Babamın benden 2 yaş küçük bir sevgilisi varmış!

Babamın benden 2 yaş küçük bir sevgilisi varmış! Kaçamak değil, ciddi ciddi 2 senedir birlikte olduğu bir sevgili. Dün tesadüfen öğrendim. Şok geçirdim. babamın bildiğimden haberi yok. anneme söylemek konusunda kararsızım, uykularım kaçtı sizce ne yapmalıyım?

0|0
9|19

En İyi Kız Görüşü

• Allah yardimcinz olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Sen bu işe hiç bulaşma,nede sorusunun cevabını sen bulamazsın bu bonu annenle baban arasında çözülmesi gereken bir konu,sen arada kalırsın kötü evlat olursun,

0|0
    0|0
  • benim de vakti zamanında başıma gelmişti. ben çok ufakken yani 4-5 yaşınd idim babamın tembihlediğini hatırlar gibiyim tabi o zaman anlamamıştım sonradan anlıyorum ki o arabaya binen hatun bunun sevgililerden biriymiş.

Buradan açık söyleyeyim sonradan birkaç yıl sonra annemin de haberi oldu kıyametler koptu tabi hatta annemin midesi yıkanmış o zaman ben bunu da sonradan öğreniyorum. ama sonra barışıldı bir şekilde ama hiçbirşey eskisi gibi olmadı

keşke boşansalardı bence daha hayırlı olurdu

Babamın arkasından da bu cevaba yorum bırakmayın lütfen rahmetli oldu, yaptığı yanlış olmakla birlikte babam benim o. Sadece keşke boşansalardı o zaman diyorum

0|1
    0|0
  • Baban yanında olduğu zaman yada ailen bir arada oturduğu zaman nerede olursa olsun ve kalabalık olursa daha iyi olur diye düşünüyorum.İşte böyle bir zamanda bu aldatma olaylarıyla ilgili bir tartışma aç ama öyle bir şey olsun veya öyle bir zamana denk getirki amacına tam ulaşasın.Bu aldatanların şerefine, haysiyetine biraz yüklen.Yani durumunuzu bir başkasının hikayesi olarak da açıp kötüleyebilirsin, anlatabildim mi?İşte o zaman bazı şeyler daha çok belli olacaktır.Belli etmemeye ve soğukkanlı olmaya çalışman gerekiyor.Hatta arada ona da sorabilirsin bu kişiler hakkında ne düşünüyor diye.Eğer bir utanma ,çekinme veya haysiyet namına bir şey sergilemezse durum senin adına kötü gidiyor demektir.

0|0
    0|0
  • ne diyim şimdi allah yardımcın olsun

1|0
    0|0
  • bence sen hiç araya girmesen... niye baban buna teşebbüs etmiş olabilir? zamparalıktan mı ?yoksa, annenden yeterli ilgiyi görememektenmi? her halükarda hangisinden olursa olsun hoş değil... hele birde kendi kızından küçük bir sevgili bulmuşsa hiç hoş bişey değil... bilemiyorum ama pişmilş aşa su katmasanmı..?

0|0
    0|0
  • önünde iki yol var ya hiç karışmaz annenin tabiri caizse uyutulmasına devam edersin,yada annene söyler belki baban tarafından kötü bilinirsin ama en azından birinin aldatılmasına mani olmuş olursun...Diğer şık babanı uyarmak fakat bunun birşeyi değiştireceğini sanmıyorum...

0|0
    0|0
  • Yuh yani dnenr ancak buna, baban işadamımı? Babanla sevgili olan 2 yaş ufak bu bayanı görmek isterdim doğrusu, kesin sanal dünyadan ayarlamıştır...

0|0
    0|0
  • annene söyle daha fazla boynuzlanmasın.

0|0
    0|0
  • Eminsen annenle konuş...

0|0
    0|0
  • boşverin adam zevkine baksın annen yeterli değil demekki gençlerle takılıyor adam işi biliyor :)

0|0
    1|0
  • babanla konuş eger vazgecmezse annene tabıkı soyle!

0|0
    0|0
  • Otur konuş babanla.

0|0
    0|0
  • zor bir durum ama baban tam bir pislikmiş annene söyle boşansın sende annenle yaşa...

0|0
    0|0
  • Önce babanla konus annen duyarsa kıyamet kopabılır

0|0
    0|0
  • Yarın ilk işin olsun bu.

0|0
    0|0
  • adam işini biliyo

0|0
    0|1
  • kari koca arasina girme. yoksa dinen sorumlusun canim

0|0
    1|1
  • babana git ve de ki biriyle birlikteyim baba.ve yaşı senle aynı de.cok aşırı tepkı gostercektır sende orda patlatırsın bombayı.bu arada baban tam bi şerefsizmiş.

0|1
    0|0
  • Sözye kız annene ben öyle bişey öğreniyim o babayı naaparım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Allah yardımcınz olsun. susarak annene sen de ihanet edersin. ama önce babanla konuşup sonra annene söylemen daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • of çok zor bir durum..

1|0
    0|0
  • Çok zor bir durum Allah yardımcınız olsun.

0|0
    0|0
  • Senin yapabileceğin çok birşey yok gibi.Babanla konuş derim ben önce.Annenede söyle diyemiyorum kadın üzülmesin psikolojisi bozulmasın diye belkide takmaz gerçi ne biliyim tanımıyorum ki.Allah yardımcın olsun valla.Umarım sen kıymetini bilen biriyle karşılaşırsın.

0|0
    0|0
  • elinde kanıt varsa söyle. bunun altına girme. özelden mesaj atarsan yardımcı olurum. boş değilim bu konuda.

0|0
    0|0
  • Babanla konuşmaya kalkarsan dövmeye kalkabilir, çok kötü sonuçlar doğurabilir... bilemedim şidmi.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun Allah kimsenin başına vermesin işin ve işiniz zor

0|0
    0|0
  • Eger kesin eminsen bundan annene git söyle derım babanı çekın karsınıza konusun . Baktınız akıllanmıyor dayayın tazminatı

0|0
    0|0
Yükleniyor...