Bakışlar ve onların anlamları?

Merhaba, siz bir erkeğin sevdiğini nerden anlarsınız?

Ve şimdi yazacağımı yorumlarsanız ilgisi var mı yok mu diye?

Bir erkek sizi görünce ki kızlar bunu anlar:Gözleri parlıyorsa ve nasıl anlatılır bilemiyorum, gözleri ve yüzü biran tuhaf bir şekil alıyorsa böyle hani yüzüne kan gelir gibi.Yani kısaca tuhaflık ve tuhaf bir tebessüm, sırıtma vs. Ve siz bir arkadaşınız hakkında konuşup ondan bilgi aldığınızda ve arkadaşımda bir tuhaflık, hırçınlık vs hissettinz mi diye sorduğunzda o da sürekli (arkadaşınızın bir sorunu var) o size sen nasılsın? gibi sorular yöneltiyorsa.Bakışlarında bir tuhaflık hissediyorsanız, yanılma payınız, nedir?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ben kendimden örnek vereyim. Birinden hoşlansam gözlerini yakalamaya çalışırım, göz göze gelince kızarırım, sürekli onun olduğu yerlerde görünmeye çalışırım, bana birşey sorsa hemen kızarır, heyecandan tutulurum falan... Ama bir türlü hoşlandığımı, sevdiğimi söyleyemem. Sonra da bakarım ki kız gitmiş, birini bulmuş bile. Ben de oflanıp puflanırım, kendi kendime trip atarım. Ya baktınız ki çocuk bişey söyleyecek ama diyemiyor, siz kadınlar yardımcı olun. Ne bileyim konuşmaya çalışın, devamlı sohbet ortamı yaratın, olmadı hoşlanıyorsanız siz söyleyin çocuğa yaa. Valla büyük sevaba girersiniz...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Duymak istediğini söyleyim hemen : Sana çok aşık.

1|0
    0|0
    • sağol canım bende senin duymak istemediğini diyim mi?

defol sayfamdan :D nası güzel dimi

• bakarken gözü parlıyorsa hafif dalgın gibi hafif bi gülümsemeyle hoşlanıyor.

boş boş dalmış sana odaklanmışsa yine hoşlanıyor olabilir ama dalmış gitmiş baska yerlere durumuda olabilir onu yüzünü görünce anlarsın.

sürekli bakıyor gözünü kaçırıyorsa hoşlanıyor olabilir.

benden hoşlanan başka biri söyle yapıyordu sürekli gözünü ayırmadan bakıyordu ben baktıgımda kaçırıyordu. seç beğen al:)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...