Trabzonspor başkanını nasıl bilirsiniz?

Trabzonspor başkanını nasıl bilirsiniz?

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• aziz yıldırım, ibrahim hacıosmanoğlu gibi yöneticileri futboldan men etmeleri lazım hak mahrumiyeti filan caydırıcı değil

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kendisi trabzonun mafyalarindandir

0|1
    0|0
    • Trabzon şehri zaten hep bir mafya özentisindedir toptan...

• yanlış ayrıca peşin hükümcülüktür bu. Adam anasının karnından çıkar memleketten değil.

• Nedense bende yok oyle bir ozentilik 😄😄

• sahte kabayı mafya tipli adam kurtlar vadisinde oynamalı iyi rol yapar kesin devlet yakın bilinir recep tayipin dibinden ayrılmıyor

0|1
    0|0
    • Ama Trabzon kenti onun gibilerle dolu.. Nabza göre şerbet verip kendince bölgesel bir şöhret yaşıyor. Eğitimli yerlerde insanlar böylelerini asla kaale almaz.

• Arkasına aldığı akp nin gücü ile ve dayılanmadan konuşsa adam derdim ama durum ortada. Türk futboluna zarar veren isimlerden kendisi.

0|0
    1|2
    • Haklısınız.. Dayısı olmadan arkasında asla öyle havlayamaz.

• hayır sizin için demedim genel anlamda dedim.

• Genel anlamda diyecekleriniz için kendi adınıza bir görüş belirtebilirsiniz o vakit iyi akşamlar @engin_dolphin

• Trabzonu da Trabzonspor başkanını da iyi olarak bilirim:) adamı dik duruşundan dolayı tebrik ediyorum

0|3
    4|0
    • İlk duruşu derken neyi kastediyorsunuz?

• Ben ne trabzonluyum ne trabzonsporluyum önce orda anlaşalım.. Bu arada bu ülkede mafya görmek istiyorsanız aziz yıldırıma bakın.. maşallah yaptığı her haltı örtbas ediyor ya da ediliyor bilemicem

• Mafya olmayan büyük kulüp başkanı varmıdır acaba? Ama ts başkanının arkasında türkiyenin en büyük mafyası var. Adlarını söylemeyeyim ben bilen biliyor zaten

• Adam gibi adam tffnin...

0|2
    1|1
    • nasıl yani detay versene.

• En iyisini yapıyor

• Devir değişirse ne olur sizce? Yani bütün çeteyi yancılarıyla birlikte kodese tıkarlarsa bir gecede?

• Cesur biri Aziz yıldırıma karşı gelen tek isim.

0|2
    2|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Hakkinda pek bir bilgim yok acikcasi yorum yapmamam en iyisi.

0|1
    0|0
  • Bilmem de, adamın yüzünde meymenet yok be abi, bir başkan biraz olsun da mı gülümsemez, kendin için değil takım için yap bari.

0|1
    0|0
  • bu memlekette adaleti sağlamak için güçlünün yanında olmak gerektiği için gerekeni yapan adam. Dinsizin hakkından imansız gelir tam azizin dişine göre. Sadri Şener kibardı da ne oldu hep hakkı yendi. takıımın müstahaktır. Büyük başkandır , şimdiden efsanedir.

0|0
    1|0
    • Hamsilerin efsanesi.. Bakın bu sene de şampiyon olamazsanız daha en az 50 sene beklersiniz. Torunlarınız bile zor görür şampiyonluğu.. Bence goygoycu değil de gerçekçi efendi, çalışkan başkan bulun kendinize. Boş işlerle kendinizi kandırmayın.

• Siz de karar verin artık...:))) Neyse bana biraz müsade. Çıkmalıyım.

• hırsız deyince hemen kaçma gel gel :)

• 0|2
    0|0
    • Ona bu özgüveni veren güç nedir acaba?

• Türkiye de şikeyi her kulüp yapar.. Ama iktidara ters düşen sobelenir. Konu kısaca budur. Hayal dünyasından çıkın artık. Siyasi davalarla gerçek sporu karıştırmayın.

• Bunu fazla penaltılara sor. Neyse şike tartışmak istemiyorum, Fenerin ne mal olduğu ortada kardeşim. Bunun için tartışmaya gerek yok :-)

• Hükümet yanlısı sahte kabadayı

0|1
    0|0
    • Bence de.. Arkasında sahibi duran bekçi köpeğinin millete havlaması gibi bir şey.

• adam şikecilere dik ve sert duruşunu gösteriyor.. hakkını yedirmek istemiyor.. helal olsun o adama..
    ezik fener ve yöneticilerine hakkını sonuna kadar arıyor. helal olsun

0|2
    0|1
    • Ezik Fener mi? fenerin ölüsü bile tüm lige bedel.. Kusura bakma ama hayal görüyorsun sen.

• valla kardeşim kusura bakma ama şikecisiniz.. hem siz hemde gs.
      belgelendi sizin şikeler.. inşallah sıra gsyede gelecek.. bakın iki hafta üst üste hakemlerle puan alıyor gsde. onlarda şikecinin önde gideni.. artık şike temizlenmeli türk futbolundan. doğruya doğrıu.
      aziz yıldırım türk futbolunu küçülttü. kalitesini düşürdü. hacıosmanoğlu iyi yükleniyor ona. hakkını yedirmek istemiyor.. artık azizin devri bitmeli. fb onsuz daha iyi olur

• Hatan var.. Şikeye ts de yeltendi ama başarılı olamadı. Bu mahkeme kayıtlarında var. türk futbolunu tanıman için daha çok yol alman lazım. Sizi çok kolay manüpüle ediyorlar. Azizi ben de sevmem ama şike sürecinde ki duruşu tamamen haklı ve kahramancaydı.. Akp ile birlikte herkes saldırdı ama Fenerbahhçenin camiasının çelik inancını kıramadılar.

• polat alemdar 2 :D

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum ki adı ne :D

0|0
    0|0
  • yalaka.. daha fazla yazmak isterdim ama kelime israfı yapıp da değmeyecek biri için kendimi yormak istemiyorum..

1|0
    0|1
  • kuşlar ötmeyin bizim başkanımız adamdır para konusu akp değil yapılacak olan stadın sponsorundan gelecek para için rahat harcıyorlar bilmeden konuşmayın

0|1
    1|0
    • He canım hee... O stadın suyu nereden geliyor acaba? Devlet yapmıyor mu onu?

• Olaylara biraz daha geniş açıyla bakabilirsen çok farklı şeyler de görebilirsin. Bütün Fenerliler Fenerbahçe şike yapmadı der ama ben tersini söylerim.. Başkalarından etkilenme ve kendi özgün fikirlerini bul.

• haklısın

• O kadar güce karşı takımımızın hakkına sahip çıkmaya çalışan bir insan, kolay değil o kadar insanla başa çıkmak sonuçta hepsi İstanbul yalakası. Para orda o yüzden bizim işimiz zor. Ama en azından deniyor.

0|0
    0|0
  • Adam gibi adaammm...

0|2
    1|0
  • iyi biliriz iyi

0|0
    1|0
  • beşiktaşlıyım ama gördüğüm en delikanlı adamlardan biri

0|0
    0|0
  • Alnında enayi yazıyor adamın.

0|0
    0|3
  • ikinci sınıf mafya bozuntusu.

0|0
    0|1
    • Çok kibarsın..:)) Mafya bile bir iktidar yalakasından daha onurludur.

• İyi bilirdik

0|0
    0|0
  • bir poka yaramaz birisi

0|0
    0|0
  • Adam gibi adam

0|0
    0|0
  • yavsak

1|0
    0|2