Hoşlandığınız erkek utangaç, çekingen ve suskunsa naparsınız kızlar ?

Hoşlandığınız erkek utangaç, çekingen ve suskun...siz konuşmadığınız takdirde , konu açmadığınız takdirde o konuşmaz.. genelde sohbeti kız başlatır.. ama hoşlanıyorsunuzdur , naparsınız peki bu durumda kızlar ? zamanla soğurmusunuz ?

Güncellemeler:
Ya aslında işin özü ilk adımı karşı taraftan bekler , bi yerden konu açarsa onu devam ettirir , sabaha kadar konuşabilir yani sıkılmaz iki tarafta , tek sorunu konuyu kendi açamaması genelde karşı taraftan konu açmasını beklemesi :) Yinede soğurmusunuz kızlar ?

0|0
19|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• Eee yeter nan hayvan miyiz biz de konusmadan anlasicaz diye atar yapar alir cantami kalkar giderdim. Ya da demeden de giderdim. Sonuc olarak su cantayi aldigi gibi olay yerinden uzaklasma seysini yapardim. Cok istiyorum bunu yapmayi :(

0|0
    0|0
  • Soğumam.ama konu falanda açamam böyle gider bu

0|0
    0|0
    • senin durum harbiden vahim

• iki tarafta çekingenlikleri yüzünden birbirlerini ne kadar sevsede görmemezlikten geliyo bi türlü kavuşamıyosun

• iki gönül bir olduktan sonra bunlar faso fiso ya

• vazgeçerim.bana ayak uyduramıyosa benimle konuşamıyorsa çok sıkıcı.

0|0
    0|0
  • yani ben konuşmasını yeğlerim sıkılırım zaten sürekli sessiz sessiz birbirimize mi bakıcaz konuşsun ki tanıyım

0|0
    0|0
  • zamanla soğumam çünkü zamanı beklemem bence erkek aktif olmalı ilişkilerde bu yüzden hiç şansı yok

0|0
    0|0
  • öyle erkekle gün geçermi ya.ben soğurum

0|0
    0|0
  • hiç çekemem öyle adamları

0|0
    0|0
  • soğumam

0|0
    0|0
  • kesinlikle

0|0
    0|0
  • ilk başlarda olabilir de sonraları olmasın öyle mümkünse :D

0|0
    0|1
  • ben hoşlanmam ama kişiden kişiye göre değişir tabi

0|0
    0|0
  • sıkılırdım ben

0|0
    0|0
  • bunalır uzaklaşırım

0|0
    0|0
  • Öyle biri dikkatimi çekemezki hoslanayım.

0|0
    0|1
  • Ben öyle erkeklerden hoşlanmam.

0|0
    0|1
  • amk oylelerinden uzak durucaksin ztn

0|0
    1|1
    • Neden diye soracam verecek mantıklı bir cevabın olmayacak ama soruyorum.. NEDEN_____?

• ben - lemedim onu belirteyim + hepsimi sinsi olur ? tüm arkadaşlar bana diyor çok iyi birisin diye ben iyi biri olduğumdan böyleyim öyle serseri it kopuk biri olsaydım zaten utangaç çekingen bi insan olmazdım bu kadar iyi olmucan arkadaş bunu anladık

• bu benim dusuncem

• kızlar genelde karşı taraf konu acsın die bekler benimde arkadasım senin gibiydi 1.5 hafta cıktılar ve ayrıldılar kız arkadasım dan sogudu sogurlar yani senin bir sey yapman lazım suskun sakın olma cok konuskan da olma karar senin

0|0
    0|0
    • 1 hafta sonra ayrılcaz biz yani ?

• Boyle birinden basinda hoslanmam zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• o çocuğu gözüm tutmadı..pek tekin biri gibi değil.. sinsi gibi bişey o

0|0
    0|0
  • Kızlar hoşlanmaz çekingen ve utangaç erkeklerden. Ben sırf bu yüzden utangaçlığımı yenmiş adamım :D :D :D

0|0
    0|0
    • nasıl yendin :D

• :D ya aslında yenilmicek bişey değil çok basitte biz mi yenmek istemiyoruz utangaçlığı napıyoruz ya :D

• Benim gibi azimle sıçacaksın hallolur :D :D :D

• çekilmez biri

0|0
    0|0
  • bir fikrim 4 hafta ergün ayrı bir hatunla takıl salih abi:)

0|0
    0|0
  • kızları bilmem de ben soğudum şimdi lan.

0|0
    0|0
  • ben 18 yaşımda böyleydim, sonradan düzeldim :))

0|0
    0|0
    • bende 18 yaşındayım böyleyim nasıl düzeldin ? kız benden hoşlanyo ama soğurmu diye düşünyom

• dostum buna çekingen kişilik bozukluğu diyorlar, ben hap kullandım, düzeldim

• Sevmez hanfendiler

0|0
    0|0
  • Yuh o kadar çekingen insanlar var mı ya.

0|0
    0|0
  • ben öyle biriyim. bana tavsiye edebileceğiniz bir şeyler var mı. hoşlandığım birine karşı çkngn oluyoru sevgilim de olsa farketmiyor . pk konuşmuyorum.

0|0
    0|0
  • çekinden suskun adam da çekilmez bu kardeş.

0|0
    0|0
  • Konuşabileceği insanlara yönelirler, doğal olarak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...