Resimlerinizi neden koyuyorsunuz ?

Profilinde resmini koyan erkek ve kızlar genelde neden koyuyorsunuz ?Biri bana resmini koyan kızların çoğu koca arıyormuş dedi. Siz bu konuda ne düşünyorsunuz?

0|0
12|12

En İyi Kız Görüşü

• Koca arıyorum evet işi gücü bıraktım fotoğrafımı da buraya koydum oturdum mesaj bekliyorum:( lkfgjnögfchjfdjhgfhkld.Ne alakası var allasen ya,evli bi bayan fotoğrafını koyunca da 2. kocayı mı arıyor demek yani şimdi? inanma sen o diyenlere.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• daha oncede koymadim ve koymayi da dusunmuyorum. oyle bir amacla da burda degilim, koyan kisilerde kendileri daha iyi bilirler neden koyduklarini baskalari hakkinda yorum yapmak istemiyorum.

0|0
    0|0
  • Kızlar resımlerını koyunca erkekler cok ıstek gonderır vs ya onlara bıraz havalı olmak ıstıyolar heralde.sonrada soru sorarlar.bu erkekler ne kadar abaza ekleyen ekleyene dıye :D

1|2
    0|0
  • Tam da koca aranacak yer :)

1|0
    0|0
  • Bir ara koymadığımızda bir dövmedikleri kalmıştı.:)

0|0
    0|0
  • hayr bu fikrinize katılmıyorum soruyu kimin sorduğunu görsünler diye çünkü sima herşeyi anlatır daha iyi yardımcı olunması için.

0|0
    0|0
  • benim görünüşte kim olduğumu bilmeleri çok hoşuma gidiyodu.taaaa ki çok rahatsız edilmeye başlayana kadar.şimdi ekleyenler fotoğrafım varken ekleyenlerin 1/3 ü :)

0|0
    0|0
  • resim koymuyorum.resmi olan hemcinslerimin de böyle bi amacı olabileceği hiç aklıma gelmedi.

ama bazı kız ve erkekler gerçekten eş /sevgili arama amacıyla koyuyordur, inanırım, öyledir hatta:D

0|0
    0|0
  • Koymayı düşünmüyorum.

1|0
    0|0
  • Resmimi koymuşluğum var gören gördü.

0|0
    0|0
  • İsteyen istediğini yapar kime ne

0|0
    0|0
  • Saçmalık bence :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• saklanmaya gizli kalmaya ihtiyaç duymuyorum ondan

1|0
    0|0
  • soruyu degiştirerekte sorunca cevap ortaya cıkar, peki koymayanlar neden koymuyor ? hem eş aramak kötümü nasibin nerde cıkacagı belli olmaz, yaa kısmet :))

0|0
    0|0
  • fotojenik deyilim hacı o makine deenen zımmbırtı beni iyi çekmiyor

0|0
    0|0
  • Sana mı soracaz :)) ?

0|0
    0|0
  • Belki bende koyarım, bugüne kadar koymamama rağmen.Keyif işte.

1|0
    0|0
  • şunu demek istiyor olamaz mı

işte ben buyum

0|0
    0|0
  • koca arıyorum

0|0
    0|0
  • Pek mantıklı gelmedi bana ama öyle olsa bile kimi ilgilendirir, koyabilir herkes

0|0
    0|0
  • Evde kalanlar nerdesiniz :P Bazıları öylesine koyabiliyo.

0|0
    0|0
  • Koyunca niye hemen bir şeylere bağlıyorsunuz. İnsan resmini koyunca illa ilişki için mi koyuyor. O zaman gerçek hayatta dolaşmayın kardeşim. Suratınızı kapatın peçeyle.

1|0
    0|0
  • İsteyen istediğini koysun. Kime ne?

0|0
    0|0
  • O yapılan yorum çok manasız. Senin profilin, senin yazıların, senin benliği... Neden fotoğrafını koymayasın ki? Ne değişir?

2|0
    0|0
Yükleniyor...