüp bangır müzik verip insanların pedal çevirdiği olaydan mı bahsediyoruz?

0|0
    0|0
    • ışıklar yanık kalıyor ama :) sanırım evet

• benim bildiğim ışıklar söndürülüyor ve pedal çevirdikçe tekerleklerin üzerinde renkli ışıklar yanıyor. bi nevi magic mushroom kafası olsa gerek. millet deli gibi gidiyo ama bacak kası yapmak değilse amacın gereksiz bence :)

• Yo spor salonuna gidiyorum da oradaki iki gün bu kurs var ve oraya gitmemin faydalı olacağı söylendi de, sorayım demiştim.

• sipini yapma bak düşersin sonrada ayakların yara olur

0|0
    0|0
  • Konu ile ilgisiz olacak ama videodaki şarkıyı arayanlar olur diye yazayım dedim.

Miss Amani - "Turn The Party Up" : link

2|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Nerdekine gidiyorsun? Ben de antrenörlük yapıyorum birkaç kez spinning derslerine girdim gayet zevkli üyeler de çok memnun sıkılaştıklarını söylüyor:)

0|0
    0|0
    • Beylikdüzünde academy form linkteki link

• anladım:) kesin alıcaksın karşılığını.protein tozu falan kullanıyomusun

• yok hayır. Hocalar ihtiyacın olduğunda söyleriz şimdiden gerek yok dediler..

Bu arada evet çok zevkli :)

• Bisikletin warsa eger (yoksa al kotusunden bi tane, kursa wercegin paradan daha az olcagindan eminim:))koy odanin ortasina, tekerleklere temaz etmicek we tekerleklerin hawada kalacagi sekilde demir, taş, tahta vb. gibi seylerle sabitle bisikleti. Son ses ac muzigi. Sonra sür iste bisikletini hirpala kendini hadi bakiyim hadi:))

0|0
    0|0
  • harika bence kilo vermek için çok yoruluyosun ama değiyor.

0|0
    0|0
  • bi ara gitmiştim, evet yararı var.. ve çok kalori harcatıyor:) eğlenceli bişey.

0|0
    0|0
  • bana göre değil ama bcakları inceltmek için iyi bence :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...