Galatasaray kaç atar ya da kaç yer? yorumlar..?

Galatasaray kaç atar ya da kaç yer? yorumlar..? link

0|0
5|16

En İyi Kız Görüşü

• sen iddanı bize doldurtuyorsun herhalde :)):):):)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 1-0 olsun bizim olsun :)

0|0
    0|0
  • en az bi tane yer :)

0|0
    0|0
  • 5 atar 0 yer

0|0
    0|0
  • kaç yemez ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• fenerbahçeli olarak GS 'ye başarılar, Fatih Terim bu tip maçlara takımını iyi hazırlar, bu senede kurabileceği en iyi kadroyu kurdu bence, ya GS 1-0 alır yada berabere biter (inşaAllah)

0|1
    0|0
  • galatasaraylı değilim hatta bazen gıcık oluyorum galatasaraya ama umarım şu manchester'ı duman eder. hatta edeceğine de inanıyorum. manchester kim ya. galatasaray iyi takım. 2-0 ya da 2-1 alacak maçı. ve galatasaray bu maçı alırsa grubu namağlup bitirir. müthiş güven sağlar.

0|0
    0|0
  • gönül ister 5 atsın. ama gs eski gs değil artık :) bir galatasaraylı olarak 1-0 alırız ya da berabere kalırız gibime geliyor. Umudumuz Umut... :)

0|0
    0|0
  • Deplasmanda alınabilecek beraberlik iyidir,galibiyet üstüne kaymağı olur.Bu eksiklerle M.united'a bir sürpriz yapacağımızı düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • Maça biraz mantıklı ve objektif bakarsak 1-1 normal bir sonuç olur her iki takım için.

0|0
    0|0
  • kağıt üzerinde kazanacak olan manu bu bir gerçek...galatasaray toplama takımı konumunda manu handikap yapar ,galatasaray gol atarsa bu penaltıdan olur

0|0
    0|0
  • beraberlik iyi skor. 1-1 güzeldir.

0|0
    0|0
  • rüyamda ılk yarı galatasaray 5 - 4 yenıyordu

0|0
    0|0
  • Tam skor olarak bilemeyeceğim ama, umarın en azından bir beraberlikte döneriz Old Trafford dan...

0|0
    0|0
  • 2-2 biter bence

0|1
    0|0
  • Yenerde kaç kaç o süpheli

0|0
    0|0
  • rüyamda selçuğun 3 gol 3 asist yaptığını görüyom :) en az altı tane atar diyorum..

0|0
    0|0
  • çeker vururum daaan daaan daaan :p

0|0
    0|0
  • eski manu olsa idi 5 derdim şu an bilemyorm 3 tane atabilir gs gol atamaz ama.

0|0
    0|0
  • belli olmaz...

0|0
    0|0
  • 3-3 biter diyorum en kötü 1 farkla yeniliriz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...