Baylar..sizden hoşlandığını düşündüğünüz ama emin olamadığınız kızı seviyorsanız ne yaparsınız?

kız lise döneminde bi kız sizi sevmiş...ama tabi siz kızla ilgilenmemişsiniz çünkü kız güzel değil...sonra üniversiteye geçince kız ergenlikten çıkmış güzelleşmiş(doğal güzel)...ama kız güzelleşince popüler olunca size bakmamış yüz vermemeiş..2 yıl boyunca da yüz vermemiş...ama tabi ara ara nadirde olsa kız bakmış..

kız düzgün evlenilecek biri..ve konuşma ortamı facesi yok

sonra okulun bitmesine 4 yıl var...( 6 yıllık üniversite)...bir yıl sonra 15 kişilik aynı sınıfa düşecekler ve 3 yılda 15 kişilik aynı sınıfta okuyacaklar

şimdi siz bu erkeğin yerinde olsanız...1 yıl daha bekleyip aynı ortama mı girmeyi beklersiz sonuçta muhabbat kesin kurulacak?

yoksa kızdan vazgeçip başka kızlarımı denersiniz( kız evlenilecek kız ve bi aralar sizi çok sevmiş)?

yoksa okulun bitmesini mi belkersiniz evlenme teklifi için?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• bu nasıl bir entrikadır

dizi çek buna sen

Muhteşem yüzyılı reytingde geçersin O.o

Kızın ismi de Feriha gibi bir şey olsun -,-

cevap:

böyle bir şey varsa kız güzelliştikten sonra seviyosam

sonradan hoşuma gidiyorsa bu kızı sadece güzelliği,fiziği için seviyorum anlamına gelir ki duygularına önem vermem ...

Ha kızla muhabbeti kurar sonra huyu suyu hoşuma gider

mezun olana kadar bekler nikahı basarım O.o

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ya sen hala ümitli misin bu ilişkiden :D

güzelleşmiş olması çok şey değiştirmezdi... ki ben o kızın yerinde olsam, beni daha önce kabul etmeyen adamı ben güzelleştikten sonra bana kul köle olsa da kabul etmezdim...

Bir ihtimal deyip şansımı deneyeceksem, beklemem... zaten araya çok zaman girmiş, iyice uzatıp daha fazla soğumasını istemezdim... malum, rakip de çok, rekabet kaliteyi artırır ;)

0|0
    0|0
  • işte mutasyona uğrayan bir kız tipi var ortada durum bir o kadar karışık. esas oğlanın yapması gereken şey çok fazla ama bunu yapmayacak emin olabilirsin...

0|0
    0|0
  • aman hiç uğraşmam sanki bulunmaz hint kumaşı mı ? ondan hoşlanıyorsam başkasından da hoşlanabilirim ayrıca kesinler varken belkilerle uğraşamam ;)

0|0
    0|0
  • 6 sene tıp sanırım. O oğlan ders çalışmaktan kızı kadavra şeklinde görüyordur.Bence.

0|0
    0|0
  • hiç beklemem. kızı başkaları kapabilir. odunluğun lüzumu yok.

0|0
    0|0
    • reddedilme..ve arkadaşlarına rezil olma durumu yok mudur?

• Emin olana kadar beklerim

0|0
    0|0
  • Hiç.

0|0
    0|0
  • ortama gırmeyı beklerım

0|0
    0|0
  • ohoooooo

0|0
    0|0
    • valla ohoooooooooo ben artık yoluma bakıcam...bi cacık çıkmaz bu olaydan dimi?... beni aşırı sevenler var..fedakarlık yapanlar..ben üzüldüğümde üzülenler...

şimdi karar verdim..sen tamam artık ondan bi cacık olmaz desen..bende artık o ölmüş gibi kabul edip yolıma devem edicem...ne diyosun:)?

• paşa gönlün bilir

• o kız senmisin ...

0|0
    0|0
  • Evlenme teklifi için ben daha 6 sene beklerim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...