Bugun spora gidemedim kar nedeniyle yarin daha fazla hareketle dengeleyebilir miyim kilo vermemi?

Kar sebebiyle spor salonuna gidemedim evde sadece 100 mekik cekip 2-3 tane bacak hareketi falan yapabildim normalde yarin dinlenme gunumdu ama yarin spora gitsem telafi edebilir miyim?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Boyle 1 gun e gun aksatinca olmaz ornegin 2-3 aydir yapiyosun bir hafta yapamadin sikinti olmaz ama basladigin zaman devamini getirmelisin daha saglikli olur ve soyle mantikda olmaz bugun yapamadim yarin 3-53-5 daha fazla mekik cekerim olur deme bu suna benziyo bugjn yemek yemim yarinda yemim nede olsa acikiyom 3. gun 1 tencere yerim :D

0|0
    0|0
    • 1 aydır gidiyorum ilk defa bugun aksattim daha dogrusu yarin dinlenme gunumdu ben bugun dinlenmis oldum yarin spora gidicem farkeden bisey cok mu:D

• Haha tamaam sağol engin yorumlarin icin:D

• Ahahha rica ederim engin yorumlarim icin :D

• Hahahaha.

0|0
    0|0
  • sacmalama oyle sey olur mu :DDD

0|0
    0|0
  • tabiki gidebilirsin ve gitmeni de tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Yarin da kar var ama bu sefer yok gidicem (!) :D

• Haftada 3 gun gidersin iste ne guzel gitsenee :D ben 6 gun gidiyodum zar zor 5 e indirdim :D

• is yogun ders tez vs derken firsat kalmiyor yoksa canim gidiyor ama baslayacagim yakinda. sen ne kadar vermek istiyorsun kilo olarak. kactan kaca

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...