Ailemle tartışıyorum. Nefret ettirdiler kendilerinden

aileme yaptığım her hareket batıyo resmen ya yanlarında 5 dk otursam başlıyolar neden şunu yapmadın bunu yapmadın cevap verince bu sefer sen gerizekalısın zaten dershaneye o kadar para verdik bişey olmadı beynin olsa anlardın zaten boşa konuşuyoruz falan . kalkıyorum odama gidiyorum geliyo kapının önünde konuşmaya başlıyo misafir gelir odadan çıkarım yanlarına otururum misafirin yanında bana hakaretler yağdırmaya başlarlar misafir çocuğunu över benim ailem misafire bizim çocuğun özürlü olduğunu düşünüyoruz gerizekalı bizim çocuk diyolar. sırf lys de kötü bi bölüme yerleştim diye bunlar . ailemle tartışamak için odama çekilir bilgisayarda vakit geçiririm ertesi gün bilgisayarın kablolarını keserler. biraz geç kalksam yataktan homurdanmaya başlarlar gelirler üstümden pikeyi alırlar homurdanarak harcadığımız 5 kuruşa değmezsin sen diyerek anlamıyorum ne istiyolar ölmemi mi ?

Güncellemeler:
bundan önce 2 senelik üni okumuştum o zamanda dershaneye gittim o üni bitti tekrar hazırlanıp girmek istedim yalvar yakar dershaneye yazıldım her an yemek yerken ye ye iyi ye 3 milyar 3 milyar derahanelere yedirdiğimiz gibi iyi ye falan diye başıma kakıyolar her an her dakka

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• bi evlat hiç bişey yapamasa bile ailesi onunla gururlancak bişey mutlaka bulur. çok şaşırdım:( bende bana kızıp azarladıkları zaman dünyadaki o an ki sinirimle onların en kötü anne baba olduklarını düşünürdüm. insan elindekinin kıymetini bilemiiyo işte hiç:( Allah yardımcın olsun arkadaşım nediyim. sen takma nereyi kazandıysan güzel güzel oku ve utandır onları.. ilerde çok çok iyi yerlere gelirsin inşallah..

0|1
    0|0
  • üzülme hocam ilerde göreceksin en sevdkleri evlat sen olcaksın 2 bılemedın 3 yıl sonra tecrübe konusuyo :))

0|1
    0|0
  • parann varmı? azck paran görsün gözleri azcık tadını alsınlar senden alası olmuycak merak etme :) gözünü sevdiğim menfaat dünyası

0|1
    0|0
    • param yok . kazandığım bölümde pek para getrcek bi bölüm değil. ya yapabilsem kendimi kimsesizler yurduna falan yazdırcam ama almıyolar ya yaştan dolayı

• ben zaten hiç bi şekilde karşılık vermiyorum ki odama gelip yemeğe bile çağırmıyolar ben yemeği görürsem hıı yemek mi yicez diye oturuyorum yanlarına yakında yemek bile vermeyecekler

• boşver elin para görünce kıymete biniceksin bana güven

• Allah nereyi nasip ettiyse orayı kazanmışsın , takma ve tartışma .

0|1
    0|0
  • ah kardeşim bende annemden çok çektim biliyorum neler hissettiğini üni. bitsin bi dakika durmak istemiyorum allah sabır versin

0|0
    0|0
  • Bölüm ne ?

0|0
    0|0
  • ayrı bi ev tut kurtul

0|1
    0|0
    • demesi kolay .. ayrı ev tutcak param olsa iyi bir bölüm okurdum zaten özel ünide

• ne alaka

• bnden sana küçük bi tavsiye para vermessnde hem ailenin dilinden kurtulmş olursun hemde okulunu okursun

• Allah yardımcın olsun. Bence ileride seni güzel bir hayat bekliyor. Kötü bölüm diye bir şey yok, alanında en iyisini yaptıktan sonra gerisi gelir zaten.

0|1
    0|0
  • ne okuduğunu merak ediyorum? dua etsinler kazanmışın.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• her ergenlik döneminde her evde olur böyle şeyler. geçecek sabır et. ama ailelerinde bazen haklı oldukları şeyler var. misafirlerin yanında gerizekalı filan demelei de hoş değil.

0|0
    0|0
    • ne ergenliği arkadaşım ya 21 yaşındayım. . 21 yaşında birine misafirin yanında bu denir mi ya akraba içine çıkamaz oldum

• yok kardeş öyle bi durumum da yok tamamen beş kuruş para vercekler diye ellerine bakıyorum

• allah yardımcın olsun demekten başka birşey diyemiyoruz mualesef

Yükleniyor...