Diyelim ki bi kızla çıkmaya başlayalı 2-3 hafta oldu...

Erkekler sorum daha çok size, lütfen yorumlarınıza ihtiyacım var.

Diyelim ki bi kızla çıkmaya başlayalı 2-3 hafta oldu ama öncesinde 2 ay kadar arkadaş gibi konuştunuz tanıştınız. sonra kız ilk buluşmalarınızda hemen gelip yanağınızdan opse, ne düşünürsünüz bu kız hakkında? Hoşunuza gider mi? tamam belki gider ama, kıza bak ya hemende atladı benden önce gibi şeyler düşünürmüşünüz? Yoksa böyle biraz utangaç, çekingen daha doğrusu başlarda birazcık hanım hanımcık mesafeleri davranması mı hoşunuza gider?

Güncellemeler:
Toplum içinde, herkesin oldugu bi yerde yapsa peki?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• İlk buluşmada yapma bence.Hoşuna gidebilir ama ya gitmezse?

İlk buluşmada insanlar birbirlerinin hareketlerine önem verir bence.

Erkek ciddi birşey düşünüyorsa (ulan namuslu bi kız buluyum evleniyim gibisinden) ilk buluşmada öpme olayı bitirir sizin aşkınızı :D

0|0
    0|0
    • ya lütfen yanaktan öpücük nasıl böyle kötü düşündürebilir ki inasnı benim aklım almıo bide önceden arkadaşlar ...

• Temkinli yaklaşmaktan kastın düşüncelerini açıkça sölememekse lütfen temkinli yaklaşma. soruya cevap veriyorum bu benim düşüncem zorlama vesaire yok BENCE çok masum Bir şey abartmaya gerek yok ;)

• 2 ay arkadaş olarak görüşmüşsün, ilk takıldıgın gün öpücek sende başka birşey düşünmeyeceksin hıı oldu blader.

Erkekler Ne Diyor 15

• Daha önce 2 ay da normal arkadaş gibi konuşmuşsak çok hoşuma gider demek o 2 aylık süreçte de benden çok etkilenmiş sürekli içinden bunu yapmak gelmiş.sevgili olunca da fırsatını bulduğundan hemen yaptı diye düşünür bağlılığım daha çok artar.

0|0
    0|0
  • bırakın şu muhabbettleri ben öyle insanlar tanıdımkı bana 8 ay gectıkden sonra dudagından öptürüm koynuna alan insan tanıdım ama öylede bir insan vardıkı ilk gün öptürümde 2 sene boyunca bırak dudagını yanagından bile zor öptürüyordu...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Hayır bea 2 aylık arkadaşlığınız var asıl öpmese niye soğuk bu kız diye düşünürüm ;). hoşumuza gideri geç normali, mantıklısı o zaten . bu kadar takma bu tür şeyleri rahad ol! ;)

0|0
    0|0
    • peki bunu herkes içinde milletin içind eyapsa

• Ya yanaktan bir öpücük büyütmene gerek yok bu kadar ;). isterse 70 milyonun önünde olsun :P

• kıza bak hemende atladı derim. ama hoşumada gider yani.

0|0
    0|0
  • sevgilinin öpmesinden doğal ne var ya? üstelik bir de yanağından diye belirtmişsin. öpmezse sorun olur.

0|0
    0|0
  • nolcak gayet normal ben ne kızlar gordum daha ılk gunde neler neler tabıkı genclık de :d sımdı yaslandım artık D:

0|0
    0|0
  • Ben utangaç, çekingen kızlara bayıldığım için biraz utangaçlık gösterse çok hoşuma giderdi. Ha ilk buluşma da yanağımdan öpen bi kızla çıkmaya başlasam sorun etmezdim.

0|0
    0|0
    • Ben toplumun içinde hiç utanmadan seks bile yaparım o yüzden toplum içinde öpmesi sorun olmaz.

• şöyle diyim o anki duruma bağlı eğer yeterince samimiysem birşey olmaz ama samimi değilse sinirlenebilirim bile

0|0
    0|0
  • yanlış yapmışsın benim başıma 3 defa geldi.. bak 3 defa diyorum demek ki bitmiş benim için..

0|0
    0|0
    • yapmadim ki ben oyle bisey :) neden sordugumu bosver uzun hikaye

• anladim, dogru soyluyosun :)

• diğer yorumları okudum bunlar mal gerçekten ya:))

• erkegıne gore degısır erkek takılmayı dusunuyosa bud edıgın sııne gelır cıddıyse gelmez.

0|0
    0|0
  • aradaki samimiyete bağlı, ama sadece yanaktan öpüyorsa çok özlemiştir diye düşünürüm

0|0
    0|0
    • peki bunu toplum içinde yapsa? herkesin oldugu bi yerde

• kişinin yapısına bağlı olarak hoş karşılamayabilir. ama yinede masum bişey yapılan ve bazı anlarda toplum çokta umursanmaz aslında içinden geldiği gibi davranır insan

• Her yerde ve her zaman hanım hanımcık olmalı bir kız ve de ağır başlı.

0|0
    0|0
  • Aha derim öbürkü buluşmada şeftali oluruz bu kızla derim,öteki buluşmayı iple çekerim :D

0|0
    0|0
  • Duygularını saklamadığını düşünürüm ama kızdan ne kadar hoşlandığıma bağlı. Yapış yapış kızları da ayrıca sevmem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ohoo kız taze kaşar gibime geldi:) ecük eskitmekde fayda var:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...