Hagi mi Alex mi?

Bugün beyaz futbol da bu konu çok tartışıldı.
Siz bu karşılaştırma hakkında ne düşünüyorsunuz
Benim görüşüm Alex haginin önünde diz çöker tövbe ister.
Alex le hagi yi kıyaslamak hagiye büyük saygısızlıktır

Güncellemeler:
Aslın da soru şöyle olmalıydı Haginin sol bacagımı Alex mi?
Tarafsız olarak düşünün ve öyle fikrinizi söyleyin.

0|0
21|182

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• Kendisi bile hagi dediyse..

1|6
    1|1
  • Sorusuna bile kahkaha atarak gülüyorum alex mi AHAHAAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHhahahahhahahahahAHHAAHahah

0|8
    2|3
  • Ne demek Alex mi Hagi mi? Tam bir sazan avı aynı dönemde bile oynamamış insanları nasıl kıyaslayabiliriz? Galatasaraylılar ve Fenerbahçelilere atılmış yem gibi resmen.
    Böyle bir kıyaslamayı kimse yapamaz, denk değil bir kere kıyaslama nasıl yapılsın..
    Tabii ki Hagi!

1|6
    1|2
  • 2 side cok iyi ama alex hagiyle kiyaslanamaz haginin sag ayagina kitap yazilir son satira solakti diye eklenir

0|11
    0|3
  • Tabiki Hagi.. :) sevğilim fanatik bir gs li.
    inanırmısınız arada gs nin uefa kupasını kazandığı popescu nun o son penaltısını açıp izler ve gözleri dolar ağladığına bile şahit oldum.. Ömer Üründül'ün "korkunç bir şey" diye yorumlaması tüylerimi diken eder :))
    Sayesinde gs li oldum sevğilimin ya :)

1|6
    0|2
  • Hagi

0|4
    0|2
  • Abi hala mı ya?

Bırakın şu kıyaslamayı..

Evet Alex mükemmel bir oyuncu , harika bir beyne sahip ama asla bir HAGI olamaz..

1|8
    1|1
  • Senin yorumun çok saçma! Hagi gibi karaktersiz birinin karşısında Alex e diz çöktüren insan futbolu sadece topa vurmak zanneder.. Bravo!

1|4
    0|5
    • Hagi dünyanın en profosyonel futbolcularından birisi
      Ne yanlısını gördün?

• @maskelituxedo hamit kadar kariyerin yok dediğin adam , haginin kariyeri boyunca attığı gollerin ve yaptığı asistlerin fazlasını sadece fenerbahçede yaptı !

• gol ile asist ile futbolcu değerlendiriyorsan ki bu gollerin çoğu süper ligde atılmış futbol tartışmak manasız

• Alex

2|5
    1|9
  • Alex ve sol ayağı

1|4
    1|6
    • Hagi yi izledin mi? Tanıyormusun hagi yi?

• Alex 'i de futbolunu da seviyorum. Açıklamam bu. Saygı duyuyosun hesap soramazsın

• İstatistik diye bir bilim var açın interneti bir bakın alex skor anlamında ne yapmış Hagi ne yapmış... hagi nin gol ve asistlerini 3 ile çarparsa nız belki AleXE kavuşur skor anlamında...

• Alex diyen ya ergendir, ya cahil ya da fazla sarı laciverttir. HAGI bu yaaa

0|9
    0|2
    • Genel de alex diyenler hagi yi izlememiş ya da soruya tamamen taraftar gözüyle bakan fenerbahćeliler.
      Alex kadıköy hagi ise dünya efsanesi

• oksijenin olayım nefes al ağzını yediğim

• @angelov kocum herzaman açık mesaj bölümümüz.

• Gercekten bu soruyu sordugun icin utanmalisin tabiki ALEX.

0|8
    3|14
  • Hagi !

1|6
    1|3
  • Alex.

1|4
    2|7
    • Hagi yi izlemedigin için alex demen normal
      Hagi bu ülkeye gelmiş en büyük futbolcudur

• Hagi ama Alex de kral hani

0|5
    0|1
    • Alex türkiye de çok güzel işler yapmış süper bir oyuncu
      Hagi ise bir dünya efsanesi.

• Kariyerde Hagi takıma katkıda Alex

1|1
    1|4
    • Bence takım başarısın da da hagi.
      Hagi galatasatay la uefa kupası kazandı o kupada katkısı çok fazlaydı

• 4 sene üst üste şampiyon oldu galatasaray. Hagi olmasaydı o şampiyonlukların kazanılmiyacagını düşünüyorum . Eger hagi Galatasaray da 3-4 sene daha oynasaydı istatistik olarak alex i geçer di.
      Futbol yetenegi olarak zaten alex ile hagi yi hiçbir şekilde kıyaslıyamayız.
      Bu benim görüşüm.

