Slaven Bilic, İsmail Kartal, Hamza Hamzaoğlu, Ersun Yanal, Şenol Güneş, Hikmet Karaman, Sergen Yalçın, Aykut Kocaman, Abdullah Avcı, Roberto Carlos?

Tarafsız olalım lütfen. Bir kulüp başkanı olsaydınız bu teknik direktörlerden hangisiyle çalışmak isterdiniz? Ben Roberto Carlos diyorum. 1 tane seçelim

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• sergen yalçın.
    kimse farkında değil ama gerçekten iyi hoca...

0|0
    0|0
    • Ben farkındayım Sergen Yalçın kendi yüreğini veriyor oyunculara

• metine veriyorlar bunu at yarışı oynamasınlar diye sonra metinle sergeni altılı oynarken yakalıyorlar =))

• Aynen buna soruyolar 18 yaşından küçükler iddaa oynuyor ne diyosunuz diye bu da Almanya liginden uzak dursunlar demişti :) Sergen başka ya :D

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 12

• Kesinlikle senol gunes. Adamin trabzona yaptiklari ortada dunya 3. Su olduk ve şu an bursaya kisitli kadroyla oynattigi futbol ortada.

0|0
    0|0
  • Hikmet karaman

0|0
    0|0
  • bu haftaki fb-ts maçına kadar ersun yanaldı
    ismail kartalı beğenmezdim ama ligin ortalarına doğru Fenerbahçeyi şaha kaldırdı
    şu an için sergen yalçın diyorum

0|0
    0|0
    • Aynen İsmail Kartal böyle giderse Fenerin başında uzun süre durur Aziz Yıldırım da arkasında

• Ne kadar sevmesemde şenol hoca ve ersun hocayla, sevdiğim olarak ise Aykut hocayla

0|0
    0|0
    • Şenol Güneş Bursaspor da 1 sene daha kalsın Bursa seneye Şampiyonluğa oynar.

• z-hiçbiri

0|0
    0|0
  • Hiç biri. Christoph Daum diyorum.

0|0
    0|0
  • slaven bilic

0|0
    0|0
  • Bilici tercih ederdim farklı ülkelerde çalıştığı için.

0|0
    0|0
  • Aykut Kocamanin yeri hep ayrıdır bende

0|0
    0|0
    • Bendede ayrı ama defansif oyunu ön planda tutması biraz sinir bozucu gelir bana

• Ama adam o taktikle selçuk sahinle falan uefada yarı final oynadı büyük basari bence

• Kesinlikle ama ben oyun sistemini beğenmezdim ve o yıl rakipler o kadar dişli gelmedi bize birazda şans vardı açıkçası

• Ersun yanal.

0|0
    0|0
  • tabıkı slaven biliç

0|0
    0|0
  • Fatih Terim

0|0
    0|0
Yükleniyor...