Paylaşılan yazıları şikayet edebiliyor muyuz?

Soru sormada kısıtlamaya gidildi ama bu sefer bence yazı paylaşımlarının da gerekli birkaç iyileşmeye ihtiyacı var.Abuk subuk,çarpuk çurpuk yığınca hikaye paylaşılıyor..Paylaşılmasının yanı sıra birincisi bunları şikayet edebiliyor muyuz?İkincisi kısıtlanan soru sayılarının ardından üyeler hikaye paylaşmaya mı başladı..Kesinlikle görüntü kirliliği,vakit kaybı..İlgililerin dikkatine!

Farklı mı düşünüyorum?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• soruların altındaki gibi şikayet et yazan bir alan görmedim ama site yöneticisine mesaj atarak şikayet edebilirsin prenses nur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• çok fena basıyorum,

"şikayet et" butonuna.. acımıyorum

1|0
    0|0
  • Yönetime mesaj olarak atabilirsin,biz cevap ve yorumları kontrol edebiliyoruz

0|0
    0|0
  • edersın tabı bur dakı modlara sor sen onu

1|0
    0|0
  • rahatsız eden hikaye yazarlarını canlı yayınında bulundurmadıkca..görüntü kirliliğin olmaz.

1|0
    0|0
    • Saçma bir düşünce.:)

• O halde ikimizde bu konuda hem fikirsek bir problem yok::)

• :) öyleyiz tabiki

• Özelden yönetime şikayet edebilirsin.

1|0
    0|0
  • admine yaz hemen cevap verıyorlar ılgı yüzde 80

0|0
    0|0
  • yazıları okumadım ama öneri öneridir değerlendirilsin derim

0|0
    0|0
  • Haklısınız ve şikayet edebilirsiniz.

1|0
    0|0
    • Tekrarlanmış olarak şikayet et..

• Özel mesaj kısmınız açıksa oradan konuşalım dilerseniz. Şimdi Sn Soran'a bildirim gelir sürekli rahatsız etmeyelim.

Kızlar Ne Diyor 6

• sen nediyosan haklısın kuzu

kuzu bi de bize niye balon vermiyolla sence masaya yatıralım bunuda

1|0
    0|0
  • Yazılar hikaye olarak seçilmeden yayınlanmıyor sanki ben mi yanlış biliyorum? Öyleyse zaten yönetim hikaye seçmeden onun aykırı olup olmadığına bakıyordur gibime geliyor.

1|0
    0|0
  • Ancak yönetime mesaj atarak şikayetini bildirebilirsin.

1|0
    0|0
  • okumadığın sürece vakit kaybı olmaz okuma sende sen rahatsız oldun diye insanlar istediklerini yazmaktan vazgeçmezler yada yönetimin olara bişi yapmaya hakkı yok bence mantıklı bir sebebi varsa onu bilemem sana yada düşüncelerine bir saygızlık içeriyorsa yönetime mesaj atıp şikayet edebilirsin

0|0
    0|0
  • şikayet et..

0|0
    0|0
  • gereksiz. üstüne sifon çekilesi yazıları okumayı severim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...