Hangi saç modeli bana yakışır?

Geçen gün bi film izliyodum neyse kadın kuaföre gitti ve saçlarını değiştirmek istediğini söyledi kuaförde resmini çekti sonra bilgisayar gibi bi yere attı ve ekrandan kadının saçını bir sürü modele ve renge çevirdi uzun kısa perçemli vs. böyle bişeyi hiç yaptırdınız mı ve tam olarak yaptıkları şeyin ismi ne ? bende saımı kestirmeyi düşünüyorum ve hangi model yakışır hangi model yakışmaz bilmiyorum böyle bişey bu durumlar için harika

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Var böyle bir program hem internet ortamında hem de photoshop gibi bir program.

Programın adı : Salon Styler 10 gün ücretsiz işini görür.. : link ücretsiz olanlar da var ama güzelmidir değilmidir bilemem. Virtual Hairstudio ve Makeovers gibi programlar.

Nette olan bu var. link Girip fotonu yüklüyorsun aynı mantık.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• düz saç kısada olsa uzunda olsa düz saç bayanlara çok yakışıyo ve sarı değil kesinlikle kızıl renk favoridir... kısa saç olursa tabii.

0|0
    0|0
  • Basit bir programla yapılabilecek bir şey. Photoshop'da bile yapılabilir fakat uğraşırsın. Örn: Bu link de photoshop saç şablonları var alt layera da kendi fotoğrafını koydunmu iş tamamdır.

0|0
    0|0
  • kısa saçlı kadınlar hayatta başarılı girişimci olurlar

0|0
    0|0
  • bende anladım jetgillerde vardı o izlediğin film gelecek zamanda mı yani 2100 3000 yıllarında falan mı geçiyordu

0|0
    0|0
  • fotoğraf at .

0|0
    0|0
  • Konfigürasyon yapıyorlar :)

0|0
    0|0
  • Fotoğrafın olmadan doğru cevaplamak için ermiş dede falan olmak lazım

0|0
    0|0
    • Soruyu admin düzenlemiş ben öyle sormadım böyle bi alet varmı diye sormuştum

• böyle birşeyleri profesyonel olmayan kuaförler uygular...profesyonel kuaföler 8 sene önce salonlarına dikkat etmek suureti ile almışlardı..ve artık imaj makerlik eğitimi alan kuaförler oldugu için bu tarz prgramlar pek işe yaramıyor...istanbulda 2005te uygulanıyordu sanırım başka şehirdesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• var öyle bişey

0|0
    0|0
  • lksedlkerlkeokrkr bence çok güzel

1|0
    0|0
  • Var öyle bir şey, hatta bilgisayarımda var bir dosya ama bulmam zor.

0|1
    0|0
  • adını unuttum ama var öyle bişey yüzüne hangi renk ve modelin gideceğini belirliyor

0|0
    0|0
  • aynen guzell

0|0
    0|0
  • varsa süper olurdu.

0|0
    0|0
  • hıcbır kuaforde oyle bır teknolojı yok. Ama ısın ehlıne gıdersen o goz kararı en ıyısını yapabılır:)

0|0
    0|0
  • öyle bişey var ama bilemiyorum adını

hatta estetik ameliyatı için de kullanıyolar benzeri bişi

0|0
    0|0
Yükleniyor...