Bir kızın bir erkeğin cebine elini sokmasının anlamı nedir?

Sevdiğim kızla (sevgilim değil) bir yerde otururken üşüdüğünü söyledi ve hırkamın cebine elini soktu bu ne anlama geliyor olabilir sizce?

Güncellemeler:
Ve buna benzer daha bir sürü yakınlığı var bana.Sizce ne yapabilirim?
Yanlış anlamayın kız elimi sadece cebime soktu ve hırkamın cebine.Pantolonumun cebi olsaydı başka bir anlam çıkartırdım.

0|0
15|12

En İyi Kız Görüşü

• Eğer hırsızlık gibi bir amacı yoksa senden hoşlanıyor olabilir.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• erkek göremezsede kızlar bir erkeği arkadaş olarak görür.yani seni yakın bulduğundan olabilir. yakın oturuyorsanızda seni kardeşi gibide görebilir ne diyeyim.yazdıklarından anca bu kadar yorum çıkar.

0|0
    0|0
  • Leyla ile mecnun leyla üşüyor ve tıss tıss ardanın yaptığına bak .

link

birde üşüyen sevgilisini görünce mecnun ceketini veriyor kız giymeyince çıkarıp o ceketi yakıyor ve o ateşle ısınıyorlar

link

erkeklik budur hacı sende gel burada ne anlama geldiğini sor .

0|0
    0|0
  • karşı tarafın sana duygularını merak ettiğin zaman ve yaptıklarını düşündüğün zaman yakın arkadaşlık ile hoşlanmak arasında çok ince bir çizgi vardır. çünkü belirtiler birbirine benzerdir. yakın arkadaşı olarak ta görebilir yada senden hoşlanıyordur

0|0
    0|0
  • elim sende diyor :P

1|0
    0|0
  • sende ona aynı şekilde davran,bakalım nereye kadar böyle gidecek,belki senden hoşlanıyordur ve senden de aynı ilgiyi görünce duygularını açıklar.böylece merak ettiğin şeyi onun ağzından duymuş olursun.

0|0
    0|0
  • Kesin verecek!

0|0
    0|0
  • Kendi cepleri yoksa elleri üşüdüğü için senin hırkana sığınmıştır yavru ceylan.

Herhangi bi art niet fesat arama.

0|0
    0|0
  • Isınmak istemiş.

0|0
    0|0
  • bozuk para arıyor

1|0
    0|0
  • hoşlanıyor acıkça belli yada çok rahat bi tip. sen tanıyorsun ikisinden biridir mutlaka :)

0|0
    0|0
    • Aslında biraz sıcakkanlı bir insan.Ama buna benzer bir çok davranışı daha var.Bu yüzden sordum.

• yakın olmaya çalışmış bence

0|0
    0|0
  • Cidden üşümüş olabilir.

0|0
    0|0
  • Kötü bir niyet arama hemen belki, kendine yakın davrandığı için böyle davranıyor olabilir arkadaşım ;)

0|0
    0|0
    • Bir art niyet aramıyorum zaten.Kız arkadaşımın benim ona hissettiklerimi anlamış olabilir mi? diye düşündüm.

• Kesin asik bu kiz cocugun cebine elini sokmus daha ne olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bunu hemen sana aşık olarakta anlayabilirsin, ya da kız sana değer veriyor, aşık değildir ama seni arkadaşı olarak çok seviyordur. Seninle birlikte zaman geçirmekten hoşlanıyordur. Kendisinin sana değer verdiğini, sana anlatmak için böyle birşey yapmış olabilir. Sen daha iyi tanıyorsun tabi

0|0
    0|0
  • sığınacak bir liman arıyor en yakın körfez senin hırkann cebini görmüş ;)))

1|0
    0|0
  • sana karsı yakın oldugunu sana göstermek istediginden sana yaklasıyor olabilir :)

en kısa ve öz ben bunu anlarım kardes :)

0|0
    0|0
  • O nasıl soru öyle? Kim kime el sokuyor ne yapıyor belli değil.

0|0
    0|0
  • samimiyetinden yapmıştır. çok üstünde durma

0|0
    0|0
  • hoşlanıyo bence

0|0
    0|0
  • Hırka cebine soktuysa aşk yaşamak istiyor

Pantolon cebine sokarsa seks istiyor.

0|0
    0|0