• Amatör kümede bir futbolcu var her sene 32 gol atıyor istatistiklere göre o daha iyi bir futbolcu biliyor musun :D @başbelası1kadın

• Kıyaslanamaz bile, tabikide HAGI.

0|1
    0|0
  • Bunu burada kiyaslayabilenlerin futboldan ne kadar uzak oldugu bariz

0|3
    0|3
  • :D sana katılıyorm soran

0|2
    0|0
  • Hagii

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 182

• futbolda Hagi
    insanlıkta Alex

Not: Galatasaraylıyım...

3|8
    0|2
    • Katılıyorum sana
      Bence de insanlık ta Alex

• @cesi272727 Çarpıtma kardeş , saha içinde değil saha dışındada ailesi bakımındanda örnek gösterilecek bir insan Alex. Kimseye yaranmaya çalışmaz dediğin adam hangi maç hakemlere küfretmedi , hangi maç kart görmedi , hangi maç çirkeflik yapmadı? Asıl trübünlere kim oynuyor belli.

• hagi hala mı tribünlere oynuyor. hemen her gs maçına geliyor. gelmeye devam ediyor. real madrid ve barcelonada oyun kurucu olarak oynamış tüm dünyada tanınan bu adam hala her gün galatasaray diyor. aile yaşamıda örnektir. göz önünde değil diye kötü mü sanıyorsun?
      haginin agresifliği sinirliliği delikanlılığındandır. açık yürekli oluşundandır. siyaset yapmaz alex gibi onada saygım var ama haginin kişiliği kesinlikle tartışılamaz.

• haginin başarıları daha fazla buda kaliştesini gösterir aynı dönemde olmasalarda hagi bir adım önde karaktere bakmak yanlış

0|3
    0|0
    • Zaten Karaktere de bakarsak Alex çok muhteşem biri değil. Sonuçta teknik direktörü ile başkanı ile
      Kavga edip takımdan kovulmuş bir futbolcu.
      Alex mi Hagi mi diye soruyu Alex in memleketi olan Brezilya da bile sorsam insanların büyük kısmı Hagi der.

• Hagi 1994 yılın da fifa tarafın dan yılın futbolcusu seçildi.
      Boleondor ödüllerin de 4. oldu
      Romanya tarihinin en çok gol atan futbolcusu forvet olmamasına rağmen rekoru hala kırılamadı.
      Fifa tarafın dan gelmiş geçmiş en iyi 25 futbolcu arasın da gösterildi.
      Real Madrid ve Barcelona da oynadı.

• Farklı devirlerde oynayan 2 futbolcuyu kıyaslamak bence yanlış
    Alex Fenerde cok iyi oynadı bunu biliyoruz
    Ama hagi Gs de oynadıgı zaman en iyi zaman diyemeyiz

0|1
    0|0
  • 0|3
    0|0
  • Alex fenerbahçe ile adını duyurmuş bu taraftara kendisini sevdirmiş - renk ayırmadan - hertaraftarın sevdiği bir futbolcuydu...

Hagi de aynı tarzda insandı, insanlık ve kişilik olarak bence ikiside birdi..

Ama futbol konusunda kimse Alex, Hagiden iyidir demesin..

Bir kere adam Gelmiş geçmiş en iyi 25 futbolcu içinde, 2. si galatasaraya kattığı katkılar çok, bugün Emre denen gerizekalı varsa bu Hagi sayesindedir.

Ayrıca kendisi G. sarayda oynadığı süre içerisinde 4 lig şampiyonluğu, bir uefa ve süper kupa görmüştür. Galatasaryın bütün bu başarrıları hagi ile olmuştur..

Alex ise sadece lig ve Türkiye kupası görmüştür, Birde şampiyonlar ligi çeyrek finali olması lazım o kadar..

Bu bile futbolcu olarak hangi seçeneği seçeceğinizi gösterir.

0|0
    0|0
  • Objektif olmak gerekiyor. Hagi cevabı da gayet objektif bir cevap olur.

0|2
    0|0
  • hagı bu ulkeye uefa kupasını getırdı alın gozunuz kupa gorsun dıye.. alex ıyı futbolcuydu ıyıde adamdı.. ama hagı ıle kıyaslanmaz yani.. bır karıyerlerıne bakın yahu!

0|2
    0|1
  • İşte bu yüzden Gheorghe Hagi
    https://www.youtube.com/watch?v=d7htHs3ggkI

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeli olarak Alex'in ne kadar büyük ve karakterli bir futbolcu olduğunu biliyorum. Ama buna rağmen Gheorghe Hagi bir futbol efsanesidir.

0|2
    0|0
  • Hagi Realden Gs ye geldi neden geldi oynamadıpı için geldi ne yaptı GS yi UEFA şampiyonu yaptı. Alex ilk avrupa tecrubesi Benfica da oldu oynuyamadı brazilyaya döndü Fenere geldi ne yaptı gol kralı oldu asist kralı oldu şampiyonlar liginde çeyrek final oynattı. Her ikiside iyi ama Alex daha teknik biriydiç

0|1
    0|0
  • alex kim köpek ya oynadığı takımlara bakalım önce bir de başarılı olduğu liglere brezilya ve türkiye hagi ise ispanyanın değil tüm dünyanın en büyük takımlarından gördüğü barcelona ve real madrid takımlarında forma giyme onuruna kavuşmuş steau bükreş formasıyla şampiyon klüpler kupasını kaldırmış bir oyuncu alexin maalesef fb dışında bir başarısı yok

0|1
    1|2
    • Kesinlikle öyle.
      Üste ki kıza güzel cevap vermissin :)

• arda turan gibi dünya çapında tanınan bir oyuncu çıktı mı altyapınızdan ya bel bağladığınız emre belezoğlu ? haginin diğer takımlarla yaptıklarından övünmüyoruz bize süper kupayı kazandıran 4 sene üst üste yapan , alexin koskoca fb kariyerinde kaç kupası var bana bir say desem sayamazsın? siz alex imi efsane yaptınız yahu güldür me adamı

• Alex'i izleme fırsatı bulduğumuz için kendimizi çok şanslı hissetmemiz gerek bence.

Alex'in 7 yıllık Süper Lig İstatistikleri

122 gol, 112 asist ve 54 asistin asisti...

Fenerbahçe ligde 2004'ten beri 509 gol atmış. Alex'in 282 golde aktif katkısı var. Oynamadığı maçlar da dahil...

Skor anlamında alex

1|2
    0|0
  • Hagi

0|2
    1|1
  • Hagi daha az kaldı çok iş başardı. ..
    Tabii ki HAGI

Amaa...

Efendilik ve uzun yıllar hizmet ALEX...

Bjk liyim diye konuşuyorum Pascal NOUMA kadar tribünleri costuran sevilen başkada yabancı olmadı ;-) :-)

0|2
    0|0
  • Real ve BBarcelona'da oynamış, Steau'ya şampiyon kulüpler kupasını aldırmış, MARADONA'nın övgüsünü almış, dünyada gelmiş geçmiş ilk 100'e girmiş, Avrupa piyasası olmuş, Galatasaray'a Uefa ve Süper Kupayı kazandırmış, Şampiyonlar Ligi gruplarından çıkarmış biriyle sadece birkaç maç basit Parma tecrübesi olmuş, sadece Türkiye ligi başarısı olmuş Alex'i nasıl kıyaslarsın?

Ayıp ayıp.

0|2
    0|0
    • Malesef hala alex diyen birkaç kişi var
      Alex türkiye de iyi işler yapmış başarılı bir futbolcudur.
      Hagi ise bir dünya efsanesidir.

• Alex ile Hagi yi kıyaslamak Hagi ye yapilan en büyük ayiptir..

Bazı arkadaşlar Yok Alex daha çok gol attı daha çok asist yaptı felan filan ama Sir Alex Ferguson'unda dediği gibi ''İstatislik mini etek gibidir çok şeyi gösterir ama asil göstermesi gereken şeyi göstermez.''

Hagi kariyeri boyunca dünyanın en iyi takimlarinda forma giymiş basaridan başarıya kosmus kupalar kaldırmış bir futbolcu Alex ise Fenerbahçe ile 3 lig 2 super kupa ve 1 Türkiye kupası kaldırmış bir futbolcu..

Hagi Dünyanın en iyi 25 futbolcusu arasında gösterildi..

Daha size bir çok neden sayabiliriz bunların dışında..

İste bu yüzden Hagi ile Alex i karşılaştırarak Hagi ye büyük ayıp ediyoruz...

#GeorgeHAGİ

0|0
    0|0
  • Bu soruya Alex diyenin futbol bilgisi sıfırdır.

0|1
    0|0
  • Fanatik bir fenerli olarak hagi akexten iyidir. ama bence hagide okadar iyi degildir. uefa kupasini gs aldiginda hagi ve f. terime cok pay cikardilar ama asil pay ilk once tafaraledir. sonrada emre okanadir. bu ucu olmasa o takim bir ßikim alamazdi. turkiyeye gelmis en iyi oyuncuda ortega ve riberydir. en kariyerli oyuncuda r. carlostur. turkiyenin teknik bakimindan eniyi oyuncusuda yusuf simsektir. turkiyenin en buyuk t. direktorude senol gunwstir. turkiyenin en buyuk basarili baskanida aziz yildirimdir. turkiyenin en centilmen spor adami senol gunestir. bunlarin hicbir tartismasinibyapnam. hepsini delilleriyle aciklarim

0|0
    0|0
  • Sağ ayağına 500 sayfa roman yazılır sonunada ''solaktı'' eklenir

HAGİ

0|2
    0|0
  • HAGI . Adamda tecrübe var.

0|2
    0|0
  • Bu saçma karşılaştırmayı da hala yapıyorlar ya komik!..
    Cevap: George Hagi
    Alex'in Hagi ile kapışması için apoletleri yetmez zaten. Alex sadece iyi bir orta saha oyuncusuydu, ama Hagi bir dünya yıldızı...

0|2
    0|0
    • Alex türkiye de müthiş işler başarmış iyi bir takım oyuncusudur.
      Hagi ise bir dünya efsanesidir tek başına bir takımdır

• Durum zaten bu, karşılaştırmak bile yanlış.

• Alex tabiki

0|1
    0|0
  • Hagi alexin krampon bağcıklarını bağlayamaz... efsane alex

0|1
    0|1
  • Birisi önünde güiza, kezman, nobre'yle oynadı..
    arkasında selçuk, josico, maldonado, aurelio ile oynadı..

Diğeri önünde hakan şükür, arif, jardel ile oynadı..
    Arkasında emre, okan, suat ile oynadı..

Kıyaslamayı yaparken bunu da göz önüne alıyo muyuz?

0|1
    0|1
    • Birisi Barcelona , Real Madrid , Galatasaray da oynamış.
      Birisi Parma , Fenerbahçe de oynamış
      Hagi olmadan Galatasaray o başarılara ulaşamaz dı
      Ayrıca biz yetenek bakımın dan kıyaslama yapıyoruz

• işte yetenek bakımından kıyaslama yapıyorsan, daha dikkatli olmalısın..
      dünya futbolunun o döneminde futbol nereye evrilmiş, neler olmuş falan.
      dediğim gibi, yeteneklerini sergileyebilecekleri bir ortamdalar mı?
      nasıl yetişmişler, ne olmuş?

bunlar konuşmak lazım..

hagi mükemmel bir futbolcu, hala öyle bite izliyorum videolarını..
      ama ben dahil hepimiz, alex'i izleyebildiğimiz için şükür namazı kılmalıyız..

ayırca hagi türkiye'den ayrıldığında 9 yaşındaydın..
      küçüksün görmedin ayağı yapmıyorum, yanlış anlama ama bütün ergenliğin, hagi hakkında şehir efsaneleriyle geçti..

Ayrıca hagi olmasa, alex olsa o zaman gs'de, gs daha başarılı olurdu.. takım şahaneydi ve alex, hagi'den daha az kendine oynayan, daha çok takımın performansını yükselten bir adamdı..

O zamanın gs'si ile alex'in oynadığı dönemin fb'sini mukayese edemezsin..

• Adam çok haklı.

• Hagi dunya capinda alex turkiye capinda bir futbolcu sen hesap et hangisi iyi.

0|1
    0|0
    • Hagi Real Madrid , Barcelona oynamış
      Alex Parma da Fenerbahçe de oynamış
      hagi fifa tarafın dan gelmiş geçmis en iyi 25 futbolcu arasın da gösterilmiş birisi
      Tabiki hagi

• Bir fenerbahçeli olarak diyorum ki Hagi , maçlarını izlemedim yaşım yetmediğinden ama gördüklerim kadarıyla süper yıldız ama Alexde yıldızdır kimse inkar edemez.

0|2
    0|0
  • Senle aynı görüşteyim ahmet cakarin diy işiyle Alex Hagi nin önünde diz çöker tövbe ister:)

0|1
    0|1
  • Sacma ben kiyaslamam Hagiye haksızlık olur

0|2
    0|0
  • Hagi

0|2
    0|0
  • ben hasta beşiktaşlıyım ama bu ülkeye gerçek manada bir futbolcu kim geldi deseler, düşünmeden Hagi derim! Alex onun bırak ayağını, ayak parmağı etmez! Alex bizim ligte kral, niye bir büyük avrupa kulübüne gitmedi? ya da fenere hangi avrupa maçında katkı verdi?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    152
Yükleniyor...