Murphy Kanunları vardır sizin başınıza geldi mi?

Örneğin ben genelde ne zaman otobüs beklesem gelmez gelmez ve tam ne zaman bir sigara yaksam otobüs gelir.

Ya da evden çıkmam çıkmam hava günlük gülistanlıktır tam çıkmaya karar veririm yağmur yağar. Var mı sizde de böyle şeyler başınıza gelen?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Masturbasyon yapmam yapmam bi yaparım hoca ezana başlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• otobüs beklerim beklerim gelmez sonra beklemiyom lan başlarım böyle otobüse yürüyecm derim duraktan 50 metre uzaklaşırım yanımdan ard arda otobüsler geçer

1|0
    0|0
  • hava durumu ve otobüs saatleri denen bir şey var ben tedbirliyim biraz onlar olmuyo bana ama ne zaman ders çalışmaya başlasam dışardan ya inşatta işe başlarlar yada çocuklar bağırmaya :D

0|0
    0|0
  • evet. ! okey oynuyoduk azonce dışarda sürekli bitiyodum. kötü bi gülüş yaparak "bırakın lan oyunu oyun bende" dedım sureklı biten ben o elden sonra daha bıtemedım o dediğin konun varya, hasını yaşıyorum !

0|0
    0|0
  • Kızı öpücem öpücem öpemiyorum tam içimden hay amk öpmüyom lan diyorum kız öpmeye başlıyor

0|0
    0|0
  • evet ben de oluyor oyle sınır oluyorum

0|0
    0|0
  • Genelde deneme sınavlarında başıma geliyor iki şık arasında kalınca hep yanlış olanı işaretliyorum:S

0|0
    0|0
  • Genelde dediğine göre yoktur.Birşeyin kanun olabilmesi kesin doğru olmasını gerektirir.

0|0
    0|0
  • böyle birşey yoktur. varmış gibi sanırız.

0|0
    0|0
  • neye inanırsan onu yaşarsın

0|0
    0|0
  • teesaduf

0|0
    0|0
  • evet olur bana da boyle seyler.. mesela sakalımı kesmedıgım gun mutlaka ısyerıne denetleme gelır :)

0|0
    0|0
  • Ben Murphy Kanunları'na inanıyorum gerçekten ve bi çok kezde başıma geldi.

0|0
    0|0
  • Eskiden Çok Olurdu.

0|0
    0|0
  • Bu herkezin başına Gelir ama Sen sigara yaktığın için otobüs gelmez Otubüs geleceği için sen sigara yakarsın. yada evden çıkmassın çıkmassın hava günlük gülistanlıktır tam çıkmaya karar verdiğin için hava yağmurlu olmaz.Hava yağmurlu olacağı için sen o gün çıkmaya karar verirsin :)

Bir sorunu çözmeK başka sorunu ortaya koyar

0|0
    0|0
    • Birini beklersin beklersin gelmez sen gidersin o gelir :)

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...