4 yıllık ilişkim vardı, ayrıldık

arkadaslar 4 yıllık bi ilişkim vardı 2 bucuk ay önce ayrıldık ayrıldgmız süre içinde devamlı konustuk nicekez arama dedim ona aradı beni cok büyk yemnler ettik bidaha konuşmuyacaz diye ama her defasında konustuk bana 10 gün önce yüzüğümü daha atmadıgını ve beni sevdiğini söyledi bundan 2 gün önce aradım konustuk bana seni sevmediğini artık ölümde olsa barısılmıyacagını bizim ilişkimizin kökten bittiğini söyledi ve şok oldum cünkü aryan oydu devamlı o aryodu beni yzüğümüde 1 ay önce attıgını dedi tlfnu suratına kapttım ama yne aradı arkadaslar insan birini sevmyrsa konusck bseyide yoktr ama o devamlı uzatyodu httta hayatımda bri var dedi kapattım tlfnu tekrar arayıp öyle bsey yok sadece seni kızdrmak için dedim ama artık ben ile sen dye bişey yok dedi bende tamam dedim ne oluyo arkadaslar biri beni aydınlatsın

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• canı sıkılmış arkadaşın def et gitsin bence.

0|0
    0|0
    • doğru söyledi maydonoz a göz ver :D kızları anlamak zor kardeşim ne yaptıkları belli değil :D bence iki arada bir derede kalmaktansa en baştan kararlı bir şekilde bitir. Senin bırakmanı yediremedi demekki ki önce barışıp sonra o bıraktım sanıyor :D ego tatmin ediyor sadece

• yeni birini bulana kadar seni elinde tutuyor olabilir.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne yiyor, ne içiyor bu kız? Bu neyin kafası? Ben anlamadım... Benim de 3,5 senelik ilişkim bitti 4 ay önce. Ne ben arıyorum, ne de o... Giden gitmiştir, gittiği gün bitmiştir. Niye uzatırlar anlamam. Sen bu kızın sana ulaşmasını engelle bence. En doğrusu bu...

0|0
    0|0
  • Liseli dengesiz ergen mi bu ! ne sanıyo ilişkinizi oyuncak mı?

Sen ona ''EVCİLİK DEĞİL EVLİLİK '' de o anlar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeş belliki kız sana çektirmek istiyo dogrudur biriyle konusmak istemediğinde tlfnu bile acmazsın tekrar arıyacaktır seni eminim

0|0
    0|0
Yükleniyor...