Erkek arkadaşınızı sizi aldatırken yakaladınız tepkiniz ve diyeceğiniz laf ne olur?

Erkek arkadaşınız tam sizi aldatırken yakaladınız tepkiniz ve diyeceğiniz laf ? küfür de olabilir noktalarsınız :D

0|0
22|5

En İyi Kız Görüşü

• insan o anda şok geçiriyor,hele ki karşı taraf evli ve arkadaşınız ise..tepki veremiyor insan,donup kalıyor.. kalakalıyorsunuz,içinizde birşeyler acıyor ,deriz ya hani düğüm düğüm olur yutkunamazsınız,aynen öyle birşey..,hiç kimse konuşmaz ,konuşamaz..çirkinlik ortadadır ,kelimelerin bittiği an gibi..uzaklaşmak ister insan,hatta yok olmak,rüyada olduğunuzu düşlemek,gerçek olamaz değilmi gibi saçmalar beyninizdeki şokun etkileri..yürürsünüz belki,nereye gittiğinizi bilmeden,o halinizle,kimsiniz ,nerede yaşıyorsunuz,nereye gidiyorsunuz bilmeden ayaklarınız götürür sanki,o andaki gördükleriniz dir çevredeki manzara,gözlerini kapatsanızda,takılı kalmıştır sanki,kurtulamazsınız..hayat durmuş gibidir.. ağmalak öfkelenmek saldırmak vs,manasız,herşey ortadadır .. dünya başınıza yıkılmış tarifi,enkaz altında kalmak .en yakın arkadaşınıza bile gitmek için düşünür insan,utanır ,sanki kendisi yapmış gibi.. neyse öyle işte.. ,evinizden ailenizden kaçarsınız..zamanın ilaç olduğu bir gerçek..geriye dönüp affet bile denmiştir belli bir zaman sonra..buda başka bir şok anıdır.. ve işte ozaman la ben senin taaaaa... dersiniz ve rahatlarsınız...:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Tepkim bi o an donmak olur sonra sanırım hiç bişey demem.. Bazen susmak konuşmaktan çok öte.. Hattımı değiştiririm ve bana ulaşabileceği her yerden silerim onu.. Çünkü ; ihanetin mantıklı bi açıklaması olamaz..

"Çünkü ihanet bir ruh hali değil karakterin dökülüş biçimidir."

3|1
    0|0
  • bütün sözlerin bittiği noktadır o en büyük sözüm diyecek birşeyin olmadığını belirtmek olurdu herhalde

1|1
    1|0
  • dolu dolu bir tükürük ardından gelen okkalı bir tokat , münasip yerine darbe vee yavşak herifle son bulan sözler.

1|1
    0|0
  • kusarım üzerine

0|0
    0|0
  • şaşkınlıktan inanmam ilk tepkim ; link

sonrada tepkim ; link

Yalnız küfür içeriklidir ona göre

1|1
    1|0
  • Direk-t dalarım..ve zamanıma acırım.

Şerefsizzzz!.

1|2
    1|0
  • 1 dk falan öylece kalakalırım kadına bakarım sonra onun gözlerinin içine sonra çeker giderim. o beni kaybetti ...

0|0
    0|0
  • Pipisini koparıp eline veririm laf söylemeye gerek kalır mı ki ? Mmm kalmaz .

1|2
    0|0
  • Terkederim, hiç öyle tokatla falan uğraşmam, bana değer vermeyene ben hiç vermem

1|1
    0|0
  • Bilemedim simdi

o an ki ruh halime bağlı sanırsam

1|1
    1|0
  • güler geçerim birşey yapmam

0|1
    1|0
  • yakladım iş üstünde

selam verir gibi eğdim kaldırdım kafamı güldüm gittim

o haliyle peşimden koşamıycağı için yavaş yürüdüm

çok cool oldu lan :D

0|0
    0|0
  • Öyle bir insana o andan sonra tek kelime söylemeye bile tenezzül etmem döner giderim

0|0
    0|0
  • yazıklar olsun diyip tokat atarım

1|1
    1|0
  • hayırlı işlerrrr :DD

0|1
    1|0
  • o p.ç kimmişde beni aldatıyomuş azını burnunu kırarım üstüne abimi çağırırım

1|0
    0|0
  • kolay gelsiiin yardım lazım mı kardeeeeşş

0|1
    1|0
  • adam değilmişsin..

1|0
    1|0
  • Hiçbirsey demem 10 saniye falan bakarım giderim bir daha da suratına bakmam

0|0
    0|0
  • O kişiyi sonsuza kadar direk ışık hızıyla hayatımdan çıkartırım.

0|0
    0|0
  • 3-1 öndeyim hacı derim

2|1
    2|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Eskiden varya Saçının Teline Zarar Gelse Dünyayı Yakardım Şimdi Irzına Geçseler Sigarayı Yakıpta Sıraya Girmeyen Şerefsiz OLSUN...der giderdim heralde

0|0
    0|0
    • pardon ya ben erkek yada kız aldatırsa anladım :D:D:D eee şahsen ben ne derdim aaaaa canım gel bak senı kımle tanıstırcam D:D:D:D:derdim

• O anda tokat yemek çok hoş oluyor :D

0|1
    1|0
  • Bende istiyom

0|0
    1|0
  • hayatım bi sn açıklıyabilirim bak beni o zorladı, bu sözler hiç eskimiyor beaa :)

0|0
    1|0
  • "Kapıyı kapatır mısın!" derim.

0|2
    1|0
Yükleniyor...