Telefonumu şarkı söyleyerek başka isimle açtı neden böyle sinir oldum ?

Sevgilimin aramasını sabahtan beri bekliyorum. Az önce aradı ve 'onun adı rahime' diyerek açtı telefonumu bir anda çok sınır oldum. Sonra bu şarkının devamı nasıl dedim, gelsene bana gelsene odama şeklinde dedi. Bu kadar biliyorum dedi.

Ya daha alo demeden açtığım dakika onun adı rahime diye telefonun açılması beni çok sinirlendirdi. Moralimi aşırı derecede bozdu. Hayır şarkının fikri zikride belli zaten.

Sizin sevgiliniz bir erkek yada kız ismiyle bu şekilde telefonu açsa ve şarkının devamıda öyle olsa sizde sınır olur muydunuz?

Hayır konuşamadım isim var deyip telefonu kapattım sizce verdiğim tepki doğru mu ? ve neden böyle sınır oldum ki :(

Güncellemeler:
Bu kişinin abuk subuk hataları vardır. bir örnek verecegım bir klip izler ve gelip sende sacını su kadın gibi yapsana der. yada birine bakıp baska bırsey söylerdi eskiden sonradan degıstı.

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

• tepkin tam yerinde olmuş bir daha yapmaz aynısını sevgilinde bir enerji patlaması olmuş ondan

1|0
    0|0
    • :( ya düşünsenize sevgiliniz onun adı ahmet mehmet diye acıyor telefonunuzu siz napardınız ne tepki verirdiniz

• valla uzun surecek bu tepkım sanırım

• tepkilerine bakınca biraz çocuksu hareketleri var

Erkekler Ne Diyor 4

• ayrıl hemen ve kurtar o çocuğu kendinden..

0|0
    1|0
  • Yani zaten o şarkıyı dinleyen adamdan hayır gelmez diyeceğim de diyemiyorum :))

1|0
    0|0
    • neden öyle söyledin şimdi :( sen olsan sevgilin bir erkek adı verse tepkın ne olurdu şarkı içinde

• Bir şarkıysa birşey demem:) ama yani biraz daha zevkli şeyler dinleseymiş keşke:)

• Bide ağlasaydın salya sümük

0|0
    1|0
    • sevgılın telefonu onun adı volkan dıye acsa nasıl olur

• Rahime... Peki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Az tepki vermişsin. Keşke link bu şarkıyı söyleseydin ona.

1|0
    0|0
    • ya ciddisin değilmi yani böyle kızmam normal mi onun yaptıgı yalnısmı sence

• valla yıllardır beraberım şeytan kanıma giriyo bilerek yapıyo ayrıl dıyo ben zaten hemen düzelmem heralde istisnai bir durum olmadıkca ama işte sinirlerim bozuldu zor düzelir

• ha bide üzülmüş gibi sustu anladım falan dedi ama susmak adetinde vardır ben deliririm o susar

• sen de yanlış kişiyi ardın ben rahime değilim deyip kapatsaydın suratına :D

1|0
    0|0
    • onun gibi bişey oldu ama moralım cok bozuldu verdıgım tepkı dogrumu sence yada onun yaptıgı yalnısmı

• her zaman ki hali :( kötü..

• malesef

• allahımm neler varmış öldüm öldüm :D

1|0
    1|0
  • beynim yeterli gelmedi :(

0|0
    0|0
  • Ben anlamadım.

0|0
    0|0
    • sevgilin telefonu acarken 'onun adı rahıme' diye açsa buda bir şarkı olsa ve şarkının devamı 'gelsene bana gelsene odama dıye olsa' napardın

• Sevgılı denen armutu döver hastanelık ederink.

• evet sert geldı ama olsun hak edıyorsa etmelı

• Ben ayrılırdım

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • saol sarkıya ordan baslamasıda cabası olmus demekkı

• Sandalyeden düstüm.

0|0
    1|0
    • senin yüzünden bende düşücem ya

• getiriyorum şuan o anlamaz sarkıda 4 bölüm var ordan baslıyo dırek acar acmaz hayır konusurken soylese bısey yok ama acar acmaz soylemesı cok sınır

• Tamam.

• ben olsam ayrılırdım

1|0
    0|0
    • bunun için mi ayrılırdın o kadar agır mı olur tepkın ya

• hayır o zaman

• anladım

Yükleniyor...