1 ayda en fazla kaç cm uzayabilirim?

acil boy atmam gerek ne yapmalıyım ve ne kadar uzayabilirim yaşım 18

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• kavak bile bir ayda o kadar uzamaz cahil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir ayda zor biraz uzaman 1 yilda filan deseydin iyiydi :)

0|0
    0|0
  • hergün bir yerde asıl (10 dk) yani barfiks çeker gibi ama çekmene gerek yok bir de ayaklarından ters asıl (3 dk) nasıl yapacağını bilmiyorum ama çok etkisi olduğunu biliyorum birinden yardım alarak yapabilirsin bu yaştan sonra süt fayda etmez çok fazla

0|0
    0|0
    • böyle bişey yok besyo okuyorum

• vücut esnetme hareketleri düzenli olarak yapıldığında kesinlikle fayda verir doktor onaylı ve en az 5 kişi üzerinde test edilmiş onaylanmış bir şey boşver sen besyoyu falan

• yapay yollardan uzama diye bir şey yok sadece düzgün beslenmenin faydası olur onun dışında spor yapan kendini asman vs şeyler boyunu uzatmaz boy uzaması sadece genetiktir ailenle alakalı yani

0|0
    0|0
  • Semiz otunun kökünde growth hormonu var, bu büyüme hormonudur. İyice yıkayıp yoğurtla tüketebilirsin. Bunun yanında bol bol yüzersen belki dört ayda bir santim falan.

0|0
    0|0
  • Her gün biri ellerinden biri ayaklarından tutup çeksin.1 ayda 5cm atarsın :)

0|0
    0|0
  • Ip atlar ve durmadan sıçrama hareketleri yaparsan bir kac santim fazladan uzaya bilirsin

0|0
    0|0
  • büyük bir çiçek saksısı bul içine gir toprak ve gübre koysunlar sulasınlar uzarsın :)

0|0
    0|0
  • 1 ayda değil 1 sn de topuklu ile uzayabilirsin. :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kemik uçlarına baktır kapandıysa uzatamazsın

1|0
    0|0
  • Boy atmayı kilo vermek gibi bir şey sanıyosun herhalde :-)

1|1
    0|0
  • 0.01 cm uzarsın sana kaç lazımdı :D

0|0
    0|0
  • Havuç ye , bol bol )

0|0
    0|0
  • uzayamazsın :((

0|0
    0|0
Yükleniyor...