Alex mi Sabri mi sorusuna Alex'in verdiği cevap hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaptanın cevabı tabiki yine mütevazi.
www.sporexpress.com/.../...sabri-cevabi-h6572.html

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• ya bunlar sabri der şimdi onlara göre galatasarayın fbütün utbolcuları dünya yıldızı ama hepsi beceriksiz çirkefler neymiş sabri seviliyormuş sabri salak olduğu için herkez üstüne gülüyor :)

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 7

• İkisinin mevkileri arasinda daglar kadar fark var kiyaslama olmaz sabrimi gokhanmi olur ama yani bence sabri cevabi vermesi normal ama bu tarz sorularla neyi kanitlamaya calisiyoruz merak ettim dogrusu. Bu arada biraz saygi cercevesinde sorulara cevap versek daha iyi olur alex iyi bir oyuncu ama bu sabriye salak denmesini gerektirmez sporun seviyesi dusuyor her gecen gun malesef.

0|1
    1|0
    • alexe soruyorlar senmi hagimi senmi sneijdermi alexte cevap veriyor hagi diyor sneijder diyor sonra sizinkiler çıkıp alex bile kabul etti diyorlar. alex mütevazi kimi sorarsan sor ben demez

• En guzeli. Normal hagi veya sneijder gorusune saygi duymak lazim benimde gorusum o yonde sneijder hagi dunya capinda alex turkiye. Ama turkiyede yaptiklarini kiyaslamam bile alex in cokda sevdigim bir oyuncu ayrica ama bunlari elexin yorumlarina gore yapmiyorum.

• ne diyecekti ben mi saçma bir soru alex fenerbahçeye yakışmayacak derecede karakterli bir futbolcu

0|0
    0|1
    • önce benim ne amaçla sorduğumu anlamaya çalış. düz kontakla çalışma

• Sabri daha çok sevilyoo

0|1
    1|0
  • ikisi kıyaslanamaz bile. tabi ki Alex. bence efsane.

0|0
    0|0
  • Alex tabiki

0|0
    0|0
  • Ne diyecekti adam, sorunun saçma olduğunu bilecek kadar akıllı ne de olsa...

0|0
    0|0
  • Sizi gidi paralı köpekler niye Alexin adını ağzıniza alıyorsunuz kovduk gitti Alexi

0|0
    1|0
Yükleniyor...