Pes mi Fifa mı ?

şimdi pes 2013 demo da çıktı fifa 13 demoda çıktı oynadıysanız pes mi fifa mı oynamayanlar fifa 12 ve pes12 yi kıyaslasın.bence fifa

• Fifa
    38% (6)39% (21)39% (27)Oy Ver
  • Pes
    62% (10)61% (33)61% (43)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|62

En İyi Erkek Görüşü

• Fifa 13 harika olmuş yapay zeka inanılmaz legendary seviyesinde bilgisayara karşı pozisyona girmek bile zor.topun fiziği harika daha gerçekçi bu sene. Taraftarların oyuna katkısı fifa 12 ye göre daha iyi. Saha görselleri çimler saha kenarında oyun oynanırken ısınan oyuncular gol'den sonra kameraya koşup sevinen oyuncular maça giriş ekranı.maça girmeden önceki kendimizi geliştirebildiğimiz puanlı antreman bölümü spikerler. Ve daha bir sürü geliştirilen özellik kısaca fifa 13 "Olmuş". Tek eksik yanı "Galatasaray"dan başka türk takımı olmaması oda bizim fedarasyon un sayesinde lisans sorunları yaşamaları.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Fifa.

0|1
    0|0
  • 12 fifa

0|1
    0|1
  • Fifa

0|1
    0|0
  • fifa 13'dede türk ligi bulunmayacakmis.. o yüzden inadina pes diyorum :@

0|0
    1|0
    • pes te var sanki

• ben simdiki cikicak olan fifa ve pesden bahsettim dedigim gibi, esilanin kahkalari bosa gitti ya ona cok üzüldüm :(

• Türk ligi olsa da olmasa da pes. Görüntü gerçekçiliği ve oynanış ezip geçiyor fifayı resmen. Fifada görsellik değil de içerik olarak gerçekçi ve zengin ama bunu oyuna aktaramadıktan sonra ve keyif veremedikten sonra boş

• pes 2013ü de fifa 2013ü de oynamadım ama pes daha gerçekci gibi geliyor bana, o yüzden pes.

tabi bilemiiyorum bence pes :)

0|0
    0|0
  • ikisini de oynamadım

yılların verdiği maruz kalma sonucunda edindiğim bilgiye göre Fifa daha fazla zeka gerektiriyor

Bu yüzden fifa

0|0
    0|0
    • işte zeki kız böyle olur. seni tebrik ediyorum

• A:napiyorsun

B: fifa oynuyorum

A: hıı tamam

diyalogunu yasamadim, oturup izleyen oldum sanirim bundan : ))

• Fıfa gerçekçi ve zor , Pes eğlenceli ve fifaya göre kolay :)

Ama pes tercihimdir :)

0|1
    0|0
  • pek bir farkı yok gibi ama pes daha iyi sanki

0|1
    0|0
  • pes ;)

0|0
    0|0
  • Tabi ki Pes diyorujm..

0|0
    0|0
  • Pes bence..

0|0
    0|0
  • Pes doğrusu.

0|0
    0|1
  • Pes daha iyi gibi...

0|0
    0|0
  • pes i merak ediyorum ama fıfa güzeldi artık oynamayı bıraktım

0|0
    0|0
  • Pes.

0|0
    0|0
  • Pes

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 61

• pes 2013 görüntü kalitesi harika oyun hataları fifa ya göre daha düşük seviyede pes in kalitesi gercekten tartısalamaz diye düşünüyorum

0|0
    0|1
  • Pes oyun mu ya Fifa'nın yanında? :)

Pes'te oyun senin kontrolünde filan değil bilgisayar ne olmasını istiyorsa o oluyor ne topu istediğin yere vurabiliyorsun ne de başka bir şeyi kendi istediğin gibi yapabiliyorsun ama Fifa'da 1'e 1 de sayısız vuruş kombinbasyonu yapabileceğimizi oynayanlar bilir.

Ayrıca kariyer modu vs.bakımından da Fifa'nın ezici bir üstünlüğü var.

Konami şirketi artık bir Pes'teki o ''9+10'' havasını atmalı üzerinden. Oyuna biraz gerçeklik kazandırmalı.

0|1
    0|0
  • FIFA tabi ki.

0|1
    0|0
  • play station 3 çıktıgından bu yana pes bitti bana göre play station 2 de pes iyiydi ama fifayı oynadıktan sonra fikrim degişti grafik olarak çok çok üstün fifa artık pes hiç hoşuma gitmiyor ayrıca fifa 13 demo oynadım pes 13te fifa pesten bir adım önde gözüküyor 5 yıldır fifa en iyi futbol olarak ödülleri topluyor bu senede favoridir...

0|1
    0|0
  • Bizim ülkemiz haricinde Pes , Fifadan daha fazla satamıyor.Sadece bizim ülkemizde pes tercih ediliyor.Gerek lisansları gerek grafikleri gerçeklik ve modları bakımından fifa bi kaç gömlek üstün bence.Fifa 13 demoyu da oynadım. Pes i de oynadım . Pes 2013 de şutlar düzelmiş güzel olmuş ama abartı olmuş vur 50 metreden . Fifa diyorum ben

0|1
    0|0
  • forever pes

0|0
    0|0
  • yıllardır her 2 oyunu da düzenli olarak oynarım.her zaman pes daha iyiydi.her 2 demoyu da oynadım,fifayı daha çok beğendim

0|1
    0|0
  • İkisinide oynamam lazım . Ama Fifa bence biraz daha öndedir tahminimce .

0|1
    0|0
  • Kesinlikle Fifa Animasyon görüntüleri gerçeğe çok daha yakın...

0|1
    0|0
  • Fifa 1000 kat daha iyidir oynamasını bilenler fifa oynar fifa yetenek beceri özveri ister .))

0|1
    0|1
  • 2005 ten beri pes!

0|0
    0|0
  • fifa 2012 alır parayı

0|1
    0|0
  • Fifa hertürlü

0|1
    0|0
  • fifa daha güzel...ama ps3 te fifa oynamadım pes2012 oynadım fena değildi

0|1
    0|0
  • Fıfa 2009 oynamıştım sevmedim...birdaha oynamam dedim...yine Fıfa 2012 oynadım sevmedim..Kısaca PES...

0|0
    0|0
  • EA sports gameeeessss :)

0|1
    0|0
  • Fifa bu sefer takmış.

0|1
    0|0
  • Fifa tabiki

0|1
    0|0
  • bende Fifacılardanım Fifa98 den itibaren takip ederim

0|1
    0|0
  • Fifanın yerını tutamaz

0|1
    0|0
  • Fifayı hiç sevmem odun gibi oyuncular.Pes 2013 demo oynadım daha düzeltmede yaparlar DLC falan yine mutheşem bir oyun olur.

0|0
    0|0
  • Pes sinir bozucu ozellikle iyi takimlari gucsuz yapiyolar. Or: barca- leverkusen macini oynatiyolar bilgisayara barca 1-0 yeniliyo gercek mac sonucu 7-1 barca yeniyo. Bi de ingiltere ligini cok guclu yapiyolar, arkadaslarla oynarken ingiliz takimi secerse biri bende ing. takimi seciyorum baska turlu yenmenin imkani yok.

Bu arada pes oynayan ne cok kiz varmis bkz. Zaytung en buyuk hayali pes oynayan kiz arkadas olan adamin hikayesi :)

0|0
    0|0
  • Her zaman PES daha iyi geliyor bana. Alışkanlık belki de ama tercihim bu yönde.

0|0
    0|0
  • Pes'teki görüntü Fifa'da olmalı hep onu derim.

0|0
    0|0
  • Görmeden söyleyeyim cevabı, pes fifanın eline su dökemez.

0|0
    0|1
  • 12 de kıyaslarsam pes tabıkı fıfa pes 12 lerı 13 lerlde kıyaslarsam 5 gomlek ustu olmus pes13 kendı sersınınde en ıyısı fıfadanda.

0|0
    0|0
  • pes ps3 ps2 için bence en ideal olanı ama bilgisayar üzerinde gamepad olmadan bi işe yaramaz. fifa bilgisayar üzerinde güzeldir benim için ps2 yada ps3 de test etmedim hiç etrafım pes oynayanlarla dolu olduğu için bana kalırsa pes 4ever.

0|0
    0|0
  • Playstation'da Pes

Bilgisayarda Fifa

0|1
    0|0
  • Fifa ne la

0|0
    0|0
  • virtua striker daha iyi sonra pes sonra tsubasa

0|0
    0|0