Geriye baktığınızda en büyük pişmanlığınız nedir?

Yaşamımız "keşke"lerle dolu, hiç pişman olmamak en iyisi ama şöyle bir geriye baktığınızda ilk aklınıza gelen hangisi?

Güncellemeler:
Bence mevcut şartlar altında eğer her zaman aynı kararı alacaksanız, aldığınız karardan da pişman olmayın. Ben hep öyle düşünürüm.. Sonucunu bilmediğiniz bir şeyi yapmak pişman etmemeli insanı..

0|0
147

En İyi Kız Görüşü

• Yaptıklarımdan pişman olmadım hayatım boyunca zaten pişman olacağım bir şeyi yapmam. bir şeyi yapmadan önce on kere düşünürüm. geçmiş olaylar için pişman olmanın ve keşkelerin bir anlamı yoktur. her hata her keşke bir tecrübe kazandırır.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Saçma sapan insanları arkadaş olarak seçmeye tanımaya çalışmakla zaman kaybettim..

0|1
    0|0
  • aslında o kadar çok şey varki.yaşadığım o keşkeler hayatımın akışını o kadar değiştirdiki.şu an ne desem boş

0|0
    0|0
  • pişman olmak için artık çok geç

0|0
    0|0
  • üç kuruşluk insana haddinden fazla değer verdiğim için kınıyorum kendimi.

0|0
    0|0
  • Yaptıklarımdan pişman değilim. Ama bazı insanları hayatıma katıp insan yerine koydum, koymasaydım iyiydi.

0|0
    0|0
  • En büyük pişmanlığım "o"

0|0
    0|0
  • keşkeler var evet

0|0
    0|0
  • değer haketmeyen insanlara haddinden fazla değer verip egolarını tatmin etmesine sebep olmak ...

0|0
    0|0
  • Yaptığım şeylerden çok şükür pişman değilim.

0|0
    0|0
  • Pişmanlık değil de keskelerim var.

0|0
    0|0
  • en büyük pişmanlığım çok sevdiğim birini çok incitmem hatalı sözler kullanmam halen pişmanımmmm :((

0|0
    0|0
  • o kişiyle tanışmam :D

ay kıyamam

ne kadar kötü biriyim ben

0|0
    0|0
  • Pişman değilim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• buradaki herkes hayatında hep doğru karar vermiş örnek insanlar.. bu tip soruları hakaret kabul ederim :)))

0|0
    0|0
  • En büyük pişmanlığım kendim.Bir umut peşinde geçen zaman.

0|0
    0|0
  • aklımı başıma devşirir dersime çalışır daha düzgün bölümlerde okurdum...(turizm+iktisat mezunuyum)

0|0
    0|0
  • pişmanlığım yok

0|0
    0|0
  • Dünaya gelmek :(

0|0
    0|0
  • hiçbir pişmanlığım, keşkem yok. inşallah bundan sonra da olmaz.

0|0
    0|0
  • Hayatımdaki en büyük pişmanlığım çayıma 3 küp şeker atmam gerekirken 4 küp şeker atmamdı ve biliyordum artık geri dönüşü yoktu hayatım boyunca duyacağım pişmanlıktı ama artık herşey için çok geçti ve karıştırıp içtim ama o gün bugündür hep 3 küp şeker atarım.

hala bile pişmanlığı var içimde

0|0
    0|0
    • dişler mi gitti

• benim yok, ya da kendimi kandırıyorum bilmiyorum:)

• Hayatın boyunca bir pişmanlık duyarsan emin ol bunu unutmazsın Eğer aklını kaçırmadıysan,

Demekki SeNin ,seninde dediğin gibi yok.

Yükleniyor...