Erkekler bir kızın peşinde ne kadar koşar?

bir erkek bir kizin pesinde ne kadar kosar? Pek tanimadiginiz bir kizi bir ortamda goruyorsunuz vede begendiniz onunla tanismak istiyorsunuz hoslandiginizi belli ettirdiniz butun dikkanizi ustune çektiniz diyelim,vede sizde bir kiz olarak yuz vermediyseniz, onu umursamazliktan geldiyseniz (nazlanmak gibi)ve buna ragmen her karsilasmanizda tanismak için çabaliyorsa, bu ne demek oluyor gerçekten hoslaniyor mudur ?yoksa baska birsey mi var

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• Kafasında seni nereye koyduğuna bağlı,

Aşıksa ve birazda hırslıysa asla vazgeçmez,

Sadece elde etmekse amaç birkaç günden tutda birkaç aya kadar bile uğraşır. Çünki gurur yapmıştır.

1|0
    0|0
    • peki ya ay degil seneler olursa?

• Asıl aşk imkansızlar içinde büyüyendir.

• vayyyy+1

Erkekler Ne Diyor 20

• Erkekler bir kızın peşinden koşmaz, olgun bir erkek adımlarını olması gerektiği gibi atar buna rağmen karşı taraftan olumsuz yanıt alırsa başka hedeflere yönelir. Bir kıza saplanıp kalan, kafasından bir türlü atamayan kişiler genelde oğlan çocuklarıdır.

0|0
    0|0
    • adimlarini dikkatli atiyor bana karsi, nasil davranacagini çok iyi biliyor, ama ben biraz naz yaptim gormezlikten falan geldim umursamadim belki naz yaptigimi anlamistir yada gerçekten istemedigimi, ama bu yaptiklarima ragmen hala pes etmiyor birakmiyor anlatabiliyor muyum 1.5 seneden beri boyle, bir firsat ariyor tanismak için, kuzenlerimle konusuyor hatta benimle tanismak için kuzenime anlatabilirdi ama kuzenlerim hemen dedikodu yapar, onuda biliyor yapmiyor,birde ailelerimiz birbirlerine taniyo

• CIKÇASI BENM GIBIYSE HEMEN BIRAKIR VE PES BENM SU ANA KADAR HIC KIZ ARKADASIM OLMADIM TIPIMI SORACAK OLACAKSANIZ GAYET IYIM ALLAHA ŞÜKR AMA NEDEN OLMUYOR BILMIYORUM

0|0
    1|0
  • yoruluncaya kadar koşarlar baktılarki bu kız beni yordu en iyisi başka kızın peşinde koşayım der ve başlarlar yine koşmaya :)

0|0
    0|0
    • birakmiyorsa peki hala pesimde kosmaya devam ediyorsa?

• haaa :)

• :)) sen ne anlamıştın :)

• 1 kere söylerim veya tanışmayı denerim en fazla kimsenin peşinden koşmam. hoşlanmak bile belli yere kadar. kızlar daha tanışmadan naz yaparak falan oyunlara başlıyor tanışıncada daha fazla oyun. en iyisi tanışmamak nazlılarla.

0|0
    0|0
  • Bi yerde durur fazla naz aşık usandırır

0|0
    0|0
  • 100 metreden fazla koşamaz kesilir

0|0
    1|0
  • bayılyonuz zaten

0|0
    0|0
  • BEN HOŞLANDIĞIM KIZIN PEŞİNDEN KOŞARIM İSTERSE YÜZ VERMESİN FARK ETMEZ AMA NE KADAR ASLILSA DA HOŞLANMADIĞIM KIZLA ÇIKMAM.. AMA KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞİR..

0|0
    0|0
    • yuz vermese bile kosuyorsun ama ama çkmiyorsun o nasil oluyor ya?

• asılsada hoşlanmadığıyla çıkmıyo

• westwrn haklı dusunmeden anlamadan yorum yapıyorsunuz..

• ne kadar kostugu ve neler yaptıgına baglı . mesela onu her gun goruyorsan sana gozukmek ıcın bıseyler yapıyorsa hoslanıyordur senı ıstıyordur

0|0
    0|0
    • hayir biz pek karsilasmiyoruz, ama bir dugun'de karsilasmistik ilk, o an hiç unutmaiyorum beni gordugu gibi yerinde çakili kalmisti, o gunden beri bana karsi takintili sanki ne bilim tanismak için firsat kolluyor,her gun goremiyorum mallesef ama her karsilasmada yapiyor yapicagini ilakide sansini zorluyor,birde tam 1.5 seneden beri boyle

• riskli biraz ailelerimiz falan tanisiyor, araya aile girmeseydi konusmsutuk simdiye

• karar senın

• kızına göre değişir...

0|0
    0|1
    • mesela ornek versene?

• bende bir hoslaniyor bir hoslanmiyor gibi durdum

• iyi tamam.. artık hangisini hissediyorsan tam olarak öyle olsun... çok uzatma..soğutma kendinden..

• Erkek için önemli olan istedigini elde etmek, istedigini aldıktan sonra bak bakalım yüzüne bakıyo mu? tabi böyle yapmayanlarda var onlarda ''Eş'' oluyor.

0|0
    0|0
    • ama benim farkli oldugumu biliyor, ailemi taniyor,ailelelrimiz tanisiyor,nasil bir ailenin kizi oldugumuda biliyor,ben birde zor bir kizim oyle hemen bir erkek bana bakinca yumusayan kizlardan degilim ve bunlara ragmen hala pesimde kosuyor, ya ne bilim tanismak için firsat kolluyor

• sen ilgi göstermiyorsan nasıl aileler tanışıyor ? sevgilin mı yoksa kız?

• ailelerlimiz tansiyor dedim ya hemserimiz olurlar, annesi falan bilir benim nasil bir kiz oldugumu,birde ben sert bir kizim yapim oyle hemen pas vermem ben, once ugrassin esekler gibi, neyi elde ettigini anlasin vede degerimi bilsin diye boyle yapiyorum, birde ben ortaya farkliligimi koyuyorum oda ztn bunun farkinda bunun, eglence olarak goruyorsa beni hiç sanmam çunku eglenilecek kiz degilim ben o kadar samimilik varken ailelere arasinda bide

• fazla gurur döte vurur.

0|1
    0|0
  • 2 ay en fazla 9 ay kosanlar salaktır

0|0
    0|0
  • ya herkese göre değişir açıkçası ben yüz vermeyen kızın hayatta peşindek koşmam

0|0
    0|0
    • ama kosan var hala hemde 1.5 senden beri

• AKILLI ADAM YABANCI KIZLARLA ILGILENIR ASLINDA AMA NAPALIM SANS ISTE TURKIYEDE DOGMUSUZ AMA AYABAN CI KIZLAR DA AYNI ARTIK HIC BI FARK YOK HEPSI BOZULMUS INSANLIK KALMAMIS KIZ MILLETINDE =)

• bişey anlamadım kardeş yazdığından

• fazla naz aşık usandırır gittiği kadar gider. 1-2 ayda olur 2-3 sene de

0|0
    0|0
    • peki ya sonu nasil biter? iki tarafta inatci olursa

• valla kişilerin olaya bakışını ve kadarkterini bilmeden konuşmmak zor

• hoslaniyordur kesin

0|0
    0|0
  • erkek ele geçirene kadar koşar yada o yolda yorulur ölür:)))

0|0
    0|0
    • peki ya çapkin bir erkekse, neden ugrassin ki hala baska kizlar dururken zmn kaybi oluyor yani,neden vazgeçmez hala inatlasip pesinden kosmaya devam ederler?

• ooooo siz çoktan çıkmışsınız bile haberiniz yok trip atmalar falan:))

• :D

• Koşmam şahsen ilgili olduğumu gösterir geri çekilirim etrafında olurum genelde ama üstüne düşmem...

0|1
    0|0
  • 100 en fazla 200 metre

0|0
    0|0
    • hadi ya, ciddi osruyorum ya dalga geçmeyin

• osuryomusun :DDDDDDD ciddi nasıl osuruluyo ? yoksa soruyomusun ? :DD

• soruyorum:D

• Koşmam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sıkılana kadar.

1|0
    0|0
    • ben seni burda olduğun sürece peşinden koşacağım umarım cok hızlı koşmazsın :))

tek beni kabul etsen kıyamatmi kopar :

• yok almayım ( sakın korktuğumu sanma ama erkekliğe .. sürmemde )

• ama net söyleyim sen askımdan ölsende bitsende korku filmine gitmem o derece yani

• Hoslaniyorsan oynamana gerek yok tanis bence.Naz yapmak cok mantiksiz .

0|2
    0|0
    • hemen atlamak istemiyorum , zor oluyorum beni elde etmek istiyorsa ugrasmasini istiyorum, oyle her kiz gibi onune atlamak istmiyorum ozm 1 hafta degil 1 ay surmeden ayrilirsin

• nasil olaydik yaa

• bnde zaten tanis dedim sevgili ol demedim bnce zor kiz oldugunu naz yaparak gosteremezsin tam tersi sorunlu oldugunu dusunur karakterinle ona kendini tanima sansi vermelisin

• biri benim için 2buçuk sene uğraştı.kaç defa reddettim.ama bildiğin aşıktı

0|0
    0|2
    • asikmiydi sana yani, asik oldugu için mi kosuyor yoksa hevesini alip tekme vurmak için mi yapiyor bunlar, birde tam 1.5 seneden beri boyle 2 giricek

• konusucam, daha dogrusu konsucucaz

• Dişiaslan bende bir disi aslanı sevdim 2 buçuk sene oluyor sanirim ama çikma teklifi etmedim sadece sevdigimi dile getirdim ne biliyim sende fazla vurdum duymassin bir erkek 2 bucuk sene seni seviyor kovaliyor istiyor ama neden yani anlamiyorum ayni olay bendede var hani ben çok tipsiz degilim hatta durduk uere minibuste otobuste yolda yururken fotografimi ceken kizlar var laf atanlar var sadece onu gorunce heyecanlaniyorum napicağimi bilemiyorum ama herseye rağmen o mutlu olsun yeter diye dusunmeye basladim nolursa olsun hatta aramiz cok kotuydu onunla zaman gecirmeye calısiyorum bu aralar hani onun umrunda olmasam bile kendim huzurlu mutlu oluyorum onunlayken

• en fazla 2 gün kosarlar :D

0|1
    0|1
    • 1.5 yil olursa peki 2 giricek:D

• ben 2 den fazla koşarım o isterse hep koşarımm

• aliş sen koşarsın onda ne şüphe :D

Yükleniyor...