Dengesiz ruh halleri kafamı allak bullak etti..

Hiç sevmediğmiz o kızın herşeyini beğenmeye devam edyor fakat kızın ayrıldığı sevgilisine yazdığı melankolik bağlantıları da beğeniyor arkdşmılar gerçktn anlamyrm.bi müddet öncesine kadar bana mesaj atmıştı netten cevap vermemiştim.bi kaç gün önceye kadarda bekleyecem senin istediğin insan olana dek falan yazdı bugünse ne benm ol ne başkasının ben seni böyle uzaktan sevdim yazmış.Adam numarasını değiştirmişti benle irtibatı kesmek için gecenn bi vakti numaramı değiştirdim diye aramıştı.Aramızda çok büyük şeyler yaşandı telafisi zor laflar bi daha olması imkansız dedik ama bunlar yaşanıyor şimdi askere gidecek şimdi gerçekten benm istedğm insan olmaya mı çalışıyor ileride olur diye yoksa kabullenmiş sevse de unutmaya çalışarak devam mı ediyor..sabredeyimmi sizce..

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben şöyle düşüüyorum...Bir insan sizi gerçekten sevmişse neden sorun çıkarmaya çalışsın ki zaten siz onun her halini sevmişsinizdir,senin seveceğin bir insan olmak söylemi yanlış...Sessizce bekleyin bence...

1|0
    0|0
    • çıkarken sorun yoktu her halimizi seviyorduk bibirimizin fakat ayrıldık çok değiştik defalarca küfrettk bağırdık ittik kaktık her ayrılığımızda barışırken bu defa bunlar unutulmaz diye düşündüğümüzden birleşemedik ben özür dilemiştim fakat bunca şey için özür dahi dilememişti pişman ama pişmanım demiyr bana değişecekmeyemi öalışıyor yaptıklarını unutayım diyemi bekliyor demem bu yüzden..

• Yok yok emin olun öyle değildir...Bir erkek seviyorsa yürekten hiç öyle şeyler düşünmez..Benden nefrette etse benim yanımda olsun beraber olsun zamanla düzelir diye düşünür...Şairin o güzel sözü geldi aklıma...''Olmuyorsa zorlamayacaksın..''

Erkekler Ne Diyor 4

• Şuan ayrılma evresine girdiğim kız arkadaşımdaki dengesiz ruh halleri beni o kadar yorduki ona ne güvenim kaldı ne de bişe , sadece aşk acısı var . Dengesiz ruh hali olan insanlar insana aşkdan çok acı yaşatır , çok iyi karar verin . Başkasının dengesizliği size de yansıyor ve yaşam standartlarınızı oldukça etkiliyor. Bende de şuan o durum var, gitsem gidemiyorum kalsam kalamıyorum , ortada tek başıma bir saplantı halinde kaldım

0|0
    0|0
  • Sabreden ermiş, muradına erermiş.

0|0
    0|0
  • Kafana göre takılman en iyisi ;);)

0|0
    0|0
  • ayrıl man en doğrusu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dengesizle ne uğraşacan.bırak burada düzelmemiş sanki askere gidince mi düzelecek

0|0
    0|0
Yükleniyor...