Galatasaray 2-1 kazandı ne düşünüyorsunuz bu maç hakkında?

galatasaray 2-1 kazandı ne düşünüyorsunuz bu maç hakkında şampiyon olabilir mi bazı galatasaraylı arkadaşlarım galatasaray bu sene şampiyon olmayacak diyorlar

benim şampiyonluk adayım Beşiktaş

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Eskişehir, Galatasarayi sahadan sildi. Eskişehirin net penaltilari verilmedi.

0|0
    0|0
    • sildi penaltısı verilmedi melonun kırmızısı meloya neden hiç kırmızı verilmiyor milletvekili gibi dokunulmazlığı mı var beşiktaş olmuş olsaydı yok hakem yok beşiktaşı şampiyon yapacaklar beşiktaşın önünü işte bu söylemler yüzün kesiliyor

• Beşiktaş, karşisinda rizeye verilen dogru kirmizi kartlari ve dogru penaltiyi bile anlata anlata bitiremediler.

• baktılar beşiktaş iyi oynuyor demba ba her maçta goller geçiriyor böyle bir algı oluşturmaya çalışıyorlar

Kızlar Ne Diyor 3

• Beşiktaşlıyım adayım dünü pek saymazsak tabi ki Beşiktaş.

0|0
    0|0
  • Zorda olsa kazanmasını bildik, eksiklerimizin olmasına rağmen. Şampiyon da olcaz işallah.

1|1
    0|0
    • şike yaparak olursunuz anca bu leş takımla şampiyon olacağını mı sanıyorsunuz siz?

• @SaintJOE Anlamasaydım gelipte yorum yapmazdım herhalde..

• hiç bir b*k anlamıyorsun her dakika spor sayfasındasın sanki bilmiyorum

• Beşiktaş ve Galatasaray arasında geçer şampiyonluk 4. yıldızı takmak istiyoruz.

0|2
    0|0
    • xper kasma sorumdan yürü git futboldan anladığı yok ne diyor

• Konu futbol anlamam değil asıl sorun Galatasaraylı olmam kim ne düşünürse düşünsün istedikleri gibi düşünmekte özgürsünüz.

• düşünüyorum zaten futbol bilmediğini düşüyorum xper kasmak için yorum atıyorsun galatasaraylı olsanda fenerli olsanda bursalı olsanda benim için hepsi aynı bursasporu biraz daha sevmem o ayrı xper için burdasın

Erkekler Ne Diyor 7

• Eskişehir deplasmanları her zaman zordur, bugun özellikle 2. Yarı iyi oynamadık ama büyük takımlar kötü oynadığı maçlarıda kazanabilirler, bizde bu özelliğimizi ortaya koyduk.

0|0
    0|0
  • Şampiyonluk yolunda bir adım daha aştık :)

1|0
    0|0
    • güldürdün gs mi şampiyon olacak bu leş kadroyla mı

• eskileri hatırlatmıyayım dimi işinize gelmez haklısın geçmişte yaşanılanları herkez biliyor

• fenerbahçe şampiyon olur bu sene.

0|0
    1|0
    • son 3 senedir devam eden tempo fenerbahçeye artı katıyordu. bu sene o halinden uzaktı ama sanki geri geliyor o iştah. böyle devam ederse ben garanti bile görüyorum şampiyonluğu

• öyle kartalın hayvanlarla kavga ettiğimi var avını alır ve gider :D

• Zor bir deplasmanda burak semih sabri gibi onemli eksiklerle aldik bu galibiyeti sampiyonluk dersen insallah galatasarayim olacak zor deplasman olarak sadece kadikoy var artik

1|0
    0|0
    • bu oyunla şampiyon olacağınımı sanıyorsunuz

• Boru gibi kazandik ayrica besiktasta tertemiz kazandi sacma salak yorum yapma

• iyi oynamadınız bugün iyi oynadık diyenler fanatiklikten gözü dönmüştür resmen eskişehir iyi oynamadı ki dün yorumlara bakıyorum yok beşiktaşı şampiyon yapacaklar yok şu yok bu burada neler dedniz beşiktaşa başta o rok öyle bir algı yaratmaya çalışıyorlar beşiktaşın önünü işte böyle kesiyorlar beşiktaş bu sene şampiyonluğu hak ediyor bunu bazı galatasaraylı arkadaşlarda fenerli arkadaşlarda söylüyor bunu allahın izniyle alacaz

• Eses guzel oynadi bana kalirsa taraftar olsaydi Eskisehirde gs yenilebilirdi.

0|0
    0|0
    • eskişehir maçı verdi savunma yaptılar kaleye gittikleri mi var

• Maci seyretmedin herhalde hucum ustune hucum vardi ne defasin drfans yapan gsydi?

• Şampiyon fenerbahçe

0|0
    1|0
  • Fenerbahçe Şampiyon Olur..

0|0
    2|0
    • bence etmiyor iyi oynuyor ama şampiyonluğu hakedecek kadar iyi değil

• ne demek etmiyor ya ligin en iyi top oynayan takımıyız kadromuz iyi en iyi yerliler bizde demba ba her hafta sıralıyor golleri ama elin adamı gelecek yanlış kararla beşiktaşı doğrayacaklar kusura bakma ama siz penaltılarla buraya geldiniz galatasarayda kötü oynayarak takımlar galatasaraya karşı iyi oynamayarak beşiktaş her maçta ölümüne oynayan rakibini yeniyor

Yükleniyor...