4 ay fitness yapsam kaç kilo veririm?

Boyum 1.65 ve 73 kg yim 4 ay boyunca hergun 2 saat fitness yapsam kaç kilo veririm?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• işe yarar bence veririsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yediklerinede dikkat edersen 15kg verilir.

0|0
    0|0
  • bu senin performansınla alakalı bişey diyemeyiz fakat tek başına fitness olmaz yani sağlam diyet ve düzenli spor şart

0|0
    0|0
  • 4 ay yapsan spor salonuna iyi bir para verirsin ve kiloda vermezsin guzelim

0|0
    0|0
  • bu arada ne kadar ne yediğinde önemli

0|0
    0|0
  • Sencabuk verirsinnn

0|0
    0|0
  • Boğazını tutarsanız 65 e dusersin

0|0
    0|0
  • neden 4 ay

0|0
    0|0
  • günde 1 sat yaptıgın zaman ve düzenli bir diyet uygularsan ortalama 10 ile 12 kilo verebilirsin

0|0
    0|0
  • Bence daha uzun tut 6 ay yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Her gün 2 saat yapamazsın. Hem fitness olmaz az boğazı tutup yürüyüş yapıp koşman lazım 3 günde fitnessa git.

0|0
    0|0
  • Canim bende 3 ayligina yazildim.1 ayim bitti bu bir ayda haftada 6 gun ve 2 saat yapiyordum halim kalmadi inan kaslarin dinlenmesi lazim sana tavsiyem haftada 4- 5 gun yap bazen 1 saat bazen 1,5 saat yap fazlasi zarar.. basarilar canim insallah verirsin kilolarini:)

0|0
    0|0
    • Ayrıca diyette uygula yani az ye dengeli beslen 4 ayda 12 kilo verirsin saglikli bir sekilde :)

• Umarım ya :)

• Her gun 2 saat fitness yapmak zararli kaslarin dinlenmesi lazim ilk ay kilo verilmiyor hatta bazilari aliyor ama beslenmene falan dikkat edersen sıkılaşır vücudun ve kilo verirsin

0|0
    0|0
  • diyet yapmadan kilo alma ihtimalin bile var. ilk ay iki üç kilo almıştım kafama göre yediğim için

0|0
    0|0
  • metabolizmana baglı

0|0
    0|0
Yükleniyor